Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Hírverő
by Mesélő Drazsé Yesterday at 2:56 pm

» Elizabeth Wilkes - készül
by Elizabeth Wilkes Kedd Okt. 16, 2018 2:02 pm

» Szavazás
by Mesélő Drazsé Szer. Okt. 10, 2018 9:40 pm

» Marlene M. McKinnon
by Marlene M. McKinnon Szomb. Okt. 06, 2018 6:29 pm

» Dzsinn
by Regulus Black Szomb. Okt. 06, 2018 11:03 am

» Regulus Black
by Albus Dumbledore Szomb. Okt. 06, 2018 10:50 am

» Fogadj el!
by Vendég Csüt. Okt. 04, 2018 1:52 pm

» Sasha Dolohov
by Sasha Dolohov Hétf. Okt. 01, 2018 2:38 pm

» Diák keresettek
by Alecto Carrow Pént. Szept. 28, 2018 8:36 pm

» Alecto Rania Carrow
by Albus Dumbledore Pént. Szept. 28, 2018 8:19 am

Statisztika
DIÁK (16)
Griffendél 4
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 5
Beauxbatons 3
Durmstrang 1
FELNŐTT (20)
A falka 0
Civil 11
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 4
Nemek
19
18
Aktív User 16

Share | 

Sasha Dolohov

Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Sasha Dolohov   Hétf. Okt. 01, 2018 2:38 pm

Sasha Konstantinova Dolohov

Adatok
Születési név: Sasha Konstantinova Dolohov
Megszólítás: Sasha
Születési dátum, hely: 1959. július 8., Párizs, Franciaország
Vér: aranyvérű
Iskola & ház & évfolyam: Beauxbatons, végzős
Csoport: Diák
Play by: Gigi Hadid

Készségek

- jó párbajozó
- több idegen nyelven is folyékonyan beszél (angol, orosz, francia és spanyol)
- kiemelkedően jó sötét varázslatok kivédéséből és legendás állatok és megfigyelésükből
- édesanyja metamorfmágus, amelynek képességét ő is örökölte, ám ezt nem sokan tudják róla
- jó a kézügyessége, szinte bármit le tud rajzolni

Jellem

Edevis tükre: Mindig is szerettem volna örökké fiatal maradni, aki nem öregszik egy percet sem.
Mumus: A haláltól, ami az élet velejárója és ami ellen természetes módon nem lehet semmit sem tenni.
Patrónus: nyúl
Pálca: 11,5 hüvelyk, unikornis szőr mag, akácfa
Én úgy gondolom, hogy eléggé összetett jellemem van. Egyszer minden rendben és a topon vagyok, olyankor szívesen segítek másoknak mindenféle hátsó szándék nélkül, habár ez nagyon ritka jelenség nálam. Máskor meg teljesen a mélybe zuhanok, ami egyre gyakoribb. Ilyenkor próbálok mindenkit eltaszítani magamtól. Embereket manipulálok és bántok meg. Kétszínűvé válok és úgy teszek, mintha segítenék a másik emberen, mintha teljes szívemből kedvelném az illetőt, közben meg csak azt akarom, hogy ő is olyan rosszul legyen, mint én vagy azt várom, hogy többszörösen visszaadja, amit én is adok neki.
Nem voltam ám mindig ilyen szörnyű ember, ám anyám halála mindent megváltoztatott. Tipikusan olyan vagyok, akinek nehezére esik túllépni bármin is és ha valami nem úgy van, amit én akarok, akkor hatalmas hisztit tudok csapni 18 éves létemre is. A legtöbb embernek inkább azt mondanám, hogy kerüljön el, ha tud, de nem hagyom könnyen. Néha rendesen élvezem, ha másokat lelökhetek a szikláról. Nem sok olyan személy van az életemben, akikért bármit megtennék és ezeknek a száma bármelyik percben csökkenhet. Azt mondjuk be kell vallanom, ha valaki a szívembe lopta magát, azt nehezen engedem el. Akármilyen szörnyű is tudok lenni, még nekem is van lelkem és szükségem van támogatásra.

Külső
Az egyértelműen látszó külső jeleket bármikor meg tudom változtatni, hiszen néhai édesanyám képességét örököltem, aki metamorfmágus volt. A csuklómon egy apró szív tetoválás van, amit bármikor képes vagyok eltüntetni a képességemnek köszönhetően, így csak akkor hordom, amikor kedvem tartja.
Az öltözködésem szempontjából sokszor szeretem a kirívó, feltűnő ruhákat. Imádom, ha a szemek rám szegeződnek, így nem fogok egyszerű göncökbe járni. Talán pont ez az, amiért a sminkem is mindig erősebb a kelletténél.
A karomon mindig található egy karkötő, amit még a tizedik születésnapomra kaptam a szüleimtől. Szó szerint soha nem veszem fel. Aki elég szemfüles az tudja, hogy még ha meg is változtatom a kinézetem ez az apró ékszer mindig ott marad rajtam.

Előtörténet
Nem volt túl könnyű gyerekkorom. Édesapám néhány évvel ezelőtt Londonba költözött anya halála után. Én és a húgom pedig Franciaországban maradtunk, ahol születtünk. A férfit, akinek az életet köszönhetem mindössze az ünnepekkor látom, levelezni sem nagyon szoktunk, így nem igazán tudjuk, hogy mi a helyzet a másikkal. Ezzel szemben a húgomhoz elég közel áll és jól tudom, hogy ők folyamatosan kommunikálnak egymással. Mikor összegyűlik a család Londonban vagyis akarom mondani az a kemény három ember, aki még mindig él és aki még nem fordított nekünk hátat, akkor kissé kívülállónak érzem magam. Általában csak ülök ott egyedül és hallgatom, ahogy apám és a húgom csevegnek, míg én teljesen elmélyülök a gondolataimban.
Anyám halála óta árnyéka vagyok önmagamnak és a kedves kislány, aki valaha voltam teljesen eltűnt. Nincs ez másképp apámnál sem, mivel minden megváltozott utána az életében. Egy ideje még a Sötét Jegy is felkerült a karjára, ami engem már nem lepett meg egy cseppet sem. Amolyan semlegesnek tartom ezt, nem is mondom senkinek. A húgom viszont eléggé kiakadt rajta, de engem továbbra sem rázott meg a dolog.
Úgy érzem, hogy nagy szükségem lenne valakire, aki életet lehel belém, hiszen másból sem állnak lassan a mindennapjaim, minthogy másokat szekáljak az iskolában. Örömömet lelem mások fájdalmában, amit anyám elvesztésére tudok visszavezetni. Jól tudom, hogy nem lenne rám büszke, hiszen ő volt a legédesebb nő, aki valaha élt. Motiválnia kellene, hogy olyan legyek, mint ő, hiszen elég sok mindent örököltem tőle, viszont ez egyszerűen nem megy. Csak tengődöm és nem akarok rá hasonlítani. El akarom felejteni, de egyszerűen nem megy. Már rengetegszer gondolkoztam azon, hogy kitörlöm az emlékét a memóriámból, de túl gyáva vagyok hozzá. Csak fel akarok mászni a létrán és nem esni le róla soha többé. Szeretném, ha a kapcsolatom jobb lenne az apámmal, de valószínűleg még a rossz tulajdonságaim ellenére is élete szerelmére emlékeztetem. A húgom már más tészta, néha szeretném, hogy jóban legyünk, de már egész pici korunktól kezdve szívjuk egymás vérét. Nagyon különbözőek vagyunk és nem tudok elvonatkoztatni a különbségektől, ahogyan ő sem. Talán a mi kapcsolatunk már halálra van ítélve.
Hiszem, hogy egyszer minden olyan jó lesz, mint régen. Még ha néha vannak is kételyeim, nem maradhat minden ennyire nyomorúságos. Addig is felemelt fővel kell sétálnom az emberek között, mert nem láthatják, hogy megtört, meggyötört vagyok. Az nem tenne jót a hírnevemnek és valószínűleg csak jobban kibuknék, ha hirtelen mindenki sajnálgatni kezdene.

Szeretnél-e babokat a karakterednek? Nem
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Sasha Dolohov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal