Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Alecto & Lucinda

Go down 
SzerzőÜzenet

Alecto Carrow
Slytherin

Kor : 17
Hozzászólások száma : 39
Alecto & Lucinda Tumblr_p8ryih7b681r18ta6o6_400

Alecto & Lucinda Empty
TémanyitásTárgy: Alecto & Lucinda   Alecto & Lucinda Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2018 3:35 pm

Alecto & Lucinda

[You must be registered and logged in to see this image.]Szeptember első hete

- Lucy... Szeretnék veled beszélni valamiről.
Eddig is csak tologattam magam előtt az ételt - épp a vacsora felett ülünk -, most azonban feladom a küzdelmet és leteszem a kezemben fogott evőeszközöket. A közelünkben ülő mardekárosok zavartalanul cseverésznek tovább, ugyanakkor le merném foglalni, hogy minden egyes szavunkat hallják. Épp ez a cél.
- A fülembe jutott, hogy Emma pletykákat terjeszt rólad - kezdek bele látható zavarban. Tekintetemmel minduntalan a tányéromat nézegetem, mintha csak a szemkontaktust próbálnám elkerülni, ujjaim pedig a mellette lévő szalvéta szélét gyűrögetik, egyértelmű idegességről tanúskodva.
Elvégre az én barátnőmről senki sem mondhat rosszat a háta mögött.
- És a szüleidről - teszem hozzá fojtott hangon. Néhányan máris összenéznek, így biztosra vehetem, hogy a várakozásaim beigazolódtak.
- Azt hiszem, elmondta az apádnak Theodore-t, de lehet, hogy csak hazudott, mert nem hiszem, hogy Kesley így reagált volna... - hallgatok el jelentőségteljesen.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lucinda Talkalot
Slytherin

Kor : 18
Hivatás : kviddics kapitány
Hozzászólások száma : 28
Alecto & Lucinda GrippingBountifulCopepod-size_restricted

Alecto & Lucinda Empty
TémanyitásTárgy: Alecto & Lucinda   Alecto & Lucinda Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2019 4:00 pm

Lucinda & Alecto

[You must be registered and logged in to see this image.]
❝ The real reason I'm over you is because now I see who you really are..

Éppen a nagy teremben voltunk szüneten és pont a legfinomabb fogásokat ettem, amikor a barátnőm meg zavart. Mintha azt mondta, hogy beszélni szeretnem velem valamiről de, hogy mi lehet, az pontosan azt még magam sem tudom egyszerűen minden beszélgetés így kezdődik és ez nem éppen a legjobb értelemben mondhatom el. Éppen ezért megérdeklődöm felőle, hogy még is mi a jó eget szeretne nekem mondani. Persze pont mellettünk cseverésznek valamiről szóval azért közelebb ültem hozzá, hogy majd jól hallhassam.
- - Na, mit szeretnél nekem mondani? Mondd, meg nyugodtan ne tartsd magadban. - Mondtam neki közben ettem a kajámat nem hagyom ott miatta. Na és persze mi mást mondhatott volna, mint Emmát.. rólam ugyan mi a fenét tudott volna pletykálni, hiszen nem is ismerem hiába a fél- fél-fél… hagyjuk, nem jön ki a torkomon meg, ha még is kijönne, akkor kis öklendezéssel lenne hozzá. Mikor kimondta a szüleim nevét a barátnőm nem hittem a fülemnek és a szememnek még jó, hogy nem ette vagy ittam biztos kiköptem volna egy picurkát vagy.. a padlóra tettem volna és valamilyen varázsigével eltüntettem volna a foltot.
-- Igen? Hogy meri az a kis dög a szájára enni a szüleimet és Theodorét? Hiszen még csak nem is ismeri. Nem is találkozott vele akkor miért? Rajtad és rajtam kívül senki nem tud róla. - Néztem furán Alectora és eszembe jutott az a jelent, hogy Apá kicsinálna azért, hogy egy halálfalóba szerettem bele már gyerekkorom óta és egy picit félve néztem rá.
-Ha ezt apám megtudja tuti, hogy kapnék érte, ahogyan ismerem. Emma ezt még nagyon meg fogja kapni amit velem tett nem tudja, hogy kivel áll szemben. Talán majd a következő szünetben kihívom egy kis párbaj szakkörre és nem érdekel, hogy emiatt majd büntetőmunkára fogok menni, mert én Theoért bármire képes lennék érted? Bármire!! -Arrébb toltam a kaját szinte már el is ment az étvágyam nem vagyok éhes, de most még jobban nem vagyok az. Ezt nem gondoltam volna fél.. ááh hagyjuk, ami nem megy, azt nem kell erőltetni, egyszóval csalódtam benne.. mikor épp erőt akartam venni azon, hogy egy picit meg ismerjem hát ha van bennünk valami közös hát így már nem lesz semmi sem ahogy elnézem ezt az egészet.

Alecto Carrow
Slytherin

Kor : 17
Hozzászólások száma : 39
Alecto & Lucinda Tumblr_p8ryih7b681r18ta6o6_400

Alecto & Lucinda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alecto & Lucinda   Alecto & Lucinda Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2019 8:33 am

Alecto & Lucinda

[You must be registered and logged in to see this image.]Türelmesen várom, hogy közelebb üljön hozzám, hogy egy pillanatig se kételkedjen a diszkréciómban, majd előállok az Emmáról költött mesémmel. Ezúttal nem okoz számomra csalódást: nem csak hogy fenntartások nélkül kezeli az információt, de olyan szóáradatot zúdít rám, hogy ha szándékomban állna, sem tudnám félbeszakítani, amíg önszántából el nem hallgat.
Természetesen erre a lehetőségre is felkészültem.
- Tudod, hogy én sosem árulnálak el. (...) Lehet, hogy kihallgatott minket, mikor az erkélyen beszélgettünk? - kérdezem úgy, mintha most próbálnék rájönni, hogyan juthatott a fülébe olyan információ, amiről csak kettőnknek volt tudomása.
Együttérzésem jeléül gondterhelten dőlök hátra a székemben. Szeretném, ha látná, mennyire igyekszem megoldást találni a helyzetére - a végén még azért is engem hibáztatna, mert nem fogtam vissza az indulatait.
Ugyanis számítok a kitörésére, sőt, ez minden, amire számítok, a Theodore-ral szemben tanúsított vehemenciája azonban ennek ellenére is meglepetésként ér. Hogy védelmezhet valaki ennyire egy olyan kapcsolatot, ami évek óta csak porosodik a szekrényen? Ha létezett egyáltalán valaha... Nehéz elképzelnem, hogy bárki is gyengéd érzelmekkel viseltessen egy folyton az apjáért picsogó kislány iránt.
- Biztos vagyok benne, hogy nem akarná, hogy miatta sodord bajba magad - válaszolom békítően.
Pláne, mert most már az egész Mardekár tudja, mi van köztetek, teszem hozzá gondolatban.
- Gyere, levegőzzünk egyet! Ahogy elnézlek, úgy sem csúszna le több falat a torkodon. - Ha nincs ellenvetése, máris felállok az asztaltól, hogy a kert felé induljak.

Ajánlott tartalom

Alecto & Lucinda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alecto & Lucinda   Alecto & Lucinda Icon_minitime

Alecto & Lucinda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal