Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Yesterday at 4:08 pm

» Anton Aleksandrov-készül
by Anton Aleksandrov Yesterday at 3:38 pm

» Saffron & Grisha
by Saffron Haugen Pént. Dec. 07, 2018 8:13 pm

» Aubert & Zurie
by Aubert Richelieu Szer. Dec. 05, 2018 1:38 pm

» Corabella A. Nott
by Corabella A. Nott Vas. Dec. 02, 2018 6:00 pm

» Diák / Felnőtt keresettek
by Bernardine Roche Vas. Dec. 02, 2018 4:15 pm

» Zurie & Grisha
by Grigori S. Zima Vas. Dec. 02, 2018 3:39 pm

» Timothy & Claude
by Claude Ayers Szomb. Dec. 01, 2018 9:09 pm

» Cserediákprogram (& Karácsonyi bál)
by Mesélő Drazsé Szomb. Dec. 01, 2018 7:29 pm

» Frida & Saffron
by Saffron Haugen Szomb. Dec. 01, 2018 6:21 pm

Statisztika
DIÁK (20)
Griffendél 2
Hollóhát 3
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 6
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
18
18
Aktív User 14

Share | 

Lucius Malfoy

Go down 
SzerzőÜzenet

Halálfaló

Kor : 23
Hivatás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya, Nemzetközi Varázsjogi Hivatal
Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTárgy: Lucius Malfoy   Szomb. Aug. 11, 2018 6:22 pm

Lucius Abraxas Malfoy

Adatok
Születési név: Lucius Abraxas Malfoy
Megszólítás: Lucius
Születési dátum, hely: 1954. július 20. Anglia
Vér: Aranyvér
Iskola & ház & évfolyam: Roxfort & Mardekár
Hivatás: Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya, Nemzetközi Varázsjogi Hivatal
Tevékenység: Új halálfalók beszervezése; Minisztériumi befolyását kihasználva elsimít vádakat; Sokszor mugi/mugliivadék vadászatokon is megfordul; és minden amit a nyakába aggatnak
Csoport: Halálfaló
Play by: Boyd Holbrook

Készségek

Erősségek:
- Fekete mágia
- Párbaj
- Nonverbális varázslás
- Bájitalszakértő
- Hopponálás
- Varázsjog

Gyengeségek:
- Képtelen patrónust idézni
- Nem tudta megtanulni az okklumenciát
- Könnyen zsarolható a szeretteivel

Jellem

Edevis tükre: Voldemort belső körébe bekerülni
Mumus: A szerettei meghalnak és ő magára marad
Patrónus: Nem képes rá
Pálca:11 hüvelyk, szil, sárkány-szívizomhúr
"Királyunkat nem választjuk, hanem szolgáljuk."
A befolyás, az örökletes gazdagság és büszkeség nagyban övezi a családomat, így engem is. Már neveltetésemből kiindulva magasabb rangúnak érzem magam a vérünket tekintve, évszázadokra visszamenőleg egy fattyú sem került be hozzánk. Okos és opportunista személyiség vagyok, kegyetlenül kihasználom a felkínálkozó apró lehetőségeket, ezzel előnyt kovácsolva magamnak. Ebből kifolyólag igen manipulatív is tudok lenni, ha szükség van rá. Intelligenciából sosem volt hiány, tisztelem és elnyerem a tőlem magasabb rangon tartózkodó emberek figyelmét. Jó vezetői készségekkel is rendelkezem, és ha rám bíznak egy feladatot, azt maximalista módjára végzem el. Nem ismerem a kegyelmet, és sokszor túlzottan is előítéletes vagyok, de akiket szeretek, azokat megbecsülöm. Nagyon nehéz a közelembe férkőzni, nem tudok könnyen bízni az emberekben és ha valakit be is engedek, neki bizonyítania kell. Sokszor a hűvösségem és a könyörtelenségem üldözi el mellőlem a személyeket, de bármilyen hihetetlen is a magam módján képes vagyok szeretni.

Külső
Mindig sápadt, fehér bőr. Hozzá tökéletesen passzoló szőke haj, hideg szürke szemek. Átlagos magasságommal nem tűnök ki a tömegből, testalkatom pedig igazán vékonyka, de az évek alatt megerősödtem. Gazdag és elegáns öltözet, rendezett megjelenés. Minden porcikám fiatal és élettel teli, jóképűnek tartom magam. Szinte kivétel nélkül feketébe öltözöm, és nem vetem meg az egyedi kiegészítőket sem (giccses gyűrűk, régi családi ereklyék). Sokszor viselek bőrkesztyűt, ez egyfajta védekezési mechanizmus nálam a nyomaim elrejtésének egyik jelképeként. Karomon mutatkozik a Sötét Jegy, amit mindig gondosan elrejtek hosszú talárom ujja alá, a nem kívánatos magyarázkodások elkerülése végett.

Előtörténet
A családom múltja, nagyon régre nyúlik vissza Angliában. A családfánk történelemkönyve szerint, amit egyébként gyermekkoromban sokat forgattam a kezemben, 1070-körül érkezett meg az első elődöm ide, I. Vilmos angol király oldalán. Armand Malfoy, kifizetődő szolgálatot tett a királynak, amiért ő kaphatta meg az első földet ezen új világban, Wiltshire-ben és azóta is ez a föld az otthonunk. Órákig sorolhatnám még a Malfoy család összes előkelő, tiszteletreméltó és arisztokratikus személyét, de akkor talán soha nem érnék a legfontosabb részhez, magamhoz.
1954-ben jöttem a világra, aranyvérű varázslók első és egyetlen gyermekeként, a Malfoy családban. A kilétemet egy ősömtől kaptam, I. Lucius Malfoytól, valamint a második nevemben apámat viselem, Abraxast. A szüleim soha nem felejtették el mondani, mekkora szerencsénk van, hogy ennek a családnak a tagjai lehetünk, hiszen különlegesek vagyunk, minden téren. Mindig tartottuk magunkat a vérhez, a tiszta és Szent 28-ak közül voltak páran a második családunk. Atyám mindig szigorral tekintett rám, anyám csak elkényeztetett volna, de ő mindig a kezébe vette a dolgokat és odacsapott az asztalra, ha szükség volt rá. Tudtam, nem akar rosszat, csupán erős, elkötelezett és előkelő férfit akar belőlem nevelni, aki büszkén fogja tovább adni ezt a nevet. Mivel mágiában nőttem fel, ezért hamar jelentkezni kezdtek képességeim. A családom már fiatalon taníttatott, magánórákat vettem és a lehető legjobban előkészültem a Roxfortra. 11 éves koromban érkezett meg levél, ami szerint felvételt nyertem ebbe az iskolába. Mélyen legbelül vágytam rá, már régóta, de nem mondhattam ki ezt, hiszen apám csak arra tanított, hogy ez is egy eszköz lesz, amivel később előnyöket fogunk kovácsolni. Hamar eljött hát az én időm, a csodálatos iskola pedig tárt karokkal várt már rám. A Teszlek Süveg szinte teljesen a fejemre sem került, de máris kiáltott: MARDEKÁR! Hisz miért is lepne meg? Malfoy elődeim mind ebbe a házba tartoztak azelőtt. Hamar beilleszkedtem, számos olyan diákra leltem akik hasonló idealista gondolkodással rendelkeztek. Nem változtam. Nem lettem vidám és felfedezést vágyó gyermek, pedig akkor este, amikor megérkeztem még úgy éreztem, gyökerestül felfordul az életem. Atyám szavai oly mélyre ásták magukat bennem, hogy szinte kérdések nélkül úgy cselekedtem, mindent elegánsan és félreértések nélkül kezeltem, ahogy ő tanította nekem. Nem én voltam az egyedüli diák, aki magánúton szerzett tudást a Roxfort előtt, de mégis, hamar kiütközött rajtam, hogy valamivel mégis csak jobb vagyok a többieknél. Bájitaltanból szinte az első évemben remekeltem, és csatlakoztam Slug Clubhoz, ahol hasonló tudású diákokkal voltam körülvéve. Harmadéves lehetem, amikor apám gyanúba keveredett az első mugliszületésű miniszter halálával kapcsolatban, így kicsit meg kellett húznunk magunkat, a családomnak rettegés volt ez a néhány hónap, de apám jó Malfoyhoz híven eltussolta az ügyet és mindannyian biztonságosan élhettük tovább az életünket. Teltek múltak az évek, apám befolyása pedig egyre jobban kiütközött rajtam. Ötödévemben prefektus lettem, kemény munkát végeztem, kissé talán félni is kezdtek tőlem a diákok, de a tanárok szemében, kiemelkedő lettem. Mind a saját érdekemben, mind azért, hogy a szüleim büszkék legyenek rám, az összes vizsgámat K eredményre tettem. 1972-ben könnyen kiléptem az iskola kapuin, sok kötődés nem fűzött hozzá, és ugyan a pénz és a családnév nem igényelte a munkát, én mégis úgy döntöttem, megpróbálkozom a Mágiaügyi Minisztériummal. Kiváló eredményeim, elkötelezettségem és befolyásunk miatt, felvételt nyertem a Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya, Nemzetközi Varázsjogi Hivatalba. Hamar betanultam és bizonyítottam, majd szüleim angazsálására feleségül vettem jegyesemet, a szintén aranyvérű és előkelő családból származó Narcissa Blacket.
Apám a kezdetek óta követte Voldemort eszméit és céljait, hűen csatlakozott halálfalóihoz. Néhány évig ugyan titkolta előlünk mindezt, de mikor elértem a megfelelő kort, és már érezni lehetett a levegőben is a mágusok közötti feszültséget, beavatott lettem. Akkor világosult fel bennem minden, amit ő tanított, ami voltunk és ami lehetünk, ha jól tesszük meg a következő lépésünket. Bizonyítanom kellett elkötelezettségemet a Nagyúr iránt, de pár hónappal később már én is a halálfalók közé tartoztam, karomon a Sötét szimbólummal. Ő új életcélt adott nekem, már nem csak egy lettem a gazdag ficsúrok közül, hanem elérhettem valamit az ő oldalán, valami igazságosat és célratörőt, amiben a mai napig hiszek. Ugyan titkolnom kell minden lépésemet, jól átgondolni és megszervezni a jelent és a jövőt, de leszek itt valaki, mellette nem fog elvészni a nevem a süllyesztőben.    
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Halálfaló

Kor : 50
Hozzászólások száma : 93

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Malfoy   Szomb. Aug. 11, 2018 10:16 pm

Kedves Lucius!

Mivel a karakterlapod íze sokkal közelebb állt egy áfonyaízű drazsééhoz, mint egy fülviasz ízűhöz, ezenkívül a kellő egyediséget is felfedezni véltük benne, úgy döntöttünk, felvesszük a kínálat közé. Hogy bevezethessük eme termékbeli változtatást, kérlek, töltsd ki az alábbi űrlapokat:
Patrónus Foglaló

Ha valamilyen külön titulusra vágysz, azt itt jelezheted nekünk.

PS:
Tökéletes karakterhűség, korrekt infók, szuperhőshöz méltó gyorsaság... Így kell ezt csinálni! love1 Nem okoztál csalódást, drága hívem! Az idézet különösen megnyerő volt, nem is szórakoztatlak tovább a dicséreteimmel, irány szolgálni! whip

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lucius Malfoy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal