Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Dzsinn
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:16 pm

» Százfűléfőzet
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:07 pm

» Aubert & Zurie
by Zurie Chapelle Yesterday at 9:24 pm

» Aubert Richelieu
by Voldemort Yesterday at 7:25 pm

» Fogadj el!
by Aubert Richelieu Yesterday at 6:46 pm

» Zurie & Mayra
by Zurie Chapelle Yesterday at 6:44 pm

» Kay & Gust
by Sigrid M. Forsberg Yesterday at 2:58 pm

» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Kedd Nov. 13, 2018 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Kedd Nov. 13, 2018 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

Statisztika
DIÁK (18)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 5
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
17
Aktív User 14

Share | 

terád éledni fel

Go down 
SzerzőÜzenet

Griffendél

Kor : 17
Hivatás : Head Girl
Hozzászólások száma : 54

TémanyitásTárgy: terád éledni fel   Szomb. Szept. 01, 2018 5:31 pm

james és lily

- [You must be registered and logged in to see this link.]
Számtalanszor hallottam ezt a szót, de sosem így, ilyen igazian. Százszor rohantam hozzád, de egyszer sem így, helyben hagyva a gyógyítót... Hogy egy egész világot magam mögött tudjak minden megnyújtott lépésemmel, hogy fülemben zsongjon az ápolók szava, nem éli túl, összekapaszkodva tornacipőm minden egyes dobbanásával, és a menetszél belekapjon a vitorlaként utánam úszó hajamba, és a hűs levegő szárítsa megizzadt nyakamat, elnézést!, és körülöttem elmosódjon minden, s mindenki; hogy elhagyva a lépcsőt, forduljak jobbra a kétszázhetes irányába, hová más reményvesztetten indult, de ahová engem csakis az éltetésed kísért, és hajt ezúttal is: most igazán, James.
Most számolom utoljára az elszáguldó szobákat, kettő, három, mert ott, a folyosó végén te vársz rám. Mert tudd meg, Potter, sosem mondtam le rólad, vártam, hosszú napokon keresztül, ágyadnál fogtam kezed, figyeltem lélegzetvételed. Melletted ringatott álomba egyenetlen szuszogásod és élesztett éjszaka, hogy aztán ébresszen virradatkor is; öt, hat, mert mindvégig hittem benned. Mert nem végződhet másként, nincs olyan, hogy feladj valamit, hiszen sose tetted, s én nem hagytam, hogy elfelejtsd, mekkora erő lakozik benned. Emlékeztettelek rá. Küzdened kell odabenn, hogy mi küzdhessünk érted idekinn. Megígérted nekem.
Hét, szilaj lendületem fékezem az ajtónál; tisztán él bennem, amikor éreztem jelenléted, és tudtam, hogy velem vagy, azt akarom, érezd az enyémet te, és tudd, most én vagyok te veled.
- Jim - kócos hajam takarásából is látom pirospozsgás arcod, megviselt szemed, de hangom elakad. Pedig, ha tudnád, mennyi gondolatom űzted most tova, hogy mennyi köszönettel tartozom neked, de csak némán az ágyadhoz lépek. Kezem csúsztatom tiédhez, gyengéden szorítom meg. Apró mosoly kúszik arcomra, pedig, ha tudnád, mekkora gombóc szorul torkomon... - Szia...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Griffendél

Kor : 17
Hivatás : Head Boy
Hozzászólások száma : 29

TémanyitásTárgy: Re: terád éledni fel   Hétf. Szept. 03, 2018 9:41 pm

Ébredés

[You must be registered and logged in to see this image.]Lebegés. Akárcsak a seprűn ülve száguldani, foltok, hangokban örvényleni... James, ott a cikesz! Eredj utána!... a fejem szétveti a fájdalom, ereimet feszíti a zajos némaság. Alig kapok levegőt, mintha csak Peter trónolna a mellkasomon... tíz pont a Mardekár csapatának a találatért... Nem mozognak a tagjaim! És mi ez a rohadt fehérség?
Kinyitom a szemem és menten kiveri a fényesség. Minden tiszta homály, árnyakat látok csak, hol a fészkes fenében vagyok?... Gyerünk már Potter, ne tökölj annyit! 40 pont a lemaradásunk!...
Ki van száradva a szám, nem tudok megszólalni. Hallom, ahogy valaki belép, egy elkeseredett próbálkozást teszek, hogy intsek neki... Újabb 10 pont a Mardekárnak. Ha a Griffendél így folytatja, elveszíti a bajnokságot...
Fölém hajol az alak, aztán érthetetlenül gagyog valamit az arcomba. Még egyszer kísérletet teszek rá, hogy egy pohár vizet kérhessek, de akárhogyan is erőlködöm, nem tudok mozdulni sem... Nocsak-nocsak, újabb fejlemények: Potter üldözőbe veszi a cikeszt, ám egy dühös gurkó ered a nyomába... Kitisztul a hangja.
- Felébredt - hallom, ahogy elrohan, majd a folyosón kiabál, léptei visszhangzanak a koponyámban, mintha attól dübörögne megint a fejem. Szédülni kezdek... És hirtelen elsötétül minden. Pottert most már két aljas gurkó is üldözi, míg a többi játékos kemény csatát vív a pálya közepén...
Mikor újra kinyitom a szemem, valaki már fogja a kezem.
Lassanként kitisztul a látásom. Ő van itt, az első és egyetlen fény, ami nem bántja a szememet. Haja pajkosan az arcába omlik, és Merlinre, ki van melegedve. Biztosan futott, de hát... Érzek magamban annyi erőt, hogy nyissam végre a szám, hogy mondjak valami értelmeset, mert még így is fáziskésés van. Hálás vagyok a jelenlétéért, tudnia kell, csak a szavak ne kaparnák a torkomat.
- Drága Lily... A nyelvem egy zokni...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

terád éledni fel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tisztás terület
» Magashegységi területek
» Lápos terület
» Az Új Ellenállás területei