Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Lily & Sirius

Go down 
SzerzőÜzenet

Sirius Black
Gryffindor

Kor : 18
Hivatás : bajkeverő
Hozzászólások száma : 19
sirius

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2018 11:34 pm

Kedves Evans!

Mi a válasz a harmadik kérdésre? Sehogy sem jut eszembe, pedig nagyon kellene most a jobb jegy. Nem kellene pont ebből megbukni év végén. Egész jól alakulok a többi tárgyból, mint púpos gyerek a prés alatt. Na de a lényeg: Lécci, lécci, lécci, írd neg a választ. Az A és a D között vacillálok, de lehet, hogy egyik sem jó. Te melyiket írod? Pont eltakarja a hajad, de amúgy sem nézném le. Csak megihletődnék tőle...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lily Evans
Gryffindor

Hivatás : head girl
Hozzászólások száma : 53
Lily & Sirius BcfT1Y

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2018 11:54 pm

Sirius!

Ez most komoly? Gondolkozz még egy kicsit, nem fogsz megbukni, és pláne nem lesz ebből ramaty jegy, ha sikerül betippelned a kettő közül. Igen, jól olvasod: a helyes megoldásra ötven százalék esélyed van!

Amúgy tudtad, hogyha valamit kisatírozol, attól az még olvasható marad a pergamen hátulján?

Nem Kedves Evans

Sirius Black
Gryffindor

sirius

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2018 2:12 am

Ezt is mondhatom segítségnek, és igazából meg is köszönöm, neg akár még óra után szóban is, de igazán megmondhatnád, hogy melyik a helyes válasz. A többit biztosan elrontottam, de ha négy kérdésből legalább egy jó, akkor van esélyem. Kérlek, írd le a választ. Nem olyan megerőltető egy betűt leírni.
Amúgy… Szerintem már láttalak kedvesnek, de nem azért satíroztam át, mert nem vagy az, hanem mert gondolom ilyen cetlikre nem szokás címzést írni. Kicsit a baglyok ugrottak be a dologról, és csak ezért címeztem meg, aztán satíroztam át.
Na szóval akkor az A?

Lily Evans
Gryffindor

Lily & Sirius BcfT1Y

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2018 10:47 am

Sirius!

Szerintem ennyi idő alatt, amíg nekem pánikoltál, tök egyszerűen kilogikázhattad volna, hogy melyik A helyes válasz. És hidd el, megerőltető, amikor az ember lánya megpróbál kicsikarni magából minimum egy V-t, de galacsinok pattannak le a könyökéről... Apropó, miért nem lesel a padtársadról, olyan megerőltető oldalra pillantani? (Psszt, Potter elég jó jegyeket szerez mostanság.)
egy kedvesnek látszó
Evans

Sirius Black
Gryffindor

sirius

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2018 10:24 pm

Szóval akkor az A. Köszi, életet mentettél, és igazán hálás vagyok. James pedig… A mesterétől információt kapni mégiscsak megtisztelőbb. Engem is korrepetálhatnál, de nem akarom elhappolni Jim csodás tanár nőjét. Meghagylak neki, véletlenül se legyen féltékeny. Ellenben, ha nagyon ragaszkodsz a tanításomhoz, szombatonként van néhány szabad percem, ahová be tudnálak szorítani, de a legközelebbi ilyen időpont csak két hónap múlva esedékes. Be vagyok táblázva, a népszerűség átka… De csak viccelek. Igazából most kivételesen én is tanultam egy kicsit - tényleg nem sokat, csak annyira, hogy átmenjek, de valamit benéztem, mert szerintem az előző dogára tanultam meg az anyagot...

Lily Evans
Gryffindor

Lily & Sirius BcfT1Y

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2018 2:41 pm

Sirius!

Engem ér a megtiszteltetés, hogy életet menthetek, milyen érzés lehet ugyanez egy gyógyítónak...?
Ám el kell szomorítsalak, de nem happolhatnál el senkitől, tekintve, hogy nem folyik korrepetálás közel s távol sem - most is lázasan körmöl, szerintem forgatta a jegyzeteit (mondjuk az lehet, hogy kesztyűt húzott hozzá, nehogy fertőzést kapjon a betűktől).
A szándék a fontos, legalábbis ezt szokták mondani. Vésd le McGeenek a doga végére, hátha figyelembe veszi.

U.i.: Az emlegetett épp a padotok felé tart...
Evans

Sirius Black
Gryffindor

sirius

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2018 2:10 pm

Mostanában tényleg többet kuksol könyvek fölött,
mint Lupin, de én azt hittem, valami kviddicses taktikán agyal a csapat számára.
Meg kell nyugtassalak, nem volt rajta egyszer sem kesztyű.
Ellenben... Lehetséges, hogy mikor végzett, rögtön fertőtlenítette a kezeit. Azt már nem láttam. De majd akkor legközelebb róla lesek... Már ha nem hajol nahyon rá a pergamenre. Komolyan, mintha Pipogyuszt látnám... Jaj, bocs! Ti még jóban vagytok?

Ui. Ha eddig nem kapott el, akkor most sem fog. Tudja, hogy még segítséggel sem írok E-t. Meg hát, legalább annyira kedvel, mint én őt!

Lily Evans
Gryffindor

Lily & Sirius BcfT1Y

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2019 10:30 pm

Sirius!

Sanszos, hogy a dolgozatra tényleg csak a stratégiátokat vázolja, annak ellenére is, hogy egészen úgy néz ki, mint aki... nem tudom, rákapott a tanulásra a RAVASZ miatt? Hihetetlen, az év vége még engem sem izgat ennyire.
Te jó ég! Tudod mit Sirius, tippeld meg most azt, hogy vajon pajtások vagyunk-e Snape-pel!

Evans

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

remember the
good old days?

- lily

Sirius Black
Gryffindor

sirius

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitimeVas. Márc. 03, 2019 3:40 pm

Ami azt illeti, fogalmam sincs, mit olvasott annyira lelkesen, de... Nem hiszem, hogy pl mágiatörit vagy jóslástant. Tiszta genny-tantárgyak. Na de lehet, hogy épp tényleg tanul. Ki tudja? Mondjuk meglepődnék, az biztos! Mármint tényleg.
Berágtál rá, nem? Mondjuk jogos is, de hát honnan kellene nekem tudnom, hogy épp mit csináltok? Nem is igazán érdekel, ami azt illeti. De ha gondolod, folytathatjuk ezt a beszélgetést Slughie-nál. Talán biztonságosabb, és az órának is vége, szóval...
Ajánlott tartalom

Lily & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Sirius   Lily & Sirius Icon_minitime

Lily & Sirius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal