Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» tomorrow never came
by Vendég Vas. Dec. 30, 2018 1:50 pm

» Carol & Regulus
by Caroline Mulciber Csüt. Dec. 27, 2018 9:49 pm

» Faliújság
by Albus Dumbledore Csüt. Dec. 27, 2018 11:23 am

» Leírás
by Mesélő Drazsé Csüt. Dec. 27, 2018 11:20 am

» Angelique Moryakov
by Angelique Moryakov Szer. Dec. 26, 2018 5:45 pm

» Roxfortos diákok
by Mesélő Drazsé Kedd Dec. 25, 2018 9:26 pm

» Diák / Felnőtt keresettek
by Voldemort Kedd Dec. 25, 2018 7:56 pm

» Kay & Gust - Round 2
by Gustav Holmök Kedd Dec. 25, 2018 5:51 pm

» Sue & Théo
by Suzanne Garçon Vas. Dec. 23, 2018 9:38 pm

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Dec. 22, 2018 8:27 pm

Statisztika
Demonstrate:

Share | 

Charlotte Amelia Meyer

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Charlotte Amelia Meyer   Szomb. Júl. 07, 2018 2:50 pm

Charlotte Amelia Meyer

Adatok
Születési név: Charlotte Amelia Meyer
Megszólítás: Lottie, Mia, Lia,
Születési dátum, hely: 1959. szeptember 22. Németország, Berlin
Vér: arany
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, Hetedik évfolyam
Tevékenység: Diákvezető
Csoport: Diák, Beauxbatons
Play by: Elle Fanning

Készségek

Erősségek: Bájitaltan; Bűbájtan; Sötét varázslatok kivédése; Párbajozás; Átváltozástan; Olasz, Német, Japán és a Holland nyelv
Gyengeségek: Okklumencia, Jóslástan, Alkímia, Mágiajog, Mágiatörténet

Jellem
Edevis tükre: A tükörben magát látja szép öltözékben, mint amilyenek a nagy fejesek hordanak. A saját irodájában épp az asztalon levő családi fotóját nézi, amin saját magán kívül, két kisgyermek és a férje van.
Mumus: Egyedül van, minden egyes szerette és ismerőse holtan fekszik egy utca közepén.
Patrónus: Egyszarvú
Akkor jelenik meg ha az édesanyjával töltött szép időkre gondol.
Nagyon bátor és vakmerő, néha túlságosan is. Van, hogy olyan helyzetbe keveri magát ami elképesztően életveszélyes. Ha a barátairól van szó, akkor pláne képes akármire. Kissé szókimondó, ami a szívén az a száján, hogy úgy mondjam. Van, hogy meggondolatlanul beszél és néha megbánt ezzel embereket, akaratán kívül is. Alapjában véve kedves, barátságos lány, szeret embereket megismerni. Nagyon okos és intelligens, jó a felfogó képessége. Nagyon keveset kell tanulnia, mindent elég hamar felfog, ami számára előnyös dolog. A szerelemeben nem túl szerencsés, ez idáig csupán Plátói szerelemben volt része, amit a másik rész sohasem viszonzott. Mondhatni valahogy mindig a zűrős figurák tetszenek meg neki, az amolyan bájgúnárokat kimondottan utálja. Szereti a spontán dolgokat, sosem szokott előre megtervezni semmit sem. Egyik napról a másikra él, és kifejezetten kedveli az újdonságokat. Viszont a hirtelen helyzeteket gyorsan felméri és pont olyan gyorsan dönteni is képes. Legtöbbször jól is dönt, habér megesik néha, hogy nem megfelelően méri fel a dolgokat és mellé fog a döntésével. Határozott és igen makacs, amit a fejébe vesz azt nehéz onnan kiverni és hűen tartja magát elképzeléséhez. Nagyon szeret másoknak segíteni és tanácsokat adni, persze ha már ő is átesett hasonló dolgon, ha meg nem akkor csupán elképzeli, hogy az milyen lehet és a szerint próbál segíteni. Imádja az állatokat és a kisgyerekeket. Egyebet nem mondhatok róla, de ha megismered akkor még több dolgot megtudsz majd róla.

Külső
Rendkívül mosolygós, életvidám lány. Még akkor is mosolyog ha valami nagyon nagy bánata van, még ha nehezére is esik. 169 centijével nem tartozik éppen az átlagos lányok közé, főleg, hogy nagyon vékony és csinos lány. Hiába mondja azt mindenkinek, hogy sokat eszik nem hiszik el neki, pedig tényleg igaz. Valamiért mégse mennek fel rá a kilók, pedig ő is szeretne egy kicsit teltebb lenni végre. Van egy kis heg a derekánál, amit még kiskorában szerzett egy baleset során. Bár mennyire is kis hercegnőnek néz ki, eléggé fiús jelleme van. Úgy értve, hogy nem az a kényes, naiv Barbie baba, mint aminek kinéz. Habár szereti a szép és nőies ruhadarabokat, amikkel kiemelheti a számára előnyös külső tulajdonságait és elrejti a hátrányokat.
Van egy félhold alakú anyajegye a jobb mellén, ami pontosan ugyanolyan mint ami az édesanyjának is van. Ráadásul ugyanazon a helyen is van.

Előtörténet
Egy mágus család második gyermekeként láttam meg a napvilágot. A családom minden tagja eredi szőke, sőt inkább virító szőke. Apám kisfiút szeretett volna nővérem után, aki Charles lett volna. Innen kaptam a Charlotte nevet. Talán ezért is lettem sokkal keményebb, talpraesettebb és erősebb nő a nővéremnél. Kicsit olyan volt, mintha mégis volna a szüleimnek egy fia. Otthon mindig is én voltam a rosszcsont gyerek, ha épp nem a nővéremnek mentem az agyára akkor a szomszédokat bosszantottam valamivel. Ezért is kellett nagyon sokszor költöznünk, mert néha olyan dolgokat tettem, amit a normális emberek nem csinálnak. Mint például egyszer-egyszer csak úgy dühömben meglebegtettem egy virágcserepet, ami pont a szomszéd asszony fején landolt. Avagy egyszer mikor a szomszéd gyerekekkel veszekedtünk és nagyon mérges voltam, megmozdultak körülöttem a tárgyak és hasonlok. De ennél durvábbak is megestek, de azokról inkább nem mesélek. Ez pedig már nem maradhatott szem előtt. De olyan cuki kislány voltam, hogy nehéz volt rám haragudni. Szóval ezért is, a fél életem költözésekkel telt el, ahogy a nővéremé is. Aki persze emiatt nagyon pipa volt rám. Pedig olyan ártatlan voltam, mint a ma született bárány.
Hatalmas öröm töltött el, amikor bekerültem a Beauxbatons Boszorkány- és Varázslóképzőbe nagyon örültem, hogy végre én is tanulhatom a boszorkányságot, mint a nővérem. Bár ő nem igazán örült annak, hogy egy suliba járunk majd.
Az első éveimben még jóformán csak ismerkedtem az iskolával, a boszorkánysággal. Abban az értelemben, hogy a tanulással járó nehézségeket. Eddig természetes volt minden, most viszont tanulnom kell a boszorkányságot. Na meg új barátokat próbáltam szerezni. Két lánnyal nagyon jól barátságot kötöttem. Szerencsére ők is benne vannak, minden csínytevésemben. Mert persze, azért nem lettem éppen minta kislány az iskolában sem.Kedves barátnőim, meg természetesen szinte mindenben velem tartottak. Jaj, ha belegondolok, hogy de sokszor rúghattak volna ki az iskolából. De sosem tették, magam sem tudom miért, vagy a nővérem miatt vagy pedig a szüleim miatt nem. Hát ez van.
A mi iskolákban nem tanítanak sötét varázslatok kivédését, de nekem mégis sikerült megtanulnom egyet s mást belőle. No nem egyedül, hanem kedves Roxfortos unokatestvéremtől, aki egy egész évet töltött nálunk, miután végzett a Roxfortos tanulmányaival. Emiatt hálás köszönet neki, tudom, hogy nem voltam egyszerű diákja.
Jelenleg heted évfolyamos vagyok és élvezem minden percét. Sajnos a szerelem még nem igazán ért utol, de remélem egyszer majd belebotlom egy szép szőke hercegbe fehér lovon. Na jo... fekete is megteszi, vagy barna. Azt mondhatnánk, kicsit lecsendesedtem. Most már nem követek el olyan eget verő nagy csínyeket. Jól mondják a korral megváltozik az ember. De azért még most sem vagyok az a szent lány, mint egy egyesek és nem is akarok az lenni.
Vissza az elejére Go down

Just a
Just a

Kor : 51
Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTárgy: Re: Charlotte Amelia Meyer   Pént. Aug. 10, 2018 8:02 pm

Kedves Charlotte!

Mivel a karakterlapod íze sokkal közelebb állt egy áfonyaízű drazsééhoz, mint egy fülviasz ízűhöz, ezenkívül a kellő egyediséget is felfedezni véltük benne, úgy döntöttünk, felvesszük a kínálat közé. Hogy bevezethessük eme termékbeli változtatást, kérlek, töltsd ki az alábbi űrlapokat:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Játék előtt még fusd át az [You must be registered and logged in to see this link.] és a [You must be registered and logged in to see this link.] is, ha még nem tetted volna.

PS:
Végre itt vagy! *-* yuhuw1
Kíváncsi lennék a család múltjára, hogy hogyan csöppent Németországba a lány brit-amcsi névvel, honnan ismer ennyi nyelvet... Remélem, a játéktéren kiderül majd... minden esetre figyelj oda, nehogy átess a ló túloldalára! Razz Kicsit olyan érzésem támadt a lapot olvasva, mintha az érem jobbik felére helyezted volna a hangsúlyt.
Mindazonáltal minden rendben volt, egyetlen dolgot leszámítva: a Beauxbatonsban nincsenek prefektusok. Very Happy Kérlek, attól függetlenül, hogy elfogadásra kerültél, írd át [You must be registered and logged in to see this link.] a tevékenység részt.
Alig várom, hogy lássam, mit hozol ki ebből a rosszcsont lánykából! hop Jó játékot és üdv köreinkben, babocska! hula

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Charlotte Amelia Meyer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal