Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Yesterday at 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Yesterday at 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

» Mayra & Richelieu
by Mayra Morel Hétf. Nov. 12, 2018 5:11 pm

» Amycus & Regulus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:47 am

» Alecto & Amycus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:15 am

» The Noble and Most Ancient House of Black
by Bellatrix Lestrange Vas. Nov. 11, 2018 10:14 pm

» Helyszínek
by Mesélő Drazsé Vas. Nov. 11, 2018 9:37 pm

» Mathie & Théo
by Mathys Garçon Vas. Nov. 11, 2018 5:52 pm

» puncs puncs puncs
by Dorcas Meadowes Vas. Nov. 11, 2018 5:10 pm

Statisztika
DIÁK (17)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 4
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
16
Aktív User 13

Share | 

Ludovic Rookwood

Go down 
SzerzőÜzenet

Kor : 30
Hivatás : NJK Halálfaló, bűnöző
Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Ludovic Rookwood   Szer. Aug. 29, 2018 1:03 am

Ludovic Rookwood

Adatok
Születési név: Ludovic Rookwood
Megszólítás: Ludo, Roky
Születési dátum, hely: 1947.08.29, London
Vér: aranyvérű
Iskola & ház & évfolyam: Roxfort & Mardekár
Hivatás: hivatásos bűnöző, bár nyilvánosan csak egy ingyenélő aranyvérű
Tevékenység: Halálfalóként szeret a Nagyúr körül lebzselni és elvégezni a kínzásokat, gyilkosságokat és mindent, ami túl alantas lenne a nemes Nagyúr kezéhez.
Státusz: Kalandor
Play by: Nicola Cage

Jellem
Edevis tükre: Egy háremnyi nőt lát és egy teremnyi pénzt, aminek a tetején Abe, a gyerekkori kicsi, rózsaszínű, plüss elefántja csücsül.
Mumus: A mumus Abe, a rózsaszín elefánt alakját veszi, majd megnőve életre kel és elfecsegi Ludovic gyerekkorának minden disznóságát, miközben kamilla teát iszik. (Hiszen Ludo allergiás a kamillára, ahogy Abe is! Hát miért teszi ezt magával Abe? Miért?)
Patrónus: pók
Pálca: 10¾, Erdei fenyő sárkány pikkely

Szerepjáték példa
Otromba dolog meghívó nélkül érkezni egy buliba, de szerencsére most nem én vagyok ez a kicseszett bunkó alak. Sokkal inkább az összes többi halálfaló, akiket ÉN nem hívtam meg a szülinapi bulimra. Mert hát valljuk be, az Abszol úton való öldöklés és állat... akarom mondani ember kínzás, a legcsodálatosabb születésnapi parti, amit el tudok képzelni magamnak. Szóval, amikor megérkezek a Zsebpiszok köz patinás részére és meglátom magam mellett a másik csuklyás alakot dühödten követem őt, hogy ezt meg is mondjam neki. Közben lehet, hogy egy kicsit megszorongatnám a porhanyós kis torkocskáját is, de csak a móka kedvéért.
Mázlija van, hogy meglátom Malfoyt és lendületem alábbhagy. Még ő sem tette fel a maszkját és így eszembe is jut miért jöttünk. Sajna nem engem ünnepelni.
- Malfoy te faszkalap! Most miattad nem álltam neki ennek a maszkos kis görcsnek, hát szabad így elrontani Roky papa mulatságát? - kérdezem mímelt rosszkedvvel, de azt hiszem, a vigyorom úgyis elárul. - A kérdés viszont jogos. Viszket a pálcám a vérre és tudod jól, ha nem kapja meg gyorsan amit akar, kénytelen lesz a legközelebb esővel megitatnom - lépek hozzá közelebb, kéjesen búgva fülébe a szavakat.
Volt már szerencsém Malfoy sikolyaihoz egy találkozó alkalmával, amikor a nagyúr átadta nekem a megtisztelő szerepet és én kínozhattam meg a szépfiút. Bár nem volt teljes az öröm, hisz nem ölhettem meg, azért meglehetősen kielégítő volt a vonaglása. Szívesen látnám még egyszer.
A mai program viszont ennél sokkal kecsegtetőbb, ezért nehezen tűrném, ha most azt mondaná, hogy várnunk kell. Én tökéletesen tisztában vagyok a feladatommal. Megölöm a legtöbb varázslót és boszorkányt, tekintet nélkül arra milyen vére van és majd utólag számolunk. Ha mázlim van, még egy-két aurort is felnégyelhetek ma. Az lenne csak az igazi móka! Évek óta nem tudnak elkapni és sorra úszom meg a gyilkosságokat, erőszakot és a közönséges lopást. Ha nem is az első, de bizonyára igen előkelő helyen szereplek a körözési listán. Ahogy ez eszembe jut, felteszem a maszkot. Őrültnek lenni egy dolog, de én inkább vagyok őrülten jó, mintsem hogy azonnal magamra vonjam a figyelmet és a móka első két percében lekapcsoljanak.
Neeem, ez a mai parti az enyém és én igenis ki fogom élvezni minden cseppjét!  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Halálfaló

Kor : 50
Hozzászólások száma : 88

TémanyitásTárgy: Re: Ludovic Rookwood   Szer. Aug. 29, 2018 8:26 am

Kedves Ludovic!

Mivel a karakterlapod íze sokkal közelebb állt egy áfonyaízű drazsééhoz, mint egy fülviasz ízűhöz, ezenkívül a kellő egyediséget is felfedezni véltük benne, úgy döntöttünk, felvesszük a kínálat közé. Hogy bevezethessük eme termékbeli változtatást, kérlek, töltsd ki az alábbi űrlapokat:
Patrónus Foglaló

Ha valamilyen külön titulusra vágysz, azt itt jelezheted nekünk.

PS:
Megölsz! lmao Úgy hiányolom Abe-t a kezdődből is, ugye, ő is beszáll majd a gyilkolásba?
Tökéletes lett, tökéletesen őrült - nem fecsérelem hát tovább az időd, gyere-gyere-gyere! couple

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ludovic Rookwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal