Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Dzsinn
by Aubert Richelieu Today at 10:16 pm

» Százfűléfőzet
by Aubert Richelieu Today at 10:07 pm

» Aubert & Zurie
by Zurie Chapelle Today at 9:24 pm

» Aubert Richelieu
by Voldemort Today at 7:25 pm

» Fogadj el!
by Aubert Richelieu Today at 6:46 pm

» Zurie & Mayra
by Zurie Chapelle Today at 6:44 pm

» Kay & Gust
by Sigrid M. Forsberg Today at 2:58 pm

» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Kedd Nov. 13, 2018 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Kedd Nov. 13, 2018 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

Statisztika
DIÁK (18)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 5
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
17
Aktív User 14

Share | 

Bella & Sirius

Go down 
SzerzőÜzenet

Griffendél

Hivatás : bajkeverő
Hozzászólások száma : 17
sirius

TémanyitásTárgy: Bella & Sirius   Pént. Aug. 31, 2018 2:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Boldog, boldog, boldog születésnapot! Kívánjuk, hogy legyen még, sok ilyen szép napod! Legszívesebben egész nap ezt a dalt énekelném, annyira boldog vagyok. Nem is lehetnék kevésbé feldobva, hisz ma van Bella szülinapja. Már mióta ezt várom! Szerintem lelkesebb vagyok miatta, mint a sajátommal kapcsolatban. El sem hiszem, hogy végre, egy év várakozás után elérkezett a huszonhatodik születésnapja. Annyira hihetetlen, mégis annyira igaz, és mindennek tökéletesnek kell lennie, hogy jól érezze magát, és a legjobb ajándékot is fogja kapni, szóval mindent megszerveztem, és és és... Le kellene ülnöm egy kicsit.
- A torta legyen hideg, Sipor! - kiáltom a manónak felhőtlen jókedvvel, és a pár másodperces pihenésemet már meg is szakítom, mert eszembe jut, hogy még be sem csomagoltam az ajándékát. Tehát ennek köszönhetően szélsebesen vágtatok fel az első emeleti szobámba, és az egyébként is hatalmas káoszban elkezdem feltúrni az ágyon lévő papírhalmot, hogy megtaláljam a legmegfelelőbb zöld csomagolópapírt, ami ehhez a különösen ritka méreghez illik. Még jó, hogy az egy év nem repült olyan gyorsan - dehogy jó, haladhattunk volna -, így be tudtam ezt szerezni. Az összes szünetemet és roxmortsi hétvégémet, valamint minden megtakarított pénzemet erre a kincsre áldoztam, de ha örül majd neki, akkor mindenképpen megérte. Hisz ő a legkedvesebb rokonom. Még szép, hogy a legjobb jár neki!
Lent csapódik az ajtó, amire felkapom a fejemet. Itt van! Végre valahára megérkezett. Alig várom, hogy odaadhassam neki a csomagot, de ezzel még nem szabad sietnem. Előtte még beszélgetünk, aztán torta, és csak utána adhatom neki oda. Francba is, nem fogom kibírni ezt a sok várakozást... De az ő érdekében muszáj lesz. Hisz az a cél, hogy minden tökéletes legyen számára, és ez csak a várakozással történhet meg.
Levágtatok a lépcsőn, majd egyenesen a bejárat felé veszem az irányt, és széles mosollyal, hatalmas lendülettel ugrok legdrágább unokatestvérem nyakába. Végre, végre, végre! Úgy csüngök rajta, mint aki ezer éve nem látta őt, de ez majdnem igaz. Hisz egy tanév eltelt a huszonötödik szülinapja óta. Az rengeteg idő... Kibírhatatlan!
- Olyan jó, hogy itt vagy! - nyomok egy cuppanós puszit a göndör hajjal keretezett arcára, és már húzom is a konyha felé, ahol Sipor megterített, és tálalta a vacsorát is. Semmi nagy dolog, csak egy kis rántott hús sült krumplival. - Mesélj, mi van veled? - leültetem, particsákót nyomok a fejére, és én is helyet foglalok vele szemben. Remélem, nem lőttem túl a célon...
392
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kor : 26
Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Re: Bella & Sirius   Vas. Okt. 28, 2018 8:25 pm

Sirius
[You must be registered and logged in to see this image.]
Már legalább huszonkét éves korom óta nem igazán tartom a születésnapomat. Persze a családom néha rendezett még partikat, de végül őket is sikerült lebeszélnem róla. Rodolphus se viszi túlzásba szerencsére, ha eljut addig, hogy meglepjen valamivel. Tavaly előtt azt hiszem egy csokor rózsát hozott, tavaly meg elvitt egy kis faluba, amit el kellett törülni, az pont egy jó időzítés volt. Egyre feleslegesebbnek érzem, hogy megünnepeljem. Amúgy sincs szükségem semmire sem, amire meg van, azt úgy is megszerzem. De persze mindenre kell valami indok, és egy ilyen a születésnapi meglepetések, partik és hasonlók.
Arra viszont semmi sem készíthetett föl, ami akkor várt rám, miután bevágtam magam után az ajtót. Egy teljesen bezsongott Siriusnál semmi sem lehet rosszabb. Egy pillanatra ledöbbenek, amikor Sirius a nyakamba ugrik. Azt még elviselem, hogy örül nekem, de az ölelkezésért sose voltam oda, szóval örülhet, hogy még nem végezte felkenve a falra. Ez viszont még lehet opció, ha túlságosan az agyamra fog menni. Állítólag nem kezelem túl jól a dühömet.
– Merlin szerelmére, Sirius! Azért ne vidd túlzásba... – mondom, miközben lehámozom magamról, de mielőtt sikerülne megszabadulnom tőle még egy puszival is tetézi a köszöntését. Most vagy az egyik legrosszabb rémálmomban vagyok, vagy ez a kölyök megbolondult. Valamiért az utóbbira szavaznék. Azt hiszem ideje elgondolkodni azon, hogy akarok-e egyáltalán gyereket. Még jó, hogy anyáméknak eszébe sem jutott emiatt rágni a fülem. Elnyomok egy sóhajt, amikor leülök a székre, de végül egy bosszús szusszanást hallatok, ahogy leveszem a fejemről azt a particsákót, amit rányomott az unokaöcsém. – Leginkább az, hogy az idegeimen táncolsz, Sirius. Mindenkinek tisztán és érthetően elmondtam, hogy nem szeretném ünnepelni a szülinapom. Szóval mire fel ez a nagy bátorság és zsongás? Szívesen segítek lenyugodni, de nem hiszem, hogy azt megköszönnéd – mondom kissé morcosan, majd asztal sarkához rakom a csákót. Elküldhette volna bagollyal is egy levéllel kiegészítve az ajándékát, ha annyira adni akart valamit.

//Bocsi, hogy ennyit késtem vele.  Embarassed //

Outfit: [You must be registered and logged in to see this link.] »[You must be registered and logged in to see this link.] «Music:[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Absque pugna non est victoria.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Bella & Sirius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal