Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Yesterday at 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Yesterday at 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

» Mayra & Richelieu
by Mayra Morel Hétf. Nov. 12, 2018 5:11 pm

» Amycus & Regulus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:47 am

» Alecto & Amycus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:15 am

» The Noble and Most Ancient House of Black
by Bellatrix Lestrange Vas. Nov. 11, 2018 10:14 pm

» Helyszínek
by Mesélő Drazsé Vas. Nov. 11, 2018 9:37 pm

» Mathie & Théo
by Mathys Garçon Vas. Nov. 11, 2018 5:52 pm

» puncs puncs puncs
by Dorcas Meadowes Vas. Nov. 11, 2018 5:10 pm

Statisztika
DIÁK (17)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 4
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
16
Aktív User 13

Share | 

Julia Rookwood

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

TémanyitásTárgy: Julia Rookwood   Szomb. Aug. 25, 2018 12:07 am

Julia Rookwood

Adatok
Születési név: Julia Megara Abbott
Megszólítás: Piroska
Születési dátum, hely: 1952. Február 1. 0:00 Oxfordshire
Vér: aranyvérû, farkas harapással
Iskola & ház & évfolyam: Roxfort & Griffendél
Hivatás: Házi rab, feleség, vérfarkas
Tevékenység: Az ösztönöknek élés
Státusz: Kalandor
Play by: Phoebe Tonkin

Jellem
Edevis tükre: Egy megértett nőt lát
Mumus: Az egyedüllét
Patrónus: Gólya. Sophia megszületése. Ott volt keresztlánya születésénél, akit úgy szeret, mint a saját lányát.
Pálca:  Juhar, theszrál. 11 és fél

Szerepjáték példa
Nem akarok,  átalakulni a teli hold hatására. Talán ez már a félelem jele. Hogy talán megint valakit széttépek. Ez már 69. teli holdam lesz. Otthonra vágyom. Rab vagyok a saját házamban. Ma pedig túl gyenge is, hogy vitába szálljak vele a férjemmel. Nem vagyok normális már. Beleőrülök a férjem féltékenységébe lassan. Utálom ezt a világot, így ahogy van. Érzem, hogy hív a nagy világ, de ki nem léphetek, csak akkor, ha ő is engedi csak ha ő is velem van. Miért csinálja ezt velem? Miért lett ilyen elfajzott a kapcsolatunk? Az ösztöneim mindennap az ágyába hívnak, pedig utálom néha gyűlölöm is őt. Gyereket akarok. Nem tőle, mégis ő az egyetlen, aki ezt megadhatja. Tudom, hogy holnap elenged kienged Greybackhez és a falkához és én akkor lennék a legboldogabb, ha valaki meghágna engem és érezhetném az anyai farkas ösztönöket újra. A világ leggyönyörűbb farkasának vagyok az anyja, Zoeynak. Caesar ezt nem bírja elviselni, hogy más ilyenkor elvehet engem. Azóta ilyen könyörtelen velem, mióta a lányom megszületett. Zoey sose merészkedik közel, a rezidenciához, az én intelligens lányom, sejti vagy tudja itt halál várna rá. Ki az apja sejtelmem se volt sokáig, de nem is érdekel már. Ajándékot kaptam, akkor egy hatalmas ajándékot három hónap emberéhség nélküli időszak.
Belép a szobába a férjem én a kanapén heverek. Erőtlennek érzem magam. Én csak üres tekintettel nézek felé. Hozzám lép, arcomból a kósza haj tincseket el söpri. Majd kezét a nyakamra teszi kissé durván majdhogynem fojtogatva csókol meg. Tudom, hogy vissza kell csókolnom, vissza kell adnom azt amire vágyik. Szabad kezét a saját kezeimmel fonom egybe. Karját semmi sem takarja ott látom rajta a jelet.
Érzem, ahogy enged a szorításon befejezte a fura üdvözlését.
- Vendégeink jönnek, Jules, szedd össze magad. - mondja hidegen megemlítve nekem miközben eltávolodik tőlem.
Vendégek ilyenkor? Ki lehetnek azok? Nyakába vetem magam. Hisz mégis csak emberek jönnek. Földre teperném most őt a le a szőnyegre, de helyette csak megcsókolom.
-Köszönöm, Caes.  
Vissza az elejére Go down

Halálfaló

Kor : 50
Hozzászólások száma : 88

TémanyitásTárgy: Re: Julia Rookwood   Vas. Aug. 26, 2018 8:39 pm

Kedves Julia!

Mivel a karakterlapod íze sokkal közelebb állt egy áfonyaízű drazsééhoz, mint egy fülviasz ízűhöz, ezenkívül a kellő egyediséget is felfedezni véltük benne, úgy döntöttünk, felvesszük a kínálat közé. Hogy bevezethessük eme termékbeli változtatást, kérlek, töltsd ki az alábbi űrlapokat:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ha valamilyen külön titulusra vágysz, azt [You must be registered and logged in to see this link.] nekünk.

PS:
Végre egy gyilkos farkas! Intézz el mindenkit! aww
Khm, akarom mondani... Jules helyzete rendkívül szokatlan, szívesen látnék belőle még többet, mint amennyit egy NJK szerepkör enged. Very Happy Köszönjük, hogy időt szántál a javításra és arra, hogy elláss minket a részletekkel. Annyi lenne a kérésem csupán, hogy - az NJK csoportból eredő "kidolgozatlanság" ellenére - ügyelj majd az ésszerűségre a játék során.
Kellemes kalandozást! mwhahaha

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Julia Rookwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julia Darling