Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott:
Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Noël & Mathys
by Mathys Garçon Vas. Márc. 17, 2019 6:52 pm

» Kay & Gust - Round 2
by Gustav Holmök Vas. Márc. 17, 2019 5:43 pm

» Noël & Zurie
by Noël Garçon Vas. Márc. 17, 2019 5:18 pm

» Saffi & Lyo ~ Egy különös meghívás
by Saffron Haugen Vas. Márc. 17, 2019 10:09 am

» Thy & Claude ~ Tiltott rengeteg
by Timothy Merchbank Szer. Márc. 13, 2019 8:36 am

» Timothy & Claude
by Timothy Merchbank Kedd Márc. 12, 2019 11:39 pm

» Alecto & Lucinda
by Alecto Carrow Kedd Márc. 12, 2019 8:33 am

» Edgar & Imogen
by Imogen Bones Szomb. Márc. 09, 2019 1:02 am

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Márc. 09, 2019 12:08 am

» Mayra & Jérôme
by Jérôme Richelieu Pént. Márc. 08, 2019 8:22 pm

Statisztika
"Demonstrate (katt):

Share | 

Kviddicsvészhelyzet

Go down 
SzerzőÜzenet

Jérôme Richelieu
Beauxbatons

Kor : 18
Hivatás : Ombrelune csk.
Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Kviddicsvészhelyzet   Pént. Dec. 21, 2018 5:26 pm

sélection de l'équipe
Izgatott vagyok a mai nap miatt. Habár még nem én vagyok a vezető, a Émile már az első percben odajön hozzám, hogy hegyezzem a fülemet, jövőre már egyedül kell megbirkóznom az újoncokkal.
Ez életem második legboldogabb napja, rögtön a jövő évi kezdés után! Alig várom, hogy végre a kezembe vegyem az irányítást, hogy elmondhassam, a csapat az enyém, megválaszthassam a saját embereimet... Maga lesz a mennyország!
Sajnálom, hogy a nemzetközi versenyeken elért sikertelenségünk az egész ország kviddics-kedvét elveszi, pedig elég egyértelmű, hogy próbálkozás és kemény munka nélkül nem érhetünk el eredményt. Még szerencse, hogy Émile majdnem olyan komolyan veszi a dolgot, mint én, és akad még egy-két ember, aki hasonlóan... lelkes. Mindenesetre tudom, hogy ezen a szép, napos szeptemberi napon én leszek a legkritikusabb és minden apró megjegyzéssel a kapitányhoz fordulok majd - egész évben a nyomában leszek, hogy a következő évvel tökéletes utódja lehessek és jól irányítsam a csapatot!
Remélem, hogy sokan eljönnek, nagyon nem tudnám mással elfoglalni magam, amíg nincs előttem az egész új csapat. Őrzőre, terelőre és hajtóra is szükségünk van, három hely üresedett meg. Ütős csapatot szeretnék, és az biztos, hogy a legjobb terelőt választom majd páromnak! Előre dörzsölöm a tenyerem, hogy a másik két csapatnak ne is maradjanak jó játékosok.

Hint: 1974. szeptember végén zajlik a válogató. Az aktuális csapatkapitány a végzős Émile Boucher, fogó.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kviddicsvészhelyzet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal