Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Aubert & Zurie
by Aubert Richelieu Today at 12:30 am

» Dzsinn
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:16 pm

» Százfűléfőzet
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:07 pm

» Aubert Richelieu
by Voldemort Yesterday at 7:25 pm

» Fogadj el!
by Aubert Richelieu Yesterday at 6:46 pm

» Zurie & Mayra
by Zurie Chapelle Yesterday at 6:44 pm

» Kay & Gust
by Sigrid M. Forsberg Yesterday at 2:58 pm

» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Kedd Nov. 13, 2018 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Kedd Nov. 13, 2018 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

Statisztika
DIÁK (18)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 5
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
17
Aktív User 14

Share | 

Zurie & Mathys

Go down 
SzerzőÜzenet

Civil

Kor : 25
Hivatás : Beauxbatons: mágiatöri tanár
Hozzászólások száma : 159
.

TémanyitásTárgy: Zurie & Mathys    Kedd Szept. 25, 2018 1:27 pm

- Hallasz, Chap...
Csak egy pillanatra hagytam magára, mégis, amikor visszatérek, olyan édesdeden alszik (khm, keresztben az egész ágyon), hogy egy pillanatra megfeledkezem a sürgető időről. Habár a nadrágomba már belebújtam, visszamászom a lány fölé, és kisöpröm az arcából a kósza hajszálakat, mielőtt lágy csókot nyomnék az arcára és a füle mögé... Annyira nem aludhat mélyen, ha három perc alatt sikerült neki. Maximum öt. Tényleg csak az előbb mentem ki a fürdőbe, aztán még összeszedtem a farmerom és az órám. Tíz percnél biztosan nem volt több, és közben még beszéltem is hozzá.
Igazából dühíthetne, hogy nem figyelt rám eléggé, miközben a vendégszeretetemet élvezi. Persze, azt is tudom, hogy hosszú napja volt, na meg, egy újabb veszekedés sem sokat lendítene a napom hátralévő részén.
Főleg, hogy nem szeretném beavatni a terveimbe.
- Ébresztő, Zurie - búgom, és ha ez sem elég, már kissé határozottabban simítom végig a hüvelykem az selymes pofiján. - Nem alhatsz itt, te is tudod, gyere. - Még mielőtt valamilyen aljas módon arra csábítana, hogy inkább én is maradjak, még mindig fölötte terpeszben felegyenesedem és a sarkaimra ülök, hogy ne érhessen el.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Beauxbatons

Kor : 18
Hozzászólások száma : 200

TémanyitásTárgy: Re: Zurie & Mathys    Szer. Szept. 26, 2018 12:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Mathys & Zurie

.
Míg valaki a saját horkolására riad fel, én a félig a kevés párnák egyikébe, félig a hajamba fojtott nyöszörgésemre eszmélek, ami sokkal inkább emlékeztethet egy fiatal medvebocs siránkozására, mint bármilyen, a rendellenes jelzőtől távol álló emberi hangra. Ugyan az első pillanatokban fogalmam sincs, kinek nyilvánítom ki az ébredéssel kapcsolatos ellenszenvemet - mint ahogyan arról sem, hol vagyok egyáltalán -, egy valamiben biztos vagyok: eszem ágában sincs felkelni. Persze, amint tudatosul bennem, kinek a hüvelykujja simítja az arcomat és felismerem a paplanból áradó illatot is, már közel sem vélekedek ilyen elhamarkodottan az ébredés felől.
- Mathys - szuszogom alig hallhatóan, mielőtt egy felettébb megfontolt mozdulattal a hátamra fordulok. Az édesapám általában ezt a finom jelzőt használja arra, hogy kifejezze a lustaságomat lassúságomat.
- Máris ennyi az idő? - Ahelyett, hogy kinyitnám a szemeimet, egyik kezemet a bal elé emelem, míg másikkal a jobbat kezdem el dörgölni. A szemhéjamon keresztül is észlelem, hogy túlságosan világos van. Mondtam már, hogy utálom a lámpákat? Le merném fogadni, hogy az emberek sokkal boldogabbak voltak, amíg csak gyertyák álltak rendelkezésükre.
- De hát hétvége van - jut eszembe az első mentség a szabály alól, ám mielőtt megengedhetnék magamnak egy újabbat, hagyom felrebbenni a szempilláimat.
A látvány, mint mindig, ezúttal is letaglóz. Nem hiszem, hogy valaha bárki is nézhetett rá ehhez hasonló áhítattal, úgy, hogy közben semmilyen ruhadarabban nem szenved hiányt; csillogó tekintetem elidőzik az arcán és az ajkaimmal összhangban ragyog fel benne a mosoly. Bár minden reggel erre ébredhetnék!
- Fantasztikusan nézel ki - csúszik ki a számon ábrándozva. Nem mintha különösebben zavartatnám magamat az őszinteségemért, Mathys egyébként sem az a férfi, akire tényleges hatást gyakorolna egy-egy dicséret. Még végig sem mondom, máris hallani vélem a válaszként odamormogott "tudom"-ot a különböző variációiban.
Azonban mielőtt ez megtörténhetne, valami magára vonja a figyelmemet, megelőzve a törvényszerű reakciót.
- Olyan gyanúsan, hogy már-már azt kell hinnem, elfelejtettél velem megosztani valamit - mondom homlok ráncolva.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Zurie & Mathys
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal