Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» tomorrow never came
by Vendég Vas. Dec. 30, 2018 1:50 pm

» Carol & Regulus
by Caroline Mulciber Csüt. Dec. 27, 2018 9:49 pm

» Faliújság
by Albus Dumbledore Csüt. Dec. 27, 2018 11:23 am

» Leírás
by Mesélő Drazsé Csüt. Dec. 27, 2018 11:20 am

» Angelique Moryakov
by Angelique Moryakov Szer. Dec. 26, 2018 5:45 pm

» Roxfortos diákok
by Mesélő Drazsé Kedd Dec. 25, 2018 9:26 pm

» Diák / Felnőtt keresettek
by Voldemort Kedd Dec. 25, 2018 7:56 pm

» Kay & Gust - Round 2
by Gustav Holmök Kedd Dec. 25, 2018 5:51 pm

» Sue & Théo
by Suzanne Garçon Vas. Dec. 23, 2018 9:38 pm

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Dec. 22, 2018 8:27 pm

Statisztika
Demonstrate:

Share | 

Diák / Felnőtt keresettek

Go down 
SzerzőÜzenet

I am the
I am the

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 274

TémanyitásTárgy: Diák / Felnőtt keresettek   Pént. Ápr. 27, 2018 4:14 pm

Diák / Felnőtt keresett karakterek

Amennyiben nem egyértelmű, a karakter diák vagy felnőtt korú, hirdetését itt oszthatod meg a megadott sablon alapján.
A saját keresettjeid kerülhetnek egyetlen hozzászólásba a böngészhetőség kedvéért.

Canon keresettek
  • Mielőtt canon karaktert hirdetsz, feltétlenül olvasd el a szabályzat rá vonatkozó részeit és a canon listában megadott paramétereket
  • A canont megalkotó user nem köteles igazodni a hirdetésedhez, ha az pusztán a fantázia szülötte, tehát nincs átfedésben a Rowling által papírra vetett történésekkel
  • Bátran élhetsz további, alternatív PB javaslatokkal, ha az illik az adott karakterhez, a végső döntés azonban a jövendőbeli useré - és bizonyos esetekben a miénk is
  • Bár félig keresettek is, a versengés továbbra sem megengedett dolog a canon karakterek között

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Member of
Member of

Kor : 95
Hivatás : igazgató
Hozzászólások száma : 36
-

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Csüt. Jún. 28, 2018 7:06 pm

Sybill Patricia Trelawney

Születési név: Sybill Patricia Trelawney
Születési dátum: 1962. (előtt) március 9.
Vér: félvér
Iskola & ház: Roxfort & Hollóhát
Hivatás: diák, látó
Tevékenység: ?
Csoport: Roxfort/Civil
Pb javaslat: Emma Thompson

Wanted
Kedves Sybill, ha nem is tudod, de nem csak professzor Slughorn követi figyelemmel a pályafutásodat. Magam is érdekesnek találom a családi örökséged, és bízom benne, hogy egyszer még kamatoztatni fogod, még ha eddig nem is láttam erre példát.
Egyéb
Igaz, '79-ig nem valószínű, hogy komoly interakcióba kerül a két karakter, de addig nagyon-nagyon-nagyon fontos lenne, hogy megérkezzen *-*
A korral kapcsolatban nincs szűkebb megkötésem, mint amit az internet világában találsz, tehát, hogy legkésőbb 1962-ben született.
Felhasználó profiljának megtekintése

Member of
Member of

Kor : 31
Hivatás : Okklumencia professzor
Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Szer. Júl. 25, 2018 11:47 pm

Amelia Susan Bones

Születési név: Amelia Susan Bones
Születési dátum: 1950-66
Iskola & ház: Roxfort & Hugrabug
Hivatás: Mágiaügyi Minisztérium - Varázsbűn-üldözési Főosztály (jelenleg vagy a jövőben)
Csoport: Minisztériumi dolgozó/Roxfort
Pb javaslat: Jenna Coleman/Sophia Bush/Zoey Deutch/Lucy Hale/bárki más

Wanted
Személyiségemből fakadóan sosem volt igazán szoros a kapcsolatunk, hiába próbáltatok közeledni felém, ez viszont nem jelenti azt, hogy egyszer is elhanyagoltam volna a testvéri kötelességeimet: jelen voltam, valahányszor szükségetek volt rám. Persze, mindig is többre vágytatok ennél, és ezzel én is tisztában voltam... csak nem érdekelt.
Mióta Imogen képben van, de még inkább, mióta megszülettek az ikrek, a közönyöm lassan, de biztosan eltűnni látszik, ti pedig nem győzitek kapkodni a fejeteket a döbbenettől.

Ezerszer jobb ember vagy, mint én, mégsem veted a szememre az ostobaságaimat. (...) Nos, nem olyan sűrűn, mint az elvárható lenne. Független, büszke, karrierista nőnek mutatod magad, pedig nyilvánvaló, hogy az első pillanatban családot alapítanál, miután a "Nagy Ő" gyűrűt húzott az ujjadra. És félreértés ne essék, nem azért vársz életed szerelmére a megállapodással, mert romantikus ábrándok hajtanak - egyszerűen csak sosem érted be a tökéletesnél kevesebbel.
Egyéb
Ne felejtsd a középső nevet! A tesó kislánya Susan Amelia Bones lesz, kár lenne kihagyni ezt az aranyos részletet. love1
A PB-k csak példaértékűen kerültek felsorolásra, de Jennának nagyon-nagyon örülnék! love3

Student of
Student of

Kor : 15
Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Vas. Dec. 02, 2018 4:15 pm

_____ Roche

Születési név: ? Roche
Születési dátum: 1958-63
Vér: mugliszületés
Iskola: Beauxbatons
Hivatás: ?
Tevékenység: ?
Csoport: Halálfaló/Rendtag/ Minisztériumi dolgozó/ Beauxbatons/ Civil/Falka
Pb javaslat: Kiernan Shipka, Amanda Seyfried, Chloe Moretz... bárki

Wanted
Tesókám!
Hiányzol a mindennapjaimból! A szüleink válása mindkettőnket megviselt, de talán azért a legjobban, mert így egymást is elveszítettük. Hiába próbáltak meg mindent, hogy többet tudjunk találkozni, nem láttalak gyakrabban, mint anyát. Nagy szerencse, hogy te is a Beauxbatons-ban tanulsz/tanultál! Az elmúlt években a közösen töltött iskolai hónapok megerősítették a kapcsolatunkat, bár én eddig is nagy rajongód voltam. Amióta ismerlek. Csodás ember vagy, a legszerethetőbb lány, akit csak ismerek, és sokszor te voltál az, aki erőt adott nekem.
Tény, hogy te inkább anyás vagy, míg én apás, és nem ez az egyetlen dolog, amiben különbözünk, de még a közöttünk lévő fizikai távolság ellenére is tudom, hogy mindig számíthatunk egymásra.
Egyéb
Amikor először kipattant a fejemből a kari (Bernardine), még úgy képzeltem, egy fiatalabb húga van, akivel legjobb legjobb barátok is és minden heppi. De azután számomra is kiderült, hogy a szüleik elváltak, így pedig egy kicsit megremegtek az első elképzeléseim.
Mindenképpen lánytesót szeretnék, azonban hogy idősebb vagy fiatalabb lesz-e, azt rád bízom. A Play By ugyanígy a te kezedben, ha bármilyen kis hasonlóságot találsz Tiával vagy ha éppen nem, mindenkire rábeszélhető vagyok. (Kiernan szerintem nagyon cuki húgica lenne egyébként :3)

Ha esetleg maga a koncepció tetszik, de Berni rajongását inkább egyirányúnak tudnád elképzelni, egy olyan verzió megvitatására is nyitott vagyok, mivel sehol sem említettem ezen kívül a testvérek kapcsolatát.

Bárhogy is legyen, nagyon várlak! *-*

Just a
Just a

Kor : 51
Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Kedd Dec. 25, 2018 7:56 pm

Holiday in the Past

Bár egyébként is a múltban járunk, egy, a hetvenes éveknél korábbra nyúló eseménysorozatot szeretnék kijátszani, egész pontosan Voldemort Nagyúr roxforti éveit. Ehhez természetesen több megbízható játékosra lenne szükség, így az lenne a legideálisabb, ha családias légkörben tudnánk megtervezni magát a történetet és a vágyott karakterek abban betöltött szerepkörét, hogy mégiscsak legyen valami tematikája és végcélja a múltba való visszatekintésünknek.
Első sorban úgy gondolok rájuk, mint Nem Játékos Karakterekre, de hozhattok olyat is, aki '77-ben még él és virul (akár az első halálfalók valamelyikét).
Ha kérdésetek merül fel, bátran keressetek, egyébként minden jelentkezőt örömmel várok. pompom

Néhány szereplő, avagy támpont:

Tom Riddle

Születési név: Tom Marvolo Riddle
Születési dátum: 1926. december 31.
Iskola & ház: Roxfort, Mardekár
Tevékenység: Prefektus
Csoport: Halálfaló
Pb: Tom Hughes

Found
Barátai már Voldemortnak szólítják az ifjú Tom Riddle-t, aki már ötödik évét kezdi meg a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképzőben. Gondolatai egyre inkább Salazar Slytherin felé terelődnek, jogos örököseként tekintve magára kutatja az alapító történetét és titkait. Tudomására jutott egy titkos kamra létezése, melyben őse egy hatalmas és veszedelmes lényt rejtett el - ha megtalálná, azzal tagadhatatlanul a nyomdokaiba lépne.

Albus Dumbledore

Születési név: Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore
Születési dátum: 1881. augusztus 2.
Iskola & ház: Roxfort, Griffendél
Hivatás: átváltoztatástan tanár
Csoport: Rendtag
Pb: Richard Harris | Michael Gambon

Found
"Tom is azon diákok közé tartozott, akikre Albus nagyobb figyelmet szentelt, de nem csak azért, mert kétségkívül tehetséges tanuló volt, sokkal inkább a személyisége, elfojtott és megjátszott érzései keltették fel az érdeklődését. Óvatosságát. Nem engedte, hogy a fiú az ujja köré csavarja, mindig gyanakvón, de természetesen kezelte. 1943-ban, Tom ötödik évében kinyitotta a Titkok Kamráját, ezzel Albus minden balsejtelmét beigazolva..."

Gerrard Avery

Születési név: Gerrard Avery
Születési dátum: 1925-28
Vér: aranyvér/félvér
Tevékenység: Voldemort követője
Csoport: NJK / Halálfaló
Pb: Austin Butler

Found
Avery Tom Riddle évfolyamtársa és barátja már a korai éveiktől kezdődően. Voldemort nagyúr belső körébe tartozik, de még ő sem tudhat minden egyes tervéről és lépéséről.

Myrtle Warren

Születési név: Myrtle Elizabeth Warren
Születési dátum: 1928. június - 1929. június
Elhalálozási dátum: 1943. június 13.
Vér: mugliszületésű
Iskola & ház: Roxfort, Hollóhát
Csoport: NJK / Dead
Pb: Shirley Henderson, Astrid Berges-Frisbey, Sarah Bolger (alkuképes)

Wanted
Myrtle közel sem az a közkedvelt lány, aki lenni szeretne, még a barátkozás is nehezére esik. Külseje beteges, bőre sápadt, pattanásos, szemeit hatalmas szemüvege teszi még nagyobbá. Leggyakrabban egyedül, a lánymosdók rejtekében tölti az idejét, általában könyvekkel szórakoztatja magát. Azt beszélik, képzelődik is, barátokat talál ki magának, mivel képtelen valódiakat szerezni magának...
Egy ilyen lányért talán nem is kár, gondolhatod most. De később is ezen a véleményen leszel?

Rubeus Hagrid

Születési név: Rubeus Hagrid
Születési dátum: 1928. december 6.
Vér: félóriás
Iskola & ház: Roxfort, Griffendél (1943-ig)
Hivatás: gondnok segédje (1943 után), a Roxfort kulcs- és háztájőrzője (1968 után)
Csoport: Rendtag / NJK
Pb: Jorge Garcia, Robbie Coltrane

Wanted
Nem lehet könnyű félvérként (félóriásként!) beilleszkedni a varázslótársadalomba, azonban Rubeus megkapta a felvételi levelét a Roxfortba és ezzel a tökéletes lehetőséget is, hogy a származását leplezve barátokra tegyen szert, akik nem félnek tőle és szeretik. Rubeus jámbor lélek, aki képtelen a rosszat feltételezni bárkiről vagy bármiről is: így került hozzá az 1942/43-as tanév elején Aragog, az akromantula.
Rubeus, ugye tudod, hogy egy ilyen fenevad nem maradhat örökké a ládájában az ágyad alatt?

Spencer Lament

Születési név: Spencer Lament
Születési dátum: 1925-28
Vér: aranyvér
Tevékenység: kotnyeleskedés
Csoport: NJK / ?
Pb: Max Barczak (alkuképes)

Wanted
Lelkiismeretes és jószívű, vagy féltékeny és figyelemhajhász? Egy biztos: Spencer nem nézi jó szemmel Mardekár leszármazottjának tevékenykedését, bárki is legyen az, márpedig egyre erősödik benne a gyanú, miszerint Tom Riddle áll az események hátterében, és ezt nem is rejti túlzottan véka alá.

Armando Dippet

Születési név: Armando Dippet
Születési dátum: 1637. október
Vér: aranyvér/félvér
Iskola & ház: Roxfort, nem Mardekár
Hivatás: a Roxfort igazgatója (1967-ig)
Csoport: NJK / Dead
Pb: Alfred Burke

Wanted
Dippet igazságos, bölcs és tapasztalt vezető, nemcsak képességei, de már csak a kora és a mögötte lévő tapasztalatok miatt is. Bizalmatlan alkat, nehezen enged mások véleményének, amíg nem alakul ki a sajátja, azonban vannak helyzetek, amikor önnön meggyőződése nem elég egy döntés meghozásához. Irányítása alatt a szabályszegők határozott és többnyire fájdalmas büntetésekre számíthatnak, úgyhogy célszerűbb elkerülni a bajt...

PotterWiki >>

és a Te ötleteid...

Születési dátum: 1930 előtt
Vér: aranyvér/félvér/mugliszületésű
Iskola: Roxfort
Csoport: NJK / ?
Wanted
Ha megcsiklandozta a fantáziádat a történet és a lehetőség, de nem tetszenek a fenti karakterek, lehetőséged van saját karakterrel is becsatlakozni a kalandunkba. Egyetlen feltételünk van: légy részese! Lehetsz valaki, aki csak a pletykákat terjeszti, valaki más, aki Spencer munkájában működik együtt, aki Voldemort híve vagy aki az igazgatónak / Dumbledore-nak tesz jelentéseket a furcsa történésekről és az elméleteiről.
Várunk minden ötlettel!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   

Diák / Felnőtt keresettek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal