Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott:
Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Noël & Mathys
by Mathys Garçon Vas. Márc. 17, 2019 6:52 pm

» Kay & Gust - Round 2
by Gustav Holmök Vas. Márc. 17, 2019 5:43 pm

» Noël & Zurie
by Noël Garçon Vas. Márc. 17, 2019 5:18 pm

» Saffi & Lyo ~ Egy különös meghívás
by Saffron Haugen Vas. Márc. 17, 2019 10:09 am

» Thy & Claude ~ Tiltott rengeteg
by Timothy Merchbank Szer. Márc. 13, 2019 8:36 am

» Timothy & Claude
by Timothy Merchbank Kedd Márc. 12, 2019 11:39 pm

» Alecto & Lucinda
by Alecto Carrow Kedd Márc. 12, 2019 8:33 am

» Edgar & Imogen
by Imogen Bones Szomb. Márc. 09, 2019 1:02 am

» Zurie & Mathys
by Mathys Garçon Szomb. Márc. 09, 2019 12:08 am

» Mayra & Jérôme
by Jérôme Richelieu Pént. Márc. 08, 2019 8:22 pm

Statisztika
"Demonstrate (katt):

Share | 

Thy & Claude ~ Tiltott rengeteg

Go down 
SzerzőÜzenet

Timothy Merchbank
Hufflepuff

Kor : 18
Hivatás : diák
Hozzászólások száma : 23

TémanyitásTárgy: Thy & Claude ~ Tiltott rengeteg   Szer. Márc. 13, 2019 8:36 am

Claude & Thy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nap nap után, monoton egyszerűségben. Bár azt mondják a Roxfort izgalmas és kiszámíthatatlan hely, a tanulók az évek során megtanulják kiismerni az ódon épület dohos falait. Az órák egy idő után már közel sem rejtegetnek annyi meglepetést, mint az első években, és a vizsgákra való felkészülések alatt a varázsló megtanulja értékelni a magány fogalmát a zsibongó gyermektömegben. Nem telik el olyan sok év, és a Roxfort is csak egy iskola lesz a szemükben, ahol a jó osztályzatokért folyó küzdelemben igenis eléri őket az unalom és az élet egyszerűsége.
Számomra a monotonitás fogalma már tavaly pozitív felhanggal kezdett csengeni. A kiszámíthatóság és egyszerűség azt jelentette, minden terv szerint halad, és kikövezett úton hagyhatom el majd az iskolát, abban a magabiztos tudatban, hogy tárt karokkal várnak valahol. Ez a tudat most számomra a legfontosabb, és bármit megtennék érte, hogy valóra váljon az álomképem.
Másfél hét. Ennyi idő kellett, hogy most türelmem végéhez érjek, és az iskolát elhagyva átvágjak a telken, majd a fák közé vessem magam. Nem megyek messzire. Az egyik első fa mögött bújok meg, hogy onnan követhessem árnyékom mozgását. Kétségbeesett arcának látványa csak még jobban feltüzel. Kezemben a pálca végén mágia szikrázik fel haragomban, ahogy az érkezőt figyelem. Claude Ayers, már megint!
Azóta, hogy azon a végzetes délutánon „megmentettem” úgy követ engem, mintha muszáj lenne. Hatalmas szemeit le sem veszi rólam és már álmaimban is az ő figyelő tekintetét érzem. Már az emlékre is kiráz a hideg, ami csak még több elhatározottsággal tölt el. Az erdő szélén megtorpanni látszik, de én nem hagyom, hogy meggondolja magát.
- Invito nyomorult, seggfej Ayers - dörmögöm magam elé és a következő pillanatban megérzem a húzást. Nem hiába gyakoroltam sokat ezt a varázsigét. Nehezen bár, de minden tiltakozása ellenére is hamarosan előttem térdel az őszi avaron. Kezemben a pálcájával, a látvány valami furcsa elégedettséggel tölt el, gyilkos dühömet azonban ez még egyáltalán nem csillapítja. Vicsorogva guggolok le hozzá és megragadva állát, tekintetem az övébe fúrom. - És most Ayers, szépen kifecseged nekem ki küldött utánam és mit akartok megtudni, különben azt is megbánod, hogy a világra jöttél - fenyegetem, majd saját pálcáját dugva a torka alá tovább kérdezek. - Hogy szerveztétek meg azt a múltkorit a griffendéles haverjaiddal? Honnan tudtátok, hogy arra fogok menni? Válaszolj!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Thy & Claude ~ Tiltott rengeteg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal