Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» tomorrow never came
by Vendég Vas. Dec. 30, 2018 1:50 pm

» Carol & Regulus
by Caroline Mulciber Csüt. Dec. 27, 2018 9:49 pm

» Faliújság
by Albus Dumbledore Csüt. Dec. 27, 2018 11:23 am

» Leírás
by Mesélő Drazsé Csüt. Dec. 27, 2018 11:20 am

» Angelique Moryakov
by Angelique Moryakov Szer. Dec. 26, 2018 5:45 pm

» Roxfortos diákok
by Mesélő Drazsé Kedd Dec. 25, 2018 9:26 pm

» Diák / Felnőtt keresettek
by Voldemort Kedd Dec. 25, 2018 7:56 pm

» Kay & Gust - Round 2
by Gustav Holmök Kedd Dec. 25, 2018 5:51 pm

» Sue & Théo
by Suzanne Garçon Vas. Dec. 23, 2018 9:38 pm

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Dec. 22, 2018 8:27 pm

Statisztika
Demonstrate:

Share | 

Kay & Gust - Round 2

Go down 
SzerzőÜzenet

Just a
Just a

Kor : 27
Hivatás : közvetítő
Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Kay & Gust - Round 2   Kedd Dec. 25, 2018 5:51 pm

Kay & Gust

[You must be registered and logged in to see this image.]
A hó ropog a bakancsom talpa alatt, ahogy frissiben taposom. Alig ért véget a november, máris beköszöntött a farkasordító hideg, rajtam ezúttal is csak a megszokott bőrdzsekim felszül. Miért született volna mágusnak az ember fia, ha nem az ilyen trükkök kedvéért? Bármilyen fontosnak is tartom a beilleszkedést, az efféle titokzatosság teremti meg a számomra oly csábító tiszteletet magam körül.
Nagyjából három hete tart a magáncélú nyomozásom, azonban szerencsém van a régi ismeretségeimmel, néhány ígéret és szép szó több segítséget hozott nekem, mint a magányos erőfeszítéseim. Ennek ellenére ez már a sokadik hely a héten, amit megnézek, mégsem veszítettem még semmit a magabiztosságomból. Túl egyszerű lett volna felhívni a meghagyott telefonszámot, nem igaz? Mindamellett, hogy a kapkodásommal enyhe károkat is szenvedett az a darabka zsebkendő, amit az ablakon kihajított táskámban rejtett el.
Bevallom, az első pillanatban még dühített a kialakult helyzet, de a második óta csak nevetni tudok az ügyön és azt várni, milyen édes is lesz a bosszú, ami az ellenem elkövetett rémtetteit követi. Természetesen csak azután, hogy megtaláltam az eltűnt lányt - ami legyen akármilyen nehéz is, bizakodó maradok.
Ezzel a reménnyel teli magabiztossággal állok meg a keresett cím előtt, azonban egy pillanatnál tovább bámulom a cégért. Több szórakozóhelyen és bárban is jártam már, még a fogadóról is kaptam fülest, hogy talán ott szállt meg a leírásomnak megfelelő lány - aki tényleg ott volt, csakhogy nem Kay volt -, azonban egy tetoválószalonra nem számítottam. Nem emlékszem egy jelre sem a bőrén, de talán túl mámoros voltam, az éjszaka pedig túl sötét. Mindenesetre, ezzel nem tántorítanak el, legrosszabb esetben is csak bővítem a saját mintáim sorát és keresek egy nyilvános telefont.
Addig is csak előre!

words: ~270 note: -
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Kay & Gust - Round 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal