Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Dzsinn
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:16 pm

» Százfűléfőzet
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:07 pm

» Aubert & Zurie
by Zurie Chapelle Yesterday at 9:24 pm

» Aubert Richelieu
by Voldemort Yesterday at 7:25 pm

» Fogadj el!
by Aubert Richelieu Yesterday at 6:46 pm

» Zurie & Mayra
by Zurie Chapelle Yesterday at 6:44 pm

» Kay & Gust
by Sigrid M. Forsberg Yesterday at 2:58 pm

» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Kedd Nov. 13, 2018 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Kedd Nov. 13, 2018 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

Statisztika
DIÁK (18)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 5
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
17
Aktív User 14

Share | 

Lily & Sirius

Go down 
SzerzőÜzenet

Griffendél

Hivatás : bajkeverő
Hozzászólások száma : 17
sirius

TémanyitásTárgy: Lily & Sirius   Vas. Szept. 02, 2018 11:34 pm

Kedves Evans!

Mi a válasz a harmadik kérdésre? Sehogy sem jut eszembe, pedig nagyon kellene most a jobb jegy. Nem kellene pont ebből megbukni év végén. Egész jól alakulok a többi tárgyból, mint púpos gyerek a prés alatt. Na de a lényeg: Lécci, lécci, lécci, írd neg a választ. Az A és a D között vacillálok, de lehet, hogy egyik sem jó. Te melyiket írod? Pont eltakarja a hajad, de amúgy sem nézném le. Csak megihletődnék tőle...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Griffendél

Kor : 17
Hivatás : Head Girl
Hozzászólások száma : 54

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Vas. Szept. 02, 2018 11:54 pm

Sirius!

Ez most komoly? Gondolkozz még egy kicsit, nem fogsz megbukni, és pláne nem lesz ebből ramaty jegy, ha sikerül betippelned a kettő közül. Igen, jól olvasod: a helyes megoldásra ötven százalék esélyed van!

Amúgy tudtad, hogyha valamit kisatírozol, attól az még olvasható marad a pergamen hátulján?

Nem Kedves Evans

Griffendél

sirius

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Hétf. Szept. 03, 2018 2:12 am

Ezt is mondhatom segítségnek, és igazából meg is köszönöm, neg akár még óra után szóban is, de igazán megmondhatnád, hogy melyik a helyes válasz. A többit biztosan elrontottam, de ha négy kérdésből legalább egy jó, akkor van esélyem. Kérlek, írd le a választ. Nem olyan megerőltető egy betűt leírni.
Amúgy… Szerintem már láttalak kedvesnek, de nem azért satíroztam át, mert nem vagy az, hanem mert gondolom ilyen cetlikre nem szokás címzést írni. Kicsit a baglyok ugrottak be a dologról, és csak ezért címeztem meg, aztán satíroztam át.
Na szóval akkor az A?

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Hétf. Szept. 03, 2018 10:47 am

Sirius!

Szerintem ennyi idő alatt, amíg nekem pánikoltál, tök egyszerűen kilogikázhattad volna, hogy melyik A helyes válasz. És hidd el, megerőltető, amikor az ember lánya megpróbál kicsikarni magából minimum egy V-t, de galacsinok pattannak le a könyökéről... Apropó, miért nem lesel a padtársadról, olyan megerőltető oldalra pillantani? (Psszt, Potter elég jó jegyeket szerez mostanság.)
egy kedvesnek látszó
Evans

Griffendél

sirius

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Szer. Szept. 05, 2018 10:24 pm

Szóval akkor az A. Köszi, életet mentettél, és igazán hálás vagyok. James pedig… A mesterétől információt kapni mégiscsak megtisztelőbb. Engem is korrepetálhatnál, de nem akarom elhappolni Jim csodás tanár nőjét. Meghagylak neki, véletlenül se legyen féltékeny. Ellenben, ha nagyon ragaszkodsz a tanításomhoz, szombatonként van néhány szabad percem, ahová be tudnálak szorítani, de a legközelebbi ilyen időpont csak két hónap múlva esedékes. Be vagyok táblázva, a népszerűség átka… De csak viccelek. Igazából most kivételesen én is tanultam egy kicsit - tényleg nem sokat, csak annyira, hogy átmenjek, de valamit benéztem, mert szerintem az előző dogára tanultam meg az anyagot...

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Hétf. Szept. 10, 2018 2:41 pm

Sirius!

Engem ér a megtiszteltetés, hogy életet menthetek, milyen érzés lehet ugyanez egy gyógyítónak...?
Ám el kell szomorítsalak, de nem happolhatnál el senkitől, tekintve, hogy nem folyik korrepetálás közel s távol sem - most is lázasan körmöl, szerintem forgatta a jegyzeteit (mondjuk az lehet, hogy kesztyűt húzott hozzá, nehogy fertőzést kapjon a betűktől).
A szándék a fontos, legalábbis ezt szokták mondani. Vésd le McGeenek a doga végére, hátha figyelembe veszi.

U.i.: Az emlegetett épp a padotok felé tart...
Evans

Griffendél

sirius

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Szomb. Okt. 06, 2018 2:10 pm

Mostanában tényleg többet kuksol könyvek fölött,
mint Lupin, de én azt hittem, valami kviddicses taktikán agyal a csapat számára.
Meg kell nyugtassalak, nem volt rajta egyszer sem kesztyű.
Ellenben... Lehetséges, hogy mikor végzett, rögtön fertőtlenítette a kezeit. Azt már nem láttam. De majd akkor legközelebb róla lesek... Már ha nem hajol nahyon rá a pergamenre. Komolyan, mintha Pipogyuszt látnám... Jaj, bocs! Ti még jóban vagytok?

Ui. Ha eddig nem kapott el, akkor most sem fog. Tudja, hogy még segítséggel sem írok E-t. Meg hát, legalább annyira kedvel, mint én őt!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   

Lily & Sirius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily Anne Deveraux ~
» Lily Collins