Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Faliújság
by Albus Dumbledore Yesterday at 2:29 pm

» Saffron & Grisha
by Grigori S. Zima Yesterday at 2:13 pm

» deux de Richelieu
by Jérôme Richelieu Yesterday at 1:38 pm

» puncs puncs puncs
by Xenophilius Lovegood Hétf. Dec. 10, 2018 10:25 pm

» Sue & Théo
by Théo Garçon Hétf. Dec. 10, 2018 9:46 pm

» Suzie & Théo ~ Az igazság
by Théo Garçon Hétf. Dec. 10, 2018 9:30 pm

» Mathie & Théo
by Théo Garçon Hétf. Dec. 10, 2018 9:18 pm

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Dec. 08, 2018 4:08 pm

» Anton Aleksandrov-készül
by Anton Aleksandrov Szomb. Dec. 08, 2018 3:38 pm

» Aubert & Zurie
by Aubert Richelieu Szer. Dec. 05, 2018 1:38 pm

Statisztika
DIÁK (20)
Griffendél 2
Hollóhát 3
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 6
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
18
18
Aktív User 14

Share | 

Mayra & Jérôme

Go down 
SzerzőÜzenet

Beauxbatons

Kor : 18
Hivatás : Ombrelune csk.
Hozzászólások száma : 69

TémanyitásTárgy: Mayra & Jérôme   Szomb. Dec. 01, 2018 2:50 pm

à la cérémonie
[You must be registered and logged in to see this image.]Nem vagyok különösebben izgatott, sem ideges a ma délután/este miatt, mondhatni már kiadtam az összes feszültségem a folyamatosan láb alatt lévő szellemek miatt.
Az elején még vicces volt, amikor tönkretették az első két órát, és nem kellett szinte semmit sem csinálnom, mint a tanerő szenvedéseit nézni, azonban amikor a készülődés közben a dísztaláromon élték ki minden felhalmozódott csintalanságukat, már elvették a jókedvem. Szándékosan akartak feltartani avagy sem, nem tudom, de legalább egy órán keresztül játszottuk, hogy tönkretették a gallérom, megjavítottam, festéket öntöttek rá, kitisztítottam, ellopták a fél pár cipőmet, kiátkoztam a kezükből. Egyébként sem értem, hogyan képesek bármivel is fizikai kapcsolatot létesíteni, de majdhogynem az igazgatói irodáig mentem, hogy megtudakoljam, miért kaptak mára ennyire szabad napot. Jobban szeretem az év nyugalmas és unalmas napjait.
Nem akartam elkésni. Így is kissé szedett-vedett a megjelenésem, amikor végre a megbeszélt helyre érek, hogy megvárjam Mayrát, és kénytelen vagyok újra és újra megigazítani a nyakkendőmet, ahogy újra a fülemben cseng az idegesítő nevetésük. Biztosra veszem, hogy valamit nem vettem észre, azonban igyekszem a frusztrációmat háttérbe szorítani, még mielőtt bárki is azt gondolná, hogy a partnerem van rám ilyen hatással.
Még ha meg is lepett, hogy ilyen egyszerűen beleegyezett az ajánlatomba, egyáltalán nem reagálom túl a helyzetet. Együtt jelenünk meg, vacsorázunk, táncolunk is egyet, ha már meglepte, hogy ezzel nem ijeszthet el, majd mindenki megy a dolgára. A kapcsolatunk újra a kellemes mederben folyik tovább, és pár hét múlva már újra egyben lesz a csapatom minden gond nélkül. Én kavartam, én is oldom meg, ez így tiszta.
A hátam mögött összefont ujjakkal várom a lányt, és hogy sikeresen figyelmen kívül hagyjam a rámakaszkodott szellem kuncogását, a mellettem elhaladókat figyelem.

Wink

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mayra & Jérôme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal