Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került:
Frissen létrehozott:
Latest topics
» Severus Snape
by Voldemort Kedd Júl. 17, 2018 12:48 am

» Fogadj el!
by Elisabeth Grand Hétf. Júl. 16, 2018 6:43 pm

» Diák keresettek
by Marlene McKinnon Vas. Júl. 15, 2018 8:55 pm

» Marlene McKinnon
by Mesélő Drazsé Vas. Júl. 15, 2018 7:14 pm

» Lily Evans
by Voldemort Szer. Júl. 11, 2018 6:20 pm

» Gaute Kolbein
by Voldemort Kedd Júl. 10, 2018 8:32 pm

» Suzanne Garçon
by Voldemort Kedd Júl. 10, 2018 4:10 pm

» Jérôme Richelieu
by Voldemort Kedd Júl. 10, 2018 10:34 am

» Felnőtt keresettek
by Théo Garçon Hétf. Júl. 09, 2018 7:42 pm

» Théo Garçon
by Albus Dumbledore Hétf. Júl. 09, 2018 7:17 pm

Statisztika
DIÁK (13)
Griffendél 4
Hollóhát 1
Hugrabug 1
Mardekár 3
Beauxbatons 3
Durmstrang 1
FELNŐTT (10)
A falka 0
Civil 4
Halálfaló 3
Minisztériumi dolgozó 2
Rendtag 1
Nemek
10
13

Share | 

Diák keresettek

Go down 
SzerzőÜzenet

Mesélő

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 143

TémanyitásTárgy: Diák keresettek   Pént. Ápr. 27, 2018 4:14 pm

Diák keresett karakterek

Diák korú karakterek hirdetését itt adhatod fel a megadott sablon alapján.
A saját keresettjeid kerülhetnek egyetlen hozzászólásba a böngészhetőség kedvéért.

Canon keresettek
  • Mielőtt canon karaktert hirdetsz, feltétlenül olvasd el a szabályzat rá vonatkozó részeit és a canon listában megadott paramétereket
  • A canont megalkotó user nem köteles igazodni a hirdetésedhez, ha az pusztán a fantázia szülötte, tehát nincs átfedésben a Rowling által papírra vetett történésekkel
  • Bátran élhetsz további, alternatív PB javaslatokkal, ha az illik az adott karakterhez, a végső döntés azonban a jövendőbeli useré - és bizonyos esetekben a miénk is
  • Bár félig keresettek is, a versengés továbbra sem megengedett dolog a canon karakterek között

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Civil

Kor : 24
Hivatás : Beauxbatons: mágiatöri tanár
Hozzászólások száma : 54
.

TémanyitásTárgy: Kistesóim   Csüt. Jún. 21, 2018 8:54 pm

Noël Garçon
Születési név: Noël ? Garçon
Születési dátum: 1959
Vér: aranyvér
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, 7.
Tevékenység: ?
Csoport: Beauxbatons
Pb javaslat: Nicholas Hoult

Wanted
Egyetlen kisöcsém vagy. Bár hét év van közöttünk, nagyon jó tesók vagyunk (szerintem), bár nem azon az érzelgős vagy legjobb-barátos módon. Nagy kár, hogy beauxbatons-os éveid nagy részét távol töltöttem tőled, ez talán benned mélyebb sebet hagyott, mint bennem, nem tudom. Ami viszont biztos, hogy bármikor fordulhatsz hozzám bármiért, ha zsé kell, ha a kocsim, vagy csak egy jó hátbaveregetés. Az utolsó évedre állást kaptam a suliba, ezért valószínűleg sokkal többet fogunk találkozni, és ez reményeim szerint a kapcsolatunkra is pozitív hatással lesz.
Öten vagyunk testvérek, még egy idősebb fiú és két nálad is fiatalabb lány alkotja a családunkat. A szüleink élnek, a rokonság pedig népes.
Nem tudom, hogyan viszonyulsz a varázsháborúhoz, sosem beszélgettünk róla.
Egyéb
Szerintem Hoult nagyon jó kis arc lenne hozzá, de ha nagyon szeretsz győzködni, megfűzhetsz Very Happy
Nagy szerepe lesz a későbbiekben, nem árulok el viszont titkot egyelőre Very Happy Ami fontos, hogy a barátnő, Zurie Chapelle is nagyon várja!

A többi tesó beszerzése is folyamatban van! (Őket is nagyonnagyonnagyon várom!)
Théo már megérkezett!

Coline Garçon

Születési név: Coline ? Garçon
Születési dátum: 1959-66
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, ?
Pb javaslat: Avalon Robbins, Odeya Rush

Wanted
Te és az ikertesód hoztátok egyensúlyba a nemi eloszlást a családba. Három idősebb fiú testvéretek van: Noël, Mathys (én) és Théo.
Középső bátyátok (megint csak én) öt évig inkább egy távoli rokonnak tűnhetett, hiszen kevés időt töltött otthon, viszont annál jobban imád titeket! (Téged, Coline, egy kicsit jobban.) Mindig elhalmozott titeket ajándékokkal az utazásairól és ő mesélte a legjobb esti meséket, ha még igényt tartottatok/tartottál rájuk.
Te vagy az idősebb, a vadócabb, akit mindig érdekeltek az autók is, nem csak a babák, aki azonnal seprűre akart ülni, amint meglátott egyet. Hát persze, hogy ez tetszett nekem! Szerettem a bevállalós nagytesó lenni, akivel mindent lehetett. Persze, most is szeretek, bár te már nem vagy olyan kicsi, és talán már nem is tartasz igényt a bátyusok babusgatására. Mindenesetre, jóhír: ezentúl többet fogsz látni!
Egyéb
A lányok kora elég rugalmas, iskolakorúnál fiatalabb karaktert talán nem lenne ésszerű hozni, ezért húztam meg ott a határt, de áldásom rá, ha úgy akarod/akarjátok. Tisztában kell lenni persze a realitásnak azon részével is, hogy a legidősebb testvér (1977-ben) 27 éves, tehát a szülők is 45-60 között vannak.
A PB szintén választható, számomra az sem elvárás, hogy ugyanaz legyen, lehetnek egészen mások is a lányok. Megjelenésben, hajszínben sincs megkötésem. (Nyilván elég fiatal karakter lévén, ennek megfelelő arcot válassz.)

Théo már megérkezett!

Aline Garçon

Születési név: Aline ? Garçon
Születési dátum: 1959-66
Iskola & évfolyam: Beauxbatons, ?
Pb javaslat: Avalon Robbins, Odeya Rush

Wanted
Te és az ikertesód hoztátok egyensúlyba a nemi eloszlást a családba. Három idősebb fiú testvéretek van: Noël, Mathys (én) és Théo.
Középső bátyátok (megint csak én) öt évig inkább egy távoli rokonnak tűnhetett, hiszen kevés időt töltött otthon, viszont annál jobban imád titeket! Mindig elhalmozott titeket ajándékokkal az utazásairól és ő mesélte a legjobb esti meséket, ha még igényt tartottatok/tartottál rájuk.
Egyéb
A lányok kora elég rugalmas, iskolakorúnál fiatalabb karaktert talán nem lenne ésszerű hozni, ezért húztam meg ott a határt, de áldásom rá, ha úgy akarod/akarjátok. Tisztában kell lenni persze a realitásnak azon részével is, hogy a legidősebb testvér (1977-ben) 27 éves, tehát a szülők is 45-60 között vannak.
A PB szintén választható, számomra az sem elvárás, hogy ugyanaz legyen, lehetnek egészen mások is a lányok. Megjelenésben, hajszínben sincs megkötésem. (Nyilván elég fiatal karakter lévén, ennek megfelelő arcot válassz.)
Useres inspiráció: Christophe - Aline Very Happy

Théo már megérkezett!
Felhasználó profiljának megtekintése

Griffendél

Kor : 17
Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: barát kerestetik   Szer. Jún. 27, 2018 8:21 am

Xenophilius Lovegood

Születési név: Xenophilius Lovegood
Születési dátum: 1959-60
Vér: félvér/aranyvér
Iskola & ház: Roxfort & Hollóhát
Hivatás: ?
Csoport: Diák, Roxfort, Hollóhát
Pb javaslat: Jamie Campbell-Bower, Harry Lloyd (GoT frizuval)

Found
Barátok vagyunk már első év óta. Egy kicsit mindig fura voltál, fura dolgokról beszéltél, de olyan áhítattal, hogy nem bírtalak nem hallgatni. Nincs meg köztünk a házak közötti rivalizáció, azt hiszem, ez a legjobb dolog a barátságunkban - még a kviddicsen sem szokásunk összeveszni.
Izgalmasnak és érdekesnek találom, amikor a Halál Ereklyéiről beszélsz, de még azt is, amikor a közös óráinkon látom, ahogy a jelképet firkálgatod. Szeretem, hogy ilyen szenvedélyesen hiszel valamiben, amiről mások talán még csak hallani sem akarnak. Persze, nem ez az egyetlen, amiről beszélni tudsz, más különleges, meseszerű történeted is van még, de nem tudom, én hiszek-e neked bármelyikkel kapcsolatban.
Egyéb
Dorcas életének szempontjából fontos lenne, hogy minél hamarabb rátaláljon Xenóra. Sok-sok játékot ígérhetek!

Avival kapcsolatban Jamie Campbell nem szigorú javaslat, de valami szöszi passzolna hozzá, valaki alternatívabb, talán... Question A legjobb Harry Lloyd Game of Thrones-os megjelenése lenne, de a rövidke szerep és a kevés kép-lehetőség miatt nem kötöm hozzá a karaktert.
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Beauxbatons

Hozzászólások száma : 66

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Szer. Jún. 27, 2018 3:29 pm

Valami Frappáns Név

Születési név: rád bízom
Születési dátum: 59-60
Vér: mugliszületés/félvér/aranyvér
Iskola: Beauxbatons, végzős
Tevékenység: a kviddics csapat kapitánya
Pb javaslat: Conrad Bromfield / Alexandre Cunha / Harvey Newton Haydon / bárki más

Found
Te vagy az egyetlen ok, amiért az utolsó évemben, totális kezdőként csatlakoztam a kviddics csapathoz. Korábban nem sűrűn beszélgettünk, hisz mindkettőnknek megvan a maga baráti köre, a jövőben viszont igyekszem változtatni ezen és nem úgy tűnik, mintha túlságosan bánnád a próbálkozásaimat. Kedves, türelmes és segítőkész vagy velem az első perctől kezdve, de könnyen lehet, hogy csak az elfogultság láttatja ezt velem. Mégsem lehetsz annyira szerény, hogy ne vedd észre, mennyi lány ölne egyetlen pillantásodért, nem igaz?
Egyéb
A jellem teljes mértékben rajtad múlik. Bármilyen lehet a srác, Zurie úgyis tökéletesnek fogja látni, akár szélsőséges mértékben is. Very Happy A jövőbeli terveim szempontjából úgy lenne a legjobb, ha valamilyen úton-módon negatív hatással lenne rá, de minden formálható.

Egyenlőre kreolként emlegetem és lehet, hogy időközben valami nevet is kap a könnyebbség kedvéért, viszont mindkét dolog alkuképes marad és átírom az ilyen reagjaimat a választott név és pb alapján, amint megjössz. I love you

Fontos tudnod, hogy nem lesz hosszú életű Zurie rajongása, szóval egy kis mókázás után szabadjára engedlek és azt rontasz meg utánam, akit csak szeretnél. Razz Magát a kapcsolat természetét pedig üziben megvitatjuk.

Nagyon várlak! Embarassed

Sasha __

Születési név: Sasha
Iskola: Beauxbatons, végzős
Pb javaslat: Gigi Hadid (alkuképes)

Wanted
Régóta legjobb barátnők vagyunk, jóllehet, nem ez a leghálásabb feladat a világon. Nem bírod ki, ha nem te vagy a figyelem középpontjában és azt sem, ha valami nem úgy alakul, ahogy azt megálmodtad. Manipulatív vagy, sokszor egyenesen kegyetlen. Ennek ellenére tudom, hogy sosem hagynál cserben (kivéve, ha úgy hozza érdeked) és szívesen segítesz nekem bármiben, hisz szereted, ha az emberek azt éreztetik veled, hogy szükségük van rád.
Biztosan akadnak jó tulajdonságaid is... Mondjuk a céltudatosságod és a határozottságod, ami belőlem teljes mértékben hiányzik.
Egyéb
Zurie igyekszik minél inkább eltávolodni a két lánytól, Sasha azonban nem nézi tétlenül a próbálkozásait, szóval igazi csajháború vár ránk, ha hozod őt. Very Happy

Valószínűleg nem a legcsábítóbb a leírtak alapján, de hiszem, hogy belőle is lehet még szerethetőbb karaktert varázsolni, akár egy hosszas és izgalmas jellemfejlődés során.

A pb és a név alkuképes.

Orianne __

Születési név: Orianne
Iskola: Beauxbatons
Pb javaslat: Terese Pagh Teglgaard (alkuképes)

Wanted
Te vagy a triónk harmadik fője. Rengeteg idő, titok és emlék köt össze bennünket, én mégis kilépni készülök ebből a körből. Fogalmam sincs, hogyan vélekedsz erről azon kívül, hogy legbelül biztosan tudod, helyesen cselekszem. Bár sosem vallanád be, ismerlek már annyira, hogy lássam, eleged van Sasha viselkedéséből és unod, hogy mindenki mást háttérbe szorít. Lehet, hogy a legutolsó év hozza el mindkettőnk számára a felszabadulást egy olyan barátságból, amire valójában sosem volt szükségünk.
Egyéb
A jellem formálható, a lényeg, hogy illeszkedj a társaságunkba. Very Happy

A pb és a név alkuképes.

Mayra __

Születési név: Mayra
Vér: mugliszületésű/félvér
Pb: Tashi Rodriguez

Found
Akkor ismertelek meg, mikor a legsebezhetőbb voltam. Lehettünk volna barátok is, olyan igaziak. Őszinte vagy, nagylelkű, kedves és csupa erő - olyasvalaki, akire mindig fel fogok nézni, te viszont megvetsz azóta, hogy Sasha közelébe kerültem. Nem is hibáztathatlak érte. Próbáltál megvédeni, én mégis csak ellöktelek magamtól, mire pedig rájöttem, hogy rosszul választottam, már túl késő volt. Változhat ez most, hogy kezdek észhez térni?
Egyéb
A név alkuképes, a pb-hez viszont különösen ragaszkodom. I love you Nagyon várom, hogy segíts némi észt verni Zurie csökött buksijába! bounce
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Durmstrang

Hivatás : Tanuló
Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Vas. Júl. 01, 2018 8:56 pm

Aksel Haugen

Születési név: Aksel Haugen
Születési dátum: 1959-60
Iskola: Durmstrang
Tevékenység: a kviddics csapat tagja (alkuképes)
Csoport: Durmstrang
Pb javaslat: Drew Roy (csak egy ötlet)

Wanted
Aksel minden szülő álma, de a durmstrangos tanárok és diáklányok sem utasítanák vissza. Sikert sikerre halmoz, kitűnő tanulmányai mellett ígéretes jövő áll előtte, mint kviddics játékos, családja mégis abban reménykedik, idővel elhagyja ezt a hobbit és valami "felnőttesebb" hivatást választ, miután végzett a tanulmányaival. Hatalmas rajta a nyomás, bármilyen ügyesen is titkolja.
Igazi úriember, könnyen köt barátságokat, ám semmi sincs előrébb nála a saját ambícióinál, ez pedig rengeteg kapcsolatát felemésztette már. Ahogy egyre inkább belehajszolja magát a szülei által támasztott követelmények teljesítésébe, úgy válik egyre feszültebbé és ingerlékenyebbé; szokásos jókedve és előzékenysége eltűnni látszik, hogy valami sokkal rosszabb vegye át a helyét.

Saffron legkedvesebb unokatestvére. Általában együtt ütik el a családi összejöveteleket, néha versenyezve is azon, ki haverkodik össze a legtöbb fejessel, ennél is többször azonban támogatva egymást. Már egészen gyermekkoruktól fogva nagyszabású álmokat szövögetnek és azóta vitatkoznak a varázslótársadalmi ügyekről, mióta tudják, mit jelent.
Elég régen találkoztak már ahhoz, hogy Saffron ne sejtse, milyen vihar tombol Akselben, a tanév kezdetével viszont nem rejtegetheti már sokáig előle.

Testvére: Eleonora Haugen

Eleonora Haugen

Születési név: Eleonora Haugen
Születési dátum: 1960 után
Pb javaslat: Raina Hein/Willa Fitzgerald (alkuképes)

Wanted
Mindig is Akselé volt a rivaldafény. Ellie sosem próbált feltűnősködni - nem olyan típus -, mégis örült volna, ha néha az ő eredményeit is figyelembe veszi valaki a bátyján kívül, aki mindig is úgy támogatta és védte őt, mint egy porcelánbabát. Stabilnak tűnhet a viszonyuk, Eleonora azonban anélkül, hogy tudatosulna benne, valahol neheztel rá a megkülönböztetés miatt. Mindennél jobban tenni akar valamit, amivel végre kivívhatja magának az őt megillető elismerést.

Sosem ápoltak valami szoros a kapcsolatot Saffronnal, bár sok időt töltöttek és töltenek együtt mind a mai napig a lány bátyja révén. Ellie-ben gyakran támad fel a féltékenység Saffron és Aksel gondtalan viszonyát látva. Nagyon jó beszélgetőpartnerre találhatnának a másik személyében, hiszen sok közös van bennük és az értékrendjük sem áll túlságosan messze egymásétól, Eleonora alkalmankénti, enyhén ellenséges hozzáállása és alig észrevehető távolságtartása azonban éket ver közéjük. Ki tudja, mire lenne szükség ahhoz, hogy végre szertefoszlassák a kettejük közti, kimondatlan feszültséget.

Testvére: Aksel Haugen

~~~
Mikael Haugen

Születési név: Mikael Haugen
Születési dátum: 1960 után
Pb javaslat: Tyler Young (alkuképes)

Wanted
Frida és Saffron mindig két szóval illeti: klassz kiskölyök. Ez már amolyan bevett szokás náluk, elismerő bólintással megspékelve, hogy igazi legyen az élmény.
Mikael maga a lazaság, az a srác, akinek mindenre akad van valami frappáns beszólása, amin aztán egy egész teremnyi ember a hasát fogja a nevetéstől, ő pedig csak pislog, mi történt. Gyakran tartják gyerekesnek a viccei miatt - valójában sokkal érettebb, mint a kortársai. Pozitív személyiség, aki mellett nem lehet unatkozni vagy rosszkedvűen ücsörögni. Éles eszű és tehetséges, még ha a lustasága meg is gátolja abban, hogy ezt kamatoztassa.

Mivel mind Mikael, mind Saffron bármikor vevő egy kis turpisságra, nem egy csínyt elkövettek már az idegesítő családtagok ellen. Safi úgy viselkedik vele, mintha az édestestvére lenne és bármikor elvállalja a szárnysegéd szerepét is, ha Miknek megtetszik valamelyik durmstrangos lány.

Lehetnek testvérei, de lehet egyke is

~~~
Kaia __

Születési név: Kaia vagy bármi más
Születési dátum: 1959-ben vagy azután nem sokkal
Iskola: Roxfort
Csoport: Hollóhát/Hugrabug/Griffendél
Pb javaslat: Veronika Vernadskaya/Nastya Kusakina -> közös képek!

Wanted
Csendes, kissé elvont, jólelkű lány. Alighanem ő az egyetlen Haugen-ágról származó boszorkány, akit nem a Durmstrangba írattak be, részben a személyiségéből, másrészről a szülei kevésbé konzervatív szemléletéből adódóan. Fontosnak tartják, hogy Kaia minden társadalmi csoporttal megismerkedjen, a mugliszületésűektől kezdve a hozzá hasonló aranyvérűekig, hisz számukra mindenki egyenlő és nem röstellnek ezt ország-világ elé tárni. Akkor sem, ha a Haugen ősök nem nézik ezt túl jó szemmel...

Saffron mindig is sajnálta, hogy nem a Dursmtrangba került, ugyanakkor tisztában van vele, hogy Kaia sosem találta volna meg igazán önmagát az intézményben vagy az általa hirdetett elvek bármelyikében. A családi összejöveteleken is leginkább kínosan érzi magát, Saffron az egyetlen, akivel szót ért. Aksel több alkalommal is közeledett már felé, úgy érezvén, a lánynak szüksége lenne a bátorítására, a szülei nyomására azonban felhagyott a kísérletekkel.

Egyedüli gyermek

Hollóhát

Hivatás : diák (Roxfort)
Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Kedd Júl. 03, 2018 8:33 pm

Pandora Lovegood

Születési név: Pandora [szabadon választható családnév]
Születési dátum: 1959-1960.
Iskola & ház: Roxfort (Hollóhát)
Hivatás: diák
Tevékenység: a jövőben Xeno felesége és Luna Lovegood édesanyja
Csoport: Roxfort
Pb javaslat: Saoirse Ronan

Wanted
Drága Pandora!

Talán most még fogalmad sincs róla, ki vagyok, de egy napon majd házasok leszünk, férj és feleség, egy gyönyörű és csodálatos kislánnyal a karunkon. Család. Ám addig még hosszú az út, és jelenleg azon túl, hogy egy házba tartozunk a Roxfortban, egy évfolyamra járunk és vannak közös óráink, nem ismersz. A bohókás, kissé különc srácot látod bennem, aki mindig olyan magának való, és talán még azt sem tudod, hogy hívnak. Én viszont rengeteg dolgot tudok rólad: tudom, hogy mennyire utálod, amikor a nagy szélben összegubancolódik a hajad; tudom, hogy az orrod ráncolod, amikor bosszankodsz valamin; tudom, hogy idegességedben a szád rágod, az ajkad színe pedig a halvány rózsáé; az illatod a későn érő cseresznyefát idézi, és amikor nevetsz, mindig a szemed nevet először. Tudom, hogy imádsz a tűzzel játszani, meg a varázsigékkel, hogy mindened a kísérletezgetés, a bűbájolás, és nagyon is jó vagy benne. Tudom, hogy rengeteget adsz a külsődre, pedig gyönyörű lennél akkor is, ha lepedőbe tekernéd magad.

Hogy honnan tudok ennyi mindent? Nos, egy ideje már figyellek. Nem tudom levenni rólad a szemem, te pedig ezt észrevetted, mert néha baromi zavaró, ahogy messziről bámullak, akár percekig is kibírva, hogy ne pislogjak és levegőt se vegyek. Mindegy, hova mész, a sors valahogy mindig egymás útjába gördít minket, és én mindig téged nézlek; a szőke, bogaras srác azzal a kristálykék szemével...

A történetünk vége előre megírt, de hogy odáig hogy jutunk el, az csak kettőnkön áll. Gyere és írjuk meg együtt a mesét, amit majd Lunának tovább adhatunk!
Egyéb
A PB csak javaslat, részemről bárki mást hozhatsz, semmiféle megkötésem nincs azt leszámítva, hogy szőke vagy nagyon világos hajszíne legyen. (Ha változtatnál a PB javaslaton, kérlek, kérdezz rá valamelyik adminnál - nekem tényleg bárki megfelel!)

Mivel a karaktereink később összeházasodnak, ezért Pandora Lovegood-ként ismert ugyan a karakter, de ha beregisztrálsz, adhatsz neki saját családnevet is, és majd később, ha eljutunk odáig a történetben, átírod. Rajtam kívül Xeno legjobb barátja, Dorcus is biztosan szívesen megismerne már, ahogy a többi roxforti társunk és tanárunk is!

Semmi más kikötésem nincs, csak hogy ha megérkezel, dobj egy PM-et! Smile Nyitott vagyok bármire, ötleteljünk együtt! Nagyon várlak!

Mardekár

Kor : 18
Hivatás : diák
Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Hétf. Júl. 09, 2018 8:59 pm

Amycus Carrow

Születési név: Amycus Carrow
Születési dátum: 1960
Iskola & ház: Roxfort/Mardekár
Hivatás: halálfaló
Tevékenység: Halálfaló toborzás.
Csoport: Halálfaló/Roxfort
Pb javaslat: Russell Giardina

Wanted
Amycus téged vár a Mardekár!
Főleg én, hogy végre tisztázzuk ki a kakas a szemétdombon. Kedvenc szobatársam vagy, és nagyon hamar összefogjuk akasztani a bajszunkat. Mindenbizonnyal azért, amiért nem hajlok rá, hogy társuljak hozzád és együtt lépjünk Voldemort elé. De lehet, hogy csak azért, mert nem bírod elviselni, amikor Amynek hívlak. Pedig ha tudnád, hogy én ezt mennyire (nem) szeretetből teszem!
Egyéb
A PB szabadon választható. Általam játszott két karakterrel is kapcsolatba kerülsz majd, de az egész Roxfort a te játékszered. Ha érkezik a testvéred, számotokra a határ a csillagos ég lehet. Csak rajtad áll, szóval hajrá! Wink  

Alecto Carrow

Születési név: Alecto Carrow
Születési dátum: 1958/1959/1960
Iskola & ház: Roxfort/Mardekár
Hivatás: halálfaló
Tevékenység: Halálfaló toborzás.
Csoport: Halálfaló/Roxfort
Pb javaslat: Deborah Ann Woll

Wanted
Alecto, te szépséges bestia! A Mardekár várja hercegnőjét, hogy elfoglalja méltó helyét.
Velem már volt összetűzésed, amikor nem épp úgy reagáltam a közeledésedre, ahogy azt elvártad volna. A bátyáddal karöltve ezért boldogan tennél el láb alól. Persze ehhez nekem is lesz egy két szavam.

Egyéb
A PB szabadon választható és a vörös haj nem kitétel! Eldöntheted, hogy akarsz-e Amycus ikertestvére lenni, és ha nem, akkor hány évvel vagy fiatalabb nála. Az általam játszott két karakterrel is kapcsolatba kerülsz majd, de épp mint Amycusnál az egész Roxfort a te játékszered. Határ a csillagos ég! Jöjj el hozzánk Mardekár hercegnője és örvendeztess meg minket gonoszságoddal! Smile  

Beauxbatons

Hivatás : Ombrelune csk.
Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Kedd Júl. 10, 2018 2:20 pm

Aubert Richelieu

Születési név: Aubert ? Richelieu
Születési dátum: 1960-63
Vér: félvér
Tevékenység: Ombrelune csapattag: hajtó/őrző/fogó
Pb javaslat: Cody Christian, Uriah Shelton, bárkii

Wanted
Egy család vagyunk, mégsem láttalak soha az iskolakezdésed előtt. Igazából a létezésedről sem tudtam. Az apád elvett egy mugli/mugliszületésű nőt, ezzel pedig megpecsételte a saját, a te, de igazából az összes leszármazottja sorsát. Hiába írod ugyanazt a vezetéknevet a dolgozataidra, mint én, nem foglak egyenrangúnak látni, főleg nem az unokatestvéremnek.
Sajnos, el kell ismernem, hogy roppant jó vagy a seprűn, én pedig mindenkinél jobban akarok nyerni. Évek óta egy csapatban játszunk, de ez nem hozott minket közelebb egymáshoz. Beszélek veled, ha muszáj, de arra ne is számíts, hogy ennél jobban megismerhetsz.
Egyéb
PB: semmilyen megkötésem nincs.
Keresztnév: a reagjaimban az Aubert-t használom, de adhatsz olyan első/második nevet neki, amit jobban szeret. Lehet, hogy Jér csak szivatásból hívja így.
A karaktert nyitottabbnak képzelem a kapcsolatra, mint a fiamat, de lehet, hogy ugyanolyan passzívan áll hozzá, lehetnek csendes-békés ellenségek. Ami fontos, hogy a kviddicsben tudnak együtt dolgozni, akkor is, ha van közöttük versengés (Jérôme mégiscsak a kapitány).
A jövőre még nem fogalmazódtak meg konkrét terveim, de benne van a pakliban, hogy szükségük lesz egymásra, vagy éppen Jér elvei lazulnak meg annyira, hogy mégis közvetlenebb legyen... Gyere csak és próbáld meg betörni!

Griffendél

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   Vas. Júl. 15, 2018 8:55 pm

Sirius Black

Születési név: Sirius Black
Születési dátum: 1959. november 3.
Iskola & ház: Roxfort & Griffendél
Tevékenység:
Csoport: Roxfort - Griffendél
Pb javaslat: Ben Barnes (vagy bárki más hozzáillő)

Wanted
Sirius-Sirius-Sirius! Sokszor lettünk már közszóbeszéd tárgya, és míg téged sosem hatott meg, mit gondolnak rólad mások, nekem egyenesen kapóra jön a rengeteg pletyka, ami távol tart tőlem minden nemkívánatos hímneműt. Persze, a barátságunk jóval több ennél: mindig megtalálsz, ha a pasis ugratás helyett kedvesebb szavakra vágynál, mint ahogyan te is bármikor a rendelkezésemre állsz, ha szükségem lenne egy kis Sirius-féle adrenalinfröccsre.
Egyéb
Először is: ahogy a szabály is kimondja, a leendő usernek nem tiszte megvalósítani a keresésben leírtakat. Ennek ellenére igyekeztem eléggé a felszínen tapogatózni ahhoz, hogy ne jelentsen gondot-nyűgöt a kapcsolat beépítése. ittsevagyok  Mindenképp barátságra gondoltam, de ha szeretnél egy plátói, soha meg nem valósuló szerelmet Siriusnak, annak sem vagyok ellenére, csak tudd, hogy Marlene az öcsikédbe fog beleesni. Aki, mondanom sem kell, nálam is jobban vár rá, hogy megérkezz! ugra
Örülnék neki, ha Marlene amolyan kispados tagja lehetne a Tekergő brancsnak, ez viszont tényleg egyedül rajtatok múlik.*-*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Diák keresettek   

Diák keresettek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Korábbi keresettek