Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Szavazás / 2
by Voldemort Yesterday at 11:49 pm

» Diák keresettek
by Zurie Chapelle Pént. Szept. 21, 2018 3:37 pm

» Levelező partner kerestetik!
by Mesélő Drazsé Pént. Szept. 21, 2018 9:53 am

» Hírverő
by Mesélő Drazsé Pént. Szept. 21, 2018 9:34 am

» Szavazás
by Mesélő Drazsé Pént. Szept. 21, 2018 9:14 am

» Kingsley Arts School
by Vendég Szer. Szept. 12, 2018 6:17 pm

» Caroline Mulciber
by Voldemort Hétf. Szept. 10, 2018 9:00 pm

» Grover Finnigan
by Albus Dumbledore Hétf. Szept. 10, 2018 8:58 pm

» Fogadj el!
by Caroline Mulciber Hétf. Szept. 10, 2018 5:43 pm

» Felnőtt keresettek
by Sirius Black Vas. Szept. 09, 2018 9:52 pm

Statisztika
DIÁK (15)
Griffendél 4
Hollóhát 3
Hugrabug 1
Mardekár 3
Beauxbatons 3
Durmstrang 1
FELNŐTT (21)
A falka 0
Civil 11
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 5
Nemek
19
19
Aktív User 19

Share | 

Diák / Felnőtt keresettek

Go down 
SzerzőÜzenet

Mesélő

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 248

TémanyitásTárgy: Diák / Felnőtt keresettek   Pént. Ápr. 27, 2018 4:14 pm

Diák / Felnőtt keresett karakterek

Amennyiben nem egyértelmű, a karakter diák vagy felnőtt korú, hirdetését itt oszthatod meg a megadott sablon alapján.
A saját keresettjeid kerülhetnek egyetlen hozzászólásba a böngészhetőség kedvéért.

Canon keresettek
  • Mielőtt canon karaktert hirdetsz, feltétlenül olvasd el a szabályzat rá vonatkozó részeit és a canon listában megadott paramétereket
  • A canont megalkotó user nem köteles igazodni a hirdetésedhez, ha az pusztán a fantázia szülötte, tehát nincs átfedésben a Rowling által papírra vetett történésekkel
  • Bátran élhetsz további, alternatív PB javaslatokkal, ha az illik az adott karakterhez, a végső döntés azonban a jövendőbeli useré - és bizonyos esetekben a miénk is
  • Bár félig keresettek is, a versengés továbbra sem megengedett dolog a canon karakterek között

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Rendtag

Kor : 95
Hivatás : igazgató
Hozzászólások száma : 26
-

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Csüt. Jún. 28, 2018 7:06 pm

Sybill Patricia Trelawney

Születési név: Sybill Patricia Trelawney
Születési dátum: 1962. (előtt) március 9.
Vér: félvér
Iskola & ház: Roxfort & Hollóhát
Hivatás: diák, látó
Tevékenység: ?
Csoport: Roxfort/Civil
Pb javaslat: Emma Thompson

Wanted
Kedves Sybill, ha nem is tudod, de nem csak professzor Slughorn követi figyelemmel a pályafutásodat. Magam is érdekesnek találom a családi örökséged, és bízom benne, hogy egyszer még kamatoztatni fogod, még ha eddig nem is láttam erre példát.
Egyéb
Igaz, '79-ig nem valószínű, hogy komoly interakcióba kerül a két karakter, de addig nagyon-nagyon-nagyon fontos lenne, hogy megérkezzen *-*
A korral kapcsolatban nincs szűkebb megkötésem, mint amit az internet világában találsz, tehát, hogy legkésőbb 1962-ben született.
Felhasználó profiljának megtekintése

Rendtag

Kor : 31
Hivatás : Okklumencia professzor
Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Szer. Júl. 25, 2018 11:47 pm

Amelia Susan Bones

Születési név: Amelia Susan Bones
Születési dátum: 1950-66
Vér: félvér
Iskola & ház: Roxfort & Hugrabug
Hivatás: Mágiaügyi Minisztérium - Varázsbűn-üldözési Főosztály (jelenleg vagy a jövőben)
Csoport: Minisztériumi dolgozó/Roxfort
Pb javaslat: Jenna Coleman/Sophia Bush/Zoey Deutch/Lucy Hale/bárki más

Wanted
Személyiségemből fakadóan sosem volt igazán szoros a kapcsolatunk, hiába próbáltatok közeledni felém, ez viszont nem jelenti azt, hogy egyszer is elhanyagoltam volna a testvéri kötelességeimet: jelen voltam, valahányszor szükségetek volt rám. Persze, mindig is többre vágytatok ennél, és ezzel én is tisztában voltam... csak nem érdekelt.
Mióta Imogen képben van, de még inkább, mióta megszülettek az ikrek, a közönyöm lassan, de biztosan eltűnni látszik, ti pedig nem győzitek kapkodni a fejeteket a döbbenettől.

Ezerszer jobb ember vagy, mint én, mégsem veted a szememre az ostobaságaimat. (...) Nos, nem olyan sűrűn, mint az elvárható lenne. Független, büszke, karrierista nőnek mutatod magad, pedig nyilvánvaló, hogy az első pillanatban családot alapítanál, miután a "Nagy Ő" gyűrűt húzott az ujjadra. És félreértés ne essék, nem azért vársz életed szerelmére a megállapodással, mert romantikus ábrándok hajtanak - egyszerűen csak sosem érted be a tökéletesnél kevesebbel.
Egyéb
Ne felejtsd a középső nevet! A tesó kislánya Susan Amelia Bones lesz, kár lenne kihagyni ezt az aranyos részletet. love1
A PB-k csak példaértékűen kerültek felsorolásra, de Jennának nagyon-nagyon örülnék! love3

Civil

Kor : 40
Hivatás : Küzdősportok tanára
Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   Szomb. Aug. 11, 2018 9:41 pm

____ Lazarov

Születési név: rád bízva
Születési dátum: 1955-1963
Vér: aranyvér
Iskola & ház: Durmstrang
Hivatás: az előző igazgató unokája
Tevékenység: tanuló, vagy rád bízva
Csoport: Durmstrang/Civil
Pb javaslat: Sophie Turner, Sophie Skelton, Zoey Deutch

Wanted
A Durmstrang előző igazgatójának az unokája vagy. Te vagy az egyetlen (ha apámat nem számítjuk) a családban, aki nem utál, sőt, egészen szimpatizál velem. Lazarovhoz képest meglehetősen nyitott gondolkodású ifjú vagy; nem veted meg a mugli születésűeket, és nem igazán értesz egyet Voldemort támogatásával sem. Úgy gondolod, sokkal jobb lenne Dumbledore és a többi varázsiskola felé nyitni, ám a korodnál fogva senki sem figyel rád, a nagyapád pedig egyenesen hallani sem akar róla, hogy beleszólj a Durmstrang politikájába. Pedig a politika a véredben van! Remek vezetői érzékkel születtél, jók a meglátásaid, erős, okos és talpraesett boszorkány vagy. Az emberek figyelnek rád, leszámítva a családodat; ők azt is alig hajlandók elismerni, hogy élsz. Hiszen nem dolgod gondolkodni, nem dolgod megkérdőjelezni az eddig bevált rendszert: csak válj a részévé és hallgass!

Mivel két évtizedig távol voltam, csak most ismertük meg egymást, hogy ismét visszatértem az iskolába. Hiába hallottál csupa rossz pletykát rólam, ez nem tántorított el attól, hogy megismerj és megszeress. Olyan jól kijövünk egymással, hogy fontolgatod, megszöksz a szűk látókörű családod markából, eltéped a pórázt és hozzám cuccolsz. Nyíltan nem támogathatlak a döntésedben, de azt remélem, tudod, hogy bármiféle lázadásra is adod a fejed, a nagybátyádra bármikor számíthatsz.
Egyéb
Szeretném, ha a nyertes PB a javaslatok közül kerülne ki. Más megkötésem nincs (de ha csak ez tart vissza, próbálj meggyőzni)!

Korban szerintem elég szabadon mozognak, úgyhogy ha szeretnéd, lehet még diák a Durmstrangban, de lehet azt is, hogy már végzett és kilépett a nagybetűs életbe. Bármelyik verzió jó nekem, de maradjon a 14-22 év intervallumban.

Van még egy nagybátyád rajtam kívül, és egy nagynénéd (felnőtt keresettek). A te apukád Lazarov igazgató legidősebb fia (NJK), hogy a korok stimmeljenek.

Nyitott vagyok bármilyen ötletedre, bármilyen változtatásra, úgyhogy írj bátran!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Diák / Felnőtt keresettek   

Diák / Felnőtt keresettek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pihenőszoba
» Korábbi keresettek