Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» tomorrow never came
by Vendég Vas. Dec. 30, 2018 1:50 pm

» Carol & Regulus
by Caroline Mulciber Csüt. Dec. 27, 2018 9:49 pm

» Faliújság
by Albus Dumbledore Csüt. Dec. 27, 2018 11:23 am

» Leírás
by Mesélő Drazsé Csüt. Dec. 27, 2018 11:20 am

» Angelique Moryakov
by Angelique Moryakov Szer. Dec. 26, 2018 5:45 pm

» Roxfortos diákok
by Mesélő Drazsé Kedd Dec. 25, 2018 9:26 pm

» Diák / Felnőtt keresettek
by Voldemort Kedd Dec. 25, 2018 7:56 pm

» Kay & Gust - Round 2
by Gustav Holmök Kedd Dec. 25, 2018 5:51 pm

» Sue & Théo
by Suzanne Garçon Vas. Dec. 23, 2018 9:38 pm

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Dec. 22, 2018 8:27 pm

Statisztika
Demonstrate:

Share | 

Edgar & Imogen

Go down 
SzerzőÜzenet

Member of
Member of

Kor : 26
Hozzászólások száma : 64

TémanyitásTárgy: Edgar & Imogen   Szomb. Dec. 15, 2018 8:35 pm

Edgar

Nincs rajtam semmi festék, a hajam kócos kontyban csüng a tarkómon, és az is lehet, hogy a tegnapi ruháim vannak rajtam - egyrészt nem emlékszem, az mi volt, másrészt nem igazán figyeltem reggel, mikor az álmatlan éjszaka után csörgött a vekker.
Nem veszek észre senkit és semmit magam körül, olyan robotszerűen vonulok a Minisztériumba, majd a liftekhez, ha hozzám is szólnak, az lepereg. Ugyanazok a gondolatok cikáznak végig a fejemen újra és újra, mindet ismerősként köszöntöm, egész éjszaka szórakoztattak és nem hagytak magamra egy percre sem. Nem voltam vele, amíg lehetett volna. Egyedül volt. Védtelen volt. Részben az én hibám minden, amit vele tettek... akárkicsodák. Akármit. Bűntudat és szomorúság mardos, hiába tudom valahol mélyen én is, hogy nem tehettem volna semmit - talán mégis tehettem volna. Talán csak nem lett volna egyedül. Talán az már elég lett volna.
A liftben a sarokba húzódom és kitámasztom magam. Nem szeretnék elesni, márpedig még mindig át-átfut rajtam a remegés és a hányinger.
Varázsbűn-üldözési Főosztály.
Varázsbűn...
Átverekedem magam valakin, mert nekem itt kell kiszállnom. Itt dolgozok. Itt... Hol is? Idegenként nézek körül, de fogalmam sincs, merre induljak. Csak állok ott, a lift előtt, és legszívesebben lerogynék és elsírnám magam... Azt tudnám, idáig hogyan jutottam el gond nélkül.
Hogy fogom kibírni, ha valaki felhozza a Wickham-gyilkosságot? Tudja itt bárki, hogy egyáltalán ismertem? Nem vagyok a magánéletemről pletykálós típus, és Edgarnak biztosan nem... Rosszul leszek. Otthon kellett volna maradnom, senki sem sajnált volna tőlem egy szabadnapot. Mit keresek itt mégis?
Gondolkozás nélkül visznek a lábaim az irodája felé, mintha menedéket nyújthatna nekem. A megszokott két kis koppintásom helyett csak lenyomom a kilincset, ami szörnyű hiba lenne, ha belegondolnék, de csak a padlót nézem, nem is látom, itt van-e egyáltalán, majd lerogyok a székre az asztalával szemben. A táskámat a padlóra ejtem, és a térdeimre támasztom a könyököm, hogy az arcom a tenyeremben rejthessem el. Otthon kellett volna maradnom. Csak ráhozom a frászt mindenkire.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Edgar & Imogen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal