Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Dzsinn
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:16 pm

» Százfűléfőzet
by Aubert Richelieu Yesterday at 10:07 pm

» Aubert & Zurie
by Zurie Chapelle Yesterday at 9:24 pm

» Aubert Richelieu
by Voldemort Yesterday at 7:25 pm

» Fogadj el!
by Aubert Richelieu Yesterday at 6:46 pm

» Zurie & Mayra
by Zurie Chapelle Yesterday at 6:44 pm

» Kay & Gust
by Sigrid M. Forsberg Yesterday at 2:58 pm

» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Kedd Nov. 13, 2018 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Kedd Nov. 13, 2018 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

Statisztika
DIÁK (18)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 5
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
17
Aktív User 14

Share | 

Regulus & Sasha

Go down 
SzerzőÜzenet

Beauxbatons

Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Regulus & Sasha   Szer. Okt. 31, 2018 7:46 pm

regulus&&sasha

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mióta anya meghalt nem igazán szeretem a családi ünnepeket. Már nincs itt, hogy elbújjak a háta mögé és megvédjen, ha olyan kérdést kapok, amire éppenséggel nincs kedvem válaszolni. Kicsiként elég csendes voltam és elengedtem mindent a fülem mellett. Persze, ahogy múltak az évek, úgy változtam én is. Míg élt hatalmas szám volt ezeken az összejöveteleken és szerettem magamra fordítani minden figyelmet. Egyébként az iskolában és a kortársaim között a mai napig ezt teszem, de itt szeretem meghúzni magam.
Anya halála után minden megváltozott. Látom a rokonaink szemében az őszinte sajnálatot. Azt hiszik, hogy hárman nem tudjuk ellátni magunkat kellőképpen. Talán ezért van az, hogy mikor vége van a lakomának mi visszük haza a legtöbb ételt, pedig mindössze hárman vagyunk. Már apán is látom, hogy ez kellemetlen neki, de persze a nagyinak és a többi nénikénknek nem mer ellenkezni még ő sem.
Ez alkalommal a karácsony miatt gyűlt össze a család a világ minden tájáról. Még Oroszországból is idelátogatott apukám egyik távoli unokatestvére, ami mindenki számára hatalmas meglepetést okozott. Apa folyamatosan levelezik a férfivel, de még sosem látogatták meg egymást hosszú évek óta. Tudtommal legutóbb a szüleim esküvője miatt járt Londonban. Kissé kívülállónak tűnik a férfi, az angolja sem tökéletes, ám nincs hozzá túl sok kedvem és energiám, így nem kezdek el felvágni a folyékony oroszommal.
A szokásoshoz híven a vacsora alatt végig a húgom mellett ülök, míg a másik oldalamon Regulus van. Nem igazán szólok egyikükhöz sem, csendben lapátolom az ételt a számba és ha a nagyi megkérdezi, hogy ízlik, csak jó esően hümmögök.
Örökkévalóságnak tűnik, mire végzünk a kajával, ám valami hirtelen felindulásból megbököm Regulus karját és felé fordulok.
- Nincs kedved bemenni valamelyik szobába? – kérdezem valamilyen hirtelen jött felindulásból. Talán azaz oka, hogy el akarok menekülni a család nagy része elől és ha egyedül megyek be, akkor biztosan utánam jönne valaki. Regulus meg egész rendes srác, néha a hasznomra van ilyen téren.
Nem várom meg míg válaszol, szimplán felpattanok a helyemről, megköszönöm a vacsorát, s mielőtt még körbenéznék a tömegen elindulok be. Nem várom meg, hogy Reg mit reagál, így nem lesz ideje gondolkozni és követni fog.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mardekár

Kor : 16
Hozzászólások száma : 25

TémanyitásTárgy: Re: Regulus & Sasha   Pént. Nov. 09, 2018 3:50 pm

Sasha & Regulus

[You must be registered and logged in to see this image.]Kiskoromban imádtam a családi összejöveteleket. Egyik sem sikerült kimondottan jól, már ha a kényszeredett bájcsevegést és a személytelen karácsonyi ajándékokat nem vesszük annak, én mégis rajongtam értük. Mindig azt képzeltem, hogy mi egy hatalmas, összetartó család vagyunk és mindenki szereti egymást. Eltűrtem az idős nagynénik és nagymamák nyálas puszijait és öregnéni szagát, Sirius és Bella állandó csipkelődését, lényegében mindent. Aztán ahogy teltek az évek és múlt a naivitásom, kezdtek számomra is terhessé válni ezek az összejövetelek. Rájöttem, hogy alig tudunk egymásról valamit és a jelenlévők többségének a lelki világát legfeljebb az irigység és a káröröm töltötte ki, nem az egymás iránt érzett szeretet. Mégis úgy tettem, mint aki borzasztóan jól érzi magát és nem jut eszébe minden második pillanatban, hogy az oldalán nem Sashának, hanem Siriusnak kéne ülnie. De Sirius elhagyott minket, legfőképpen engem.
Kedvetlenül piszkáltam csak az ételt, pedig Sipor ezúttal a szokásosnál is jobban kitett magáért. Már negyed órával ezelőtt háttérzajjá sűrűsödött a többiek beszélgetése, a távoli orosz rokon akcentusa és tört angolja hosszú ideje fel sem tűnt. Egyedül a fiókomban pihenő ajándékcsomagra gondoltam, amit Siriusnak szántam - még mielőtt fogta magát és lelépett az új családjához, a véráruló Potterékhez. Lehetséges egyszerre ennyire haragudni és bánatosnak lenni?
Összerezzentem, mikor Sasha hozzám ért. Fel sem fogtam a kérdést, mielőtt rábólintottam nagy zavaromban, de őszintén szólva nem bántam, hogy akadt ürügyem a távozásra. Még az sem zavart, hogy Sashával sosem tudtam igazán mit kezdeni, valahogy nem tudtam eldönteni, mit gondoljak róla. Talán ő is így érzett velem kapcsolatban, talán ő is csak meg akart felelni az elvárásoknak. Ebben a családban ezt nehéz volt eldönteni, azonban a legjobb és általában a helyes válasznak az bizonyult, hogy mindenki valami egészen más képet mutat magáról, mint ami a valóság.
Követtem Sashát az egyik szalonba, ahol most egyedül Sipor tett-vett, megszállottan igazgatta az amúgy tökéletesen álló díszeket.
- Meghitt ünnepi hangulat, mi? - mutattam a lépcső feletti levágott manófejekre, amiken most télapó sapkák csücsültek.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Regulus & Sasha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal