Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Yesterday at 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Yesterday at 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

» Mayra & Richelieu
by Mayra Morel Hétf. Nov. 12, 2018 5:11 pm

» Amycus & Regulus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:47 am

» Alecto & Amycus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:15 am

» The Noble and Most Ancient House of Black
by Bellatrix Lestrange Vas. Nov. 11, 2018 10:14 pm

» Helyszínek
by Mesélő Drazsé Vas. Nov. 11, 2018 9:37 pm

» Mathie & Théo
by Mathys Garçon Vas. Nov. 11, 2018 5:52 pm

» puncs puncs puncs
by Dorcas Meadowes Vas. Nov. 11, 2018 5:10 pm

Statisztika
DIÁK (17)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 4
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
16
Aktív User 13

Share | 

Diák keresettek

Go down 
SzerzőÜzenet

Mesélő

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 269

TémanyitásTárgy: Diák keresettek   Pént. Ápr. 27, 2018 4:14 pm

Diák keresett karakterek

Diák korú karakterek hirdetését itt adhatod fel a megadott sablon alapján.
A saját keresettjeid kerülhetnek egyetlen hozzászólásba a böngészhetőség kedvéért.

Canon keresettek
  • Mielőtt canon karaktert hirdetsz, feltétlenül olvasd el a szabályzat rá vonatkozó részeit és a canon listában megadott paramétereket
  • A canont megalkotó user nem köteles igazodni a hirdetésedhez, ha az pusztán a fantázia szülötte, tehát nincs átfedésben a Rowling által papírra vetett történésekkel
  • Bátran élhetsz további, alternatív PB javaslatokkal, ha az illik az adott karakterhez, a végső döntés azonban a jövendőbeli useré - és bizonyos esetekben a miénk is
  • Bár félig keresettek is, a versengés továbbra sem megengedett dolog a canon karakterek között

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Civil

Kor : 25
Hivatás : Beauxbatons: mágiatöri tanár
Hozzászólások száma : 159
.

TémanyitásTárgy: Kistesóim   Csüt. Jún. 21, 2018 8:54 pm

Noël Garçon
Születési név: Noël ? Garçon
Születési dátum: 1959
Vér: aranyvér
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, 7.
Tevékenység: ?
Csoport: Beauxbatons
Pb javaslat: Nicholas Hoult

Wanted
Egyetlen kisöcsém vagy. Bár hét év van közöttünk, nagyon jó tesók vagyunk (szerintem), bár nem azon az érzelgős vagy legjobb-barátos módon. Nagy kár, hogy beauxbatons-os éveid nagy részét távol töltöttem tőled, ez talán benned mélyebb sebet hagyott, mint bennem, nem tudom. Ami viszont biztos, hogy bármikor fordulhatsz hozzám bármiért, ha zsé kell, ha a kocsim, vagy csak egy jó hátbaveregetés. Az utolsó évedre állást kaptam a suliba, ezért valószínűleg sokkal többet fogunk találkozni, és ez reményeim szerint a kapcsolatunkra is pozitív hatással lesz.
Öten vagyunk testvérek, még egy idősebb fiú és két nálad is fiatalabb lány alkotja a családunkat. A szüleink élnek, a rokonság pedig népes.
Nem tudom, hogyan viszonyulsz a varázsháborúhoz, sosem beszélgettünk róla.
Egyéb
Szerintem Hoult nagyon jó kis arc lenne hozzá, de ha nagyon szeretsz győzködni, megfűzhetsz Very Happy
Nagy szerepe lesz a későbbiekben, nem árulok el viszont titkot egyelőre Very Happy Ami fontos, hogy a barátnő, Zurie Chapelle is nagyon várja!

A többi tesó beszerzése is folyamatban van! (Őket is nagyonnagyonnagyon várom!)
Théo már megérkezett!

Coline Garçon

Születési név: Coline ? Garçon
Születési dátum: 1959-66
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, ?
Pb javaslat: Avalon Robbins, Odeya Rush

Wanted
Te és az ikertesód hoztátok egyensúlyba a nemi eloszlást a családba. Három idősebb fiú testvéretek van: Noël, Mathys (én) és Théo.
Középső bátyátok (megint csak én) öt évig inkább egy távoli rokonnak tűnhetett, hiszen kevés időt töltött otthon, viszont annál jobban imád titeket! (Téged, Coline, egy kicsit jobban.) Mindig elhalmozott titeket ajándékokkal az utazásairól és ő mesélte a legjobb esti meséket, ha még igényt tartottatok/tartottál rájuk.
Te vagy az idősebb, a vadócabb, akit mindig érdekeltek az autók is, nem csak a babák, aki azonnal seprűre akart ülni, amint meglátott egyet. Hát persze, hogy ez tetszett nekem! Szerettem a bevállalós nagytesó lenni, akivel mindent lehetett. Persze, most is szeretek, bár te már nem vagy olyan kicsi, és talán már nem is tartasz igényt a bátyusok babusgatására. Mindenesetre, jóhír: ezentúl többet fogsz látni!
Egyéb
A lányok kora elég rugalmas, iskolakorúnál fiatalabb karaktert talán nem lenne ésszerű hozni, ezért húztam meg ott a határt, de áldásom rá, ha úgy akarod/akarjátok. Tisztában kell lenni persze a realitásnak azon részével is, hogy a legidősebb testvér (1977-ben) 27 éves, tehát a szülők is 45-60 között vannak.
A PB szintén választható, számomra az sem elvárás, hogy ugyanaz legyen, lehetnek egészen mások is a lányok. Megjelenésben, hajszínben sincs megkötésem. (Nyilván elég fiatal karakter lévén, ennek megfelelő arcot válassz.)

Théo már megérkezett!

Aline Garçon

Születési név: Aline ? Garçon
Születési dátum: 1959-66
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, ?
Pb javaslat: Avalon Robbins, Odeya Rush

Wanted
Te és az ikertesód hoztátok egyensúlyba a nemi eloszlást a családba. Három idősebb fiú testvéretek van: Noël, Mathys (én) és Théo.
Középső bátyátok (megint csak én) öt évig inkább egy távoli rokonnak tűnhetett, hiszen kevés időt töltött otthon, viszont annál jobban imád titeket! Mindig elhalmozott titeket ajándékokkal az utazásairól és ő mesélte a legjobb esti meséket, ha még igényt tartottatok/tartottál rájuk.
Egyéb
A lányok kora elég rugalmas, iskolakorúnál fiatalabb karaktert talán nem lenne ésszerű hozni, ezért húztam meg ott a határt, de áldásom rá, ha úgy akarod/akarjátok. Tisztában kell lenni persze a realitásnak azon részével is, hogy a legidősebb testvér (1977-ben) 27 éves, tehát a szülők is 45-60 között vannak.
A PB szintén választható, számomra az sem elvárás, hogy ugyanaz legyen, lehetnek egészen mások is a lányok. Megjelenésben, hajszínben sincs megkötésem. (Nyilván elég fiatal karakter lévén, ennek megfelelő arcot válassz.)
Useres inspiráció: Christophe - Aline Very Happy

Théo már megérkezett!
Felhasználó profiljának megtekintése

Griffendél

Kor : 17
Hozzászólások száma : 83

TémanyitásTárgy: barát kerestetik   Szer. Jún. 27, 2018 8:21 am

Xenophilius Lovegood

Születési név: Xenophilius Lovegood
Születési dátum: 1959-60
Vér: félvér/aranyvér
Iskola & ház: Roxfort & Hollóhát
Hivatás: ?
Csoport: Diák, Roxfort, Hollóhát
Pb javaslat: Jamie Campbell-Bower, Harry Lloyd (GoT frizuval)

Found
Barátok vagyunk már első év óta. Egy kicsit mindig fura voltál, fura dolgokról beszéltél, de olyan áhítattal, hogy nem bírtalak nem hallgatni. Nincs meg köztünk a házak közötti rivalizáció, azt hiszem, ez a legjobb dolog a barátságunkban - még a kviddicsen sem szokásunk összeveszni.
Izgalmasnak és érdekesnek találom, amikor a Halál Ereklyéiről beszélsz, de még azt is, amikor a közös óráinkon látom, ahogy a jelképet firkálgatod. Szeretem, hogy ilyen szenvedélyesen hiszel valamiben, amiről mások talán még csak hallani sem akarnak. Persze, nem ez az egyetlen, amiről beszélni tudsz, más különleges, meseszerű történeted is van még, de nem tudom, én hiszek-e neked bármelyikkel kapcsolatban.
Egyéb
Dorcas életének szempontjából fontos lenne, hogy minél hamarabb rátaláljon Xenóra. Sok-sok játékot ígérhetek!

Avival kapcsolatban Jamie Campbell nem szigorú javaslat, de valami szöszi passzolna hozzá, valaki alternatívabb, talán... Question A legjobb Harry Lloyd Game of Thrones-os megjelenése lenne, de a rövidke szerep és a kevés kép-lehetőség miatt nem kötöm hozzá a karaktert.

Remus Lupin

Születési név: Remus John Lupin
Születési dátum: 1960. március 10.
Vér: félvér
Iskola & ház: Roxfort & Griffendél
Faj: vérfarkas
Csoport: Roxfort/Rendtag
Pb javaslat: Andrew Garfield

Lost
Remus, te vagy az egyik legjobb barátom. Még akkor is, ha nem vagyunk úgy összenőve, mint Xeno és én, háztársak és évfolyamtársak is vagyunk, sok időt kell(ett) együtt töltenünk.
Hasonló dolgok érdekelnek minket, és bár nem gyorsan, de könnyen megtaláltuk a közös hangot. Az az igazság, hogy talán én jobban is, mint Te, bár nem tudhatom, erről sosem beszéltünk. Kedvellek és nagyon fontos vagy nekem, a barátságod még inkább, mint hogy ez bármivel is kockára tegyem.
Egyéb
A PB csak javaslat.
A karakterről részletes infókat például a PotterWikin találhatsz. >>
A két karakter eddigi történelmét átfuthatod, a profilomban a játékkövetőben összegyűjtve megtalálod. >>
Ha izgatja a fantáziád, az előző User által írt karakterlapot is elolvashatod. >>

A szerelmi szál nem kötelezettség, csupán lehetőség, ez ne riasszon el. Azt is tudnod kell, hogy Dorcas jövőjével (hosszútávon) konkrét terveim vannak, úgyhogy nem is tervezhetek hatalmas családot, főleg nem heppiendet.
Az is rajtad áll, hogy Dorcas tudjon-e a fiú vérfarkasságáról avagy sem.
Összességében minden megbeszélés tárgyát képezi Very Happy

Durmstrang

Kor : 18
Hivatás : Tanuló
Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Vas. Júl. 01, 2018 8:56 pm

Aksel Haugen

Születési név: Aksel Haugen
Iskola: Durmstrang
Tevékenység: a kviddics csapat tagja (alkuképes)
Csoport: Durmstrang
Pb javaslat: Drew Roy (csak egy ötlet)

Wanted
Aksel megtestesíti mindazt, amire egy Haugen csak büszke lehet. Nos, amire tulajdonképpen bármelyik család büszke lehet. Sikeres, intelligens, szilárd erkölcsi értékeket tudhat magáénak?, valamint igazi úriember. Olyasvalaki, aki mellett az ember a legrosszabb napjain is csak akkor hullajt könnyeket, ha a vállán sír, legtöbbször mégis inkább mosolyt csal a szomorú arcokra; aki a leghallgatagabbakat is szóra bírja és a legközönyösebbek unalmát is elűzi.
Persze, közel sem olyan tökéletes, mint amilyennek felszínes ismeretség alapján tűnhet. Túlzott sikerorientáltsága a legbensőségesebb kapcsolataira is mérgezően hat... Leszámítva a Saffronnal való barátságát, mely gyermekkora óta semmit sem veszített fényéből. Hasonlóságuk folytán nincs olyasmi, amit ne viselnének el vagy néznének el a másiktól, egyszerre vetélytársak és örök szövetségesek. A nyáron azonban megváltozott valami Akselben, amivel a lány csupán most, a tanév kezdetekor szembesül majd.

Testvére: Eleonora Haugen

Eleonora Haugen

Születési név: Eleonora Haugen
Születési dátum: 1960 után
Pb javaslat: Raina Hein/Willa Fitzgerald (alkuképes)

Wanted
Mindig is Akselé volt a rivaldafény. Ellie sosem próbált feltűnősködni - nem olyan típus -, mégis örült volna, ha néha az ő eredményeit is figyelembe veszi valaki a bátyján kívül, aki mindig is úgy támogatta és védte őt, mint egy porcelánbabát. Stabilnak tűnhet a viszonyuk, Eleonora azonban anélkül, hogy tudatosulna benne, valahol neheztel rá a megkülönböztetés miatt. Mindennél jobban tenni akar valamit, amivel végre kivívhatja magának az őt megillető elismerést.

Sosem ápoltak valami szoros a kapcsolatot Saffronnal, bár sok időt töltöttek és töltenek együtt mind a mai napig a lány bátyja révén. Ellie-ben gyakran támad fel a féltékenység Saffron és Aksel gondtalan viszonyát látva. Nagyon jó beszélgetőpartnerre találhatnának a másik személyében, hiszen sok közös van bennük és az értékrendjük sem áll túlságosan messze egymásétól, Eleonora alkalmankénti, enyhén ellenséges hozzáállása és alig észrevehető távolságtartása azonban éket ver közéjük. Ki tudja, mire lenne szükség ahhoz, hogy végre szertefoszlassák a kettejük közti, kimondatlan feszültséget.

Testvére: Aksel Haugen

~~~
Mikael Haugen

Születési név: Mikael Haugen
Születési dátum: 1960 után
Pb javaslat: Tyler Young (alkuképes)

Wanted
Frida és Saffron mindig két szóval illeti: klassz kiskölyök. Ez már amolyan bevett szokás náluk, elismerő bólintással megspékelve, hogy igazi legyen az élmény.
Mikael maga a lazaság, az a srác, akinek mindenre akad van valami frappáns beszólása, amin aztán egy egész teremnyi ember a hasát fogja a nevetéstől, ő pedig csak pislog, mi történt. Gyakran tartják gyerekesnek a viccei miatt - valójában sokkal érettebb, mint a kortársai. Pozitív személyiség, aki mellett nem lehet unatkozni vagy rosszkedvűen ücsörögni. Éles eszű és tehetséges, még ha a lustasága meg is gátolja abban, hogy ezt kamatoztassa.

Mivel mind Mikael, mind Saffron bármikor vevő egy kis turpisságra, nem egy csínyt elkövettek már az idegesítő családtagok ellen. Safi úgy viselkedik vele, mintha az édestestvére lenne és bármikor elvállalja a szárnysegéd szerepét is, ha Miknek megtetszik valamelyik durmstrangos lány.

Lehetnek testvérei, de lehet egyke is

~~~
Kaia __

Születési név: Kaia vagy bármi más
Születési dátum: 1959-ben vagy azután nem sokkal
Iskola: Roxfort
Csoport: Hollóhát/Hugrabug/Griffendél
Pb javaslat: Veronika Vernadskaya/Nastya Kusakina -> közös képek!

Wanted
Csendes, kissé elvont, jólelkű lány. Alighanem ő az egyetlen Haugen-ágról származó boszorkány, akit nem a Durmstrangba írattak be, részben a személyiségéből, másrészről a szülei kevésbé konzervatív szemléletéből adódóan. Fontosnak tartják, hogy Kaia minden társadalmi csoporttal megismerkedjen, a mugliszületésűektől kezdve a hozzá hasonló aranyvérűekig, hisz számukra mindenki egyenlő és nem röstellnek ezt ország-világ elé tárni. Akkor sem, ha a Haugen ősök nem nézik ezt túl jó szemmel...

Saffron mindig is sajnálta, hogy nem a Dursmtrangba került, ugyanakkor tisztában van vele, hogy Kaia sosem találta volna meg igazán önmagát az intézményben vagy az általa hirdetett elvek bármelyikében. A családi összejöveteleken is leginkább kínosan érzi magát, Saffron az egyetlen, akivel szót ért. Aksel több alkalommal is közeledett már felé, úgy érezvén, a lánynak szüksége lenne a bátorítására, a szülei nyomására azonban felhagyott a kísérletekkel.

Egyedüli gyermek

Hollóhát

Hivatás : diák (Roxfort)
Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Kedd Júl. 03, 2018 8:33 pm

Pandora Lovegood

Születési név: Pandora [szabadon választható családnév]
Születési dátum: 1959-1960.
Iskola & ház: Roxfort (Hollóhát)
Hivatás: diák
Tevékenység: a jövőben Xeno felesége és Luna Lovegood édesanyja
Csoport: Roxfort
Pb javaslat: Saoirse Ronan

Found
Drága Pandora!

Talán most még fogalmad sincs róla, ki vagyok, de egy napon majd házasok leszünk, férj és feleség, egy gyönyörű és csodálatos kislánnyal a karunkon. Család. Ám addig még hosszú az út, és jelenleg azon túl, hogy egy házba tartozunk a Roxfortban, egy évfolyamra járunk és vannak közös óráink, nem ismersz. A bohókás, kissé különc srácot látod bennem, aki mindig olyan magának való, és talán még azt sem tudod, hogy hívnak. Én viszont rengeteg dolgot tudok rólad: tudom, hogy mennyire utálod, amikor a nagy szélben összegubancolódik a hajad; tudom, hogy az orrod ráncolod, amikor bosszankodsz valamin; tudom, hogy idegességedben a szád rágod, az ajkad színe pedig a halvány rózsáé; az illatod a későn érő cseresznyefát idézi, és amikor nevetsz, mindig a szemed nevet először. Tudom, hogy imádsz a tűzzel játszani, meg a varázsigékkel, hogy mindened a kísérletezgetés, a bűbájolás, és nagyon is jó vagy benne. Tudom, hogy rengeteget adsz a külsődre, pedig gyönyörű lennél akkor is, ha lepedőbe tekernéd magad.

Hogy honnan tudok ennyi mindent? Nos, egy ideje már figyellek. Nem tudom levenni rólad a szemem, te pedig ezt észrevetted, mert néha baromi zavaró, ahogy messziről bámullak, akár percekig is kibírva, hogy ne pislogjak és levegőt se vegyek. Mindegy, hova mész, a sors valahogy mindig egymás útjába gördít minket, és én mindig téged nézlek; a szőke, bogaras srác azzal a kristálykék szemével...

A történetünk vége előre megírt, de hogy odáig hogy jutunk el, az csak kettőnkön áll. Gyere és írjuk meg együtt a mesét, amit majd Lunának tovább adhatunk!
Egyéb
A PB csak javaslat, részemről bárki mást hozhatsz, semmiféle megkötésem nincs azt leszámítva, hogy szőke vagy nagyon világos hajszíne legyen. (Ha változtatnál a PB javaslaton, kérlek, kérdezz rá valamelyik adminnál - nekem tényleg bárki megfelel!)

Mivel a karaktereink később összeházasodnak, ezért Pandora Lovegood-ként ismert ugyan a karakter, de ha beregisztrálsz, adhatsz neki saját családnevet is, és majd később, ha eljutunk odáig a történetben, átírod. Rajtam kívül Xeno legjobb barátja, Dorcus is biztosan szívesen megismerne már, ahogy a többi roxforti társunk és tanárunk is!

Semmi más kikötésem nincs, csak hogy ha megérkezel, dobj egy PM-et! Smile Nyitott vagyok bármire, ötleteljünk együtt! Nagyon várlak!

Beauxbatons

Hivatás : Ombrelune csk.
Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Kedd Júl. 10, 2018 2:20 pm

Aubert Richelieu

Születési név: Aubert ? Richelieu
Születési dátum: 1960-63
Iskola: Beauxbatons
Tevékenység: Ombrelune csapattag: hajtó/őrző/fogó
Pb javaslat: Cody Christian, Uriah Shelton, bárkii

Wanted
Egy család vagyunk, mégsem láttalak soha az iskolakezdésed előtt. Igazából a létezésedről sem tudtam. Az apád elvett egy mugli/mugliszületésű nőt, ezzel pedig megpecsételte a saját, a te, de igazából az összes leszármazottja sorsát. Hiába írod ugyanazt a vezetéknevet a dolgozataidra, mint én, nem foglak egyenrangúnak látni, főleg nem az unokatestvéremnek.
Sajnos, el kell ismernem, hogy roppant jó vagy a seprűn, én pedig mindenkinél jobban akarok nyerni. Évek óta egy csapatban játszunk, de ez nem hozott minket közelebb egymáshoz. Beszélek veled, ha muszáj, de arra ne is számíts, hogy ennél jobban megismerhetsz.
Egyéb
PB: semmilyen megkötésem nincs.
Keresztnév: a reagjaimban az Aubert-t használom, de adhatsz olyan első/második nevet neki, amit jobban szeret. Lehet, hogy Jér csak szivatásból hívja így.
A karaktert nyitottabbnak képzelem a kapcsolatra, mint a fiamat, de lehet, hogy ugyanolyan passzívan áll hozzá, lehetnek csendes-békés ellenségek. Ami fontos, hogy a kviddicsben tudnak együtt dolgozni, akkor is, ha van közöttük versengés (Jérôme mégiscsak a kapitány).
A jövőre még nem fogalmazódtak meg konkrét terveim, de benne van a pakliban, hogy szükségük lesz egymásra, vagy éppen Jér elvei lazulnak meg annyira, hogy mégis közvetlenebb legyen... Gyere csak és próbáld meg betörni!

Griffendél

Hivatás : Head Girl
Hozzászólások száma : 54

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Pént. Júl. 20, 2018 12:07 pm

James Potter

Születési név: James Fleamont Potter
Születési dátum: 1960. március 27.
Iskola & ház: Roxfort, Griffendél
Tevékenység: kviddics - fogó/hajtó, Head Boy
Pb javaslat: Aaron Johnson

Found
Becsületes Neveden Hólyag,
- biztosan megszoktad már, hogy így hívlak, de korántsem én vagyok az egyetlen - nem hoz lázba az, mennyire vagy szívtipró, hogy hány szerencsétlen lány csorgatja utánad a nyálát. A széllel szálló pletykák méginkább hidegen hagynak, hogy hányat vittél el közülük egy körre a seprűdön...
És tudod miért, Potter? Mert a csökött agyad kapacitását Snape foglalta le éveken át, és én untam, a végtelenségig untam, a hülye kegyetlenkedéseid ide vezettek Sevvel, hát most örülsz? Meglehet. [...] De cáfolj csak rá a Hólyagra, ha tudsz, engem a Head Boy kinevezésed nem győz meg csak úgy; hagyhatnád már végre, hogy benőjön a fejed lágya, nem miattam, dehogy: egyszer vegyen valaki férfiszámba, hát nem volna kellemesebb az egódnak? Meg úgy... mindenkinek körülötted?
Nem hinném, hogy nincs benned több, mint amennyit mutatsz magadból.
Egyéb
A koncepció valószínűleg ismerős lehet, mindenesetre a részletesebb Wikik bemutatják Őt helyettem is, mazsolázz kedvedre! A PB-ben rugalmas vagyok, szimpatizálhatsz hasonszőrű alanyokkal; Aaron Johnson szerepel a képen egyébként.
Szeretnék egy kis pikantériát a karakterben, manírok nélküli lezserséget - és a későbbiekben fokozatos megkomolyodást -, ami eleve a sajátja Jamesnek. *-*
Eszméletlenül várunk, de én annál is inkább!  Szükség van rád, bongyor!  big hug

Rendtag

Kor : 31
Hivatás : Okklumencia professzor
Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Szer. Júl. 25, 2018 11:49 pm

__ Bones

Születési név: Valamilyen Bones
Iskola & ház: Roxfort & Ismeretlen
Pb javaslat: Dave Franco/Nick Robinson/Timothee Chalamet/Ansel Elgort/bárki más

Wanted
Személyiségemből fakadóan sosem volt igazán szoros a kapcsolatunk, hiába próbáltatok közeledni felém, ez viszont nem jelenti azt, hogy egyszer is elhanyagoltam volna a testvéri kötelességeimet: jelen voltam, valahányszor szükségetek volt rám. Persze, mindig is többre vágytatok ennél, és ezzel én is tisztában voltam... csak nem érdekelt.
Mióta Imogen képben van, de még inkább, mióta megszülettek az ikrek, a közönyöm lassan, de biztosan eltűnni látszik, ti pedig nem győzitek kapkodni a fejeteket a döbbenettől.

Tudom, hogy pisis korod óta engem teszel meg példaképeddé. Nem azért, mert elég feltűnő, ahogy a dicséreteim után koslatsz vagy hogy egyből ugrasz, amint csak a leghalványabb lehetősége is fennáll annak, hogy újra láthatsz. Ha nem hallanám a gondolataidat, teljesen elkerülné a figyelmemet, hisz ismersz, sosem igazodtam ki az érzelmek kusza világában. Csak várok és várok, hogy rájöjj, nem vagyok az a tökéletes báty, akinek látsz.
Egyéb
Siess hozzám, te kis mitugrász!  heart1

Mardekár

Hivatás : kviddics kapitány
Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Diák: Keresett   Pént. Szept. 28, 2018 8:04 pm

Emma Swan(Talkalot)

Születési név:Emma Swan
Születési dátum: [év is elegendő, vagy egy intervallum]
Vér: Aranyvér
Iskola & ház: Griffendél
Hivatás: [ha van]
Tevékenység: Prefektus
Pb javaslat: Dove Cameron

Wanted
Te vagy az a személy akit nem szeretek. Griffendéles vagy kerüllek és lenézlek. Utállak sosem fogadtalak be a családom körébe. Nem vagy a féltestvérem mindig utálkoztam feletted. De rájövünk, hogy rossz irányba jártunk. Nem mész a rossz irányba, de ha felnősz Halálfaló szeretnél lenni mint Apa.
Egyéb
A féltestvéri szerep maradjon meg, ha van más ötleted az előtörténetedben szívesen meg hallgatlak a pb-hez ragaszkodnék.  aww
Üi: Majd egy bagollyal dobj meg.

Beauxbatons

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Hétf. Okt. 22, 2018 5:13 pm

Sasha __

Születési név: Sasha
Születési dátum: 59-60
Iskola: Beauxbatons, végzős
Pb javaslat: Gigi Hadid (alkuképes)

Found
Régóta legjobb barátnők vagyunk, jóllehet, nem ez a leghálásabb feladat a világon. Nem bírod ki, ha nem te vagy a figyelem középpontjában és azt sem, ha valami nem úgy alakul, ahogy azt megálmodtad. Manipulatív vagy, sokszor egyenesen kegyetlen. Ennek ellenére tudom, hogy sosem hagynál cserben (kivéve, ha úgy hozza érdeked) és szívesen segítesz nekem bármiben, hisz szereted, ha az emberek azt éreztetik veled, hogy szükségük van rád.
Biztosan akadnak jó tulajdonságaid is... Mondjuk a céltudatosságod és a határozottságod, ami belőlem teljes mértékben hiányzik.
Egyéb
Zurie igyekszik minél inkább eltávolodni a két lánytól, Sasha azonban nem nézi tétlenül a próbálkozásait, szóval igazi csajháború vár ránk, ha hozod őt. Very Happy

Valószínűleg nem a legcsábítóbb a leírtak alapján, de hiszem, hogy belőle is lehet még szerethetőbb karaktert varázsolni, akár egy hosszas és izgalmas jellemfejlődés során.

A pb és a név alkuképes.

Orianne __

Születési név: Orianne
Születési dátum: 59-60
Pb javaslat: Terese Pagh Teglgaard (alkuképes)

Wanted
Te vagy a triónk harmadik fője. Rengeteg idő, titok és emlék köt össze bennünket, én mégis kilépni készülök ebből a körből. Fogalmam sincs, hogyan vélekedsz erről azon kívül, hogy legbelül biztosan tudod, helyesen cselekszem. Bár sosem vallanád be, ismerlek már annyira, hogy lássam, eleged van Sasha viselkedéséből és unod, hogy mindenki mást háttérbe szorít. Lehet, hogy a legutolsó év hozza el mindkettőnk számára a felszabadulást egy olyan barátságból, amire valójában sosem volt szükségünk.
Egyéb
A jellem formálható, a lényeg, hogy illeszkedj a társaságunkba. Very Happy

A pb és a név alkuképes.

- Opcionális -

Wanted
A körülmények tettek minket titkos bizalmasokká, vagy azoktól függetlenül is megtalálnánk a közös hangot? Magam sem tudom. Olyan távol vagy tőlem, hogy gyakran támad olyan érzésem: nem is létezel. Talán ez bátorít rá, hogy megosszam veled a legféltettebb titkaimat is, mint ahogyan te is teszed. Biztos lehetsz benne, hogy nem áll szándékomban visszaélni a bizalmaddal... de vajon neked sem az enyémmel?
Egyéb
Lehetsz fiú, lány, igaz barát vagy jövőbeli ellenség, sőt, a korábban felsorolt keresettek egyikébe is beépítheted ezt a szálat. Bárki is legyél, nagyon várlak, tele rugalmas ötletekkel! *-*
Egy feltételem van: siess! A levelezés szeptembertől indul, és nagyon örülnék neki, ha a cserediák program keretében találkozhatnának is egymással. Very Happy

Aubert Richelieu

Születési név: Aubert Richelieu
Születési dátum: 1960-63
Tevékenység: Ombrelune csapattag: hajtó/őrző/fogó
Pb javaslat: Cody Christian, kitaláló aputól idézve: bárki

Wanted
Úgy hitted, kizárólag a két szép szemem miatt vettek be a kviddics csapatba - így is történt. Az a feltételezésed azonban, miszerint semmi hasznomat nem veszitek majd, tévesnek bizonyult, bármennyire is fájhat beismerned magadnak, hiszen már a tanév első meccsén szereztem nekünk két gólt. Bár a győzelemnek örültél, az nem volt tervben, hogy benézz hozzám a gyengélkedőre... persze, mivel pár ággyal arrébb feküdt egy számodra kedvesebb csapattársunk, azért mégiscsak elejtettél nekem egy dicséretet. Feltételezésem szerint, ugyanis a hibátlan hallásom ellenére sem vagyok benne biztos, hogy helyesen értelmeztem azt a morranást, ami kijött a szádon.
Biztosan feltűnt, hányszor próbáltam beszédbe elegyedni veled, amíg az unokatestvéreddel jártam. Abban bíztam, hogy ha egy kicsit is megkedvelsz, könnyebb dolgom lesz kettőtök kibékítésével. Na, nem mintha valaha is összevesztetek volna, ez a legbosszantóbb az egészben. Nincs gyomrom nézni, hogy egy család az aranyvérű-mánia miatt szakad ketté, és tudom, hogy mindketten túl önfejűek és közönyösek vagytok ahhoz, hogy bármit is tegyetek ez ellen. Akkor sem, ha semmi közöm hozzá.
Ironikus módon azóta, hogy Jer és én szakítottunk, sokkal nyitottabb lettél irányomba. Még mindig látom a szemedben a gyanakvást (ötleted sincs, mit akarhatok tőled), de sosem kérdezel, talán mert legtöbbször szóhoz sem hagylak jutni. Mondanom sem kell, továbbra sem tettem le a kotnyeleskedésemről, igaz, egyébként is csak pár nap telt el... Valahogy többnek tűnik, ha időközben velem beszélgetsz, nem? Márpedig én teszek róla, hogy az órák többségén egy padba kerüljünk, és nem erősségem a néma koncentráció. Igazából figyelembe véve, mennyire idegesítő lehetek számodra, nekem arra nincs ötletem, miért mondtál igent, mikor meghívtalak a halloweeni bálra. Mármint az is eszelős, hogy egy lány hív meg egy srácot, az is, hogy egy magamfajta lány egy magadfajta srácot, de ha hozzávesszük az egyenlethez Jert, tényleg kész őrületnek tűnik az egész. Valamiért mégsem kételkedem benne, hogy jól fogjuk érezni magunkat.
Egyéb
Minden további infó megtalálható Jerome hirdetésében.
Nagyon várlak! aww

Mardekár

Hivatás : Diák
Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Pént. Okt. 26, 2018 2:49 pm

Xy Nott

Születési név: leányneved Nott
Születési dátum: 1960
Iskola & ház: Roxfort, Mardekár?
Hivatás: Diák
Tevékenység: Mindenlébenkanál
Pb javaslat: Emma Roberts? De teljesen mindegy

Wanted
A nyáron jelentették be, hogy valószínűleg közös jövőre kell számítanunk, majd hetekkel később már a gyűrű az ujjadra is került. Nem volt választásunk, de mindketten jól neveltek vagyunk ezért beletörődtünk az egészbe. Ugyan abba az iskolába, ugyan abba az évfolyamba járunk, mégsem beszéltünk két szót sem az évek alatt. Tudtam, hogy létezel, hisz a partikon, bálokon mind résztvettetek ti is, de Alecto-n kívül más lány soha nem került a látószögembe. Te a társaság középpoontja vagy a Mardekárban, sok srác és csaj legyeskedik mindig körülötted, eddig bárkit megkaptál, akit csak kinéztél magadnak. Nem vagy buta, mindenben (szó szerint) benne vagy, kviddics, kórus, prefektus(ha lehet), stb... hiszen konkrét elképzeléseid vannak a jövőre nézve, nem kicsik, fel szeretnél törni. Soha, de soha nem lehetsz alárendelt egy kapcsolatban, ez talán egy rossz tapasztalat, családi probléma miatt alakulhatott ki benned ilyen erősen. Ettől függetlenül még nem vagy beképzelt, és ahogy visszatértünk a Roxfortba egyből közeledni kezdtél felém. Teljes ellentétei vagyunk egymásnak, és mivel elkezdtelek érdekelni és látod, hogy nem kaphatsz meg, nem engedlek közel, ezért érdekes préda lettem. Úgy gondolod, Alecto problémát jelenthet a kapcsolatunkban, de nem mered ezt a szemembe mondani, csak célozgatsz, de ne tedd, mert aki legutóbb próbálkozott, nem járt túl jól...
Egyéb
A pb teljesen változtatható, csak ő jutott eszembe hirtelen a karakterről, de ha van jobb ötleted, nyugodtan Wink Minden szabadon alkotható, csak azt szeretném ha a karrierista, népszerű lány megmaradnál, és mivel így mindketten igen összetett személyiségek lennének, nehéz dolguk lenne egymással, de idővel, talán sikerülhet kicsit megpuhítani Amycust Very Happy Nagyon várjuk *-*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   

Diák keresettek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Korábbi keresettek