Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került:
Frissen létrehozott:
Latest topics
» Severus Snape
by Voldemort Kedd Júl. 17, 2018 12:48 am

» Fogadj el!
by Elisabeth Grand Hétf. Júl. 16, 2018 6:43 pm

» Diák keresettek
by Marlene McKinnon Vas. Júl. 15, 2018 8:55 pm

» Marlene McKinnon
by Mesélő Drazsé Vas. Júl. 15, 2018 7:14 pm

» Lily Evans
by Voldemort Szer. Júl. 11, 2018 6:20 pm

» Gaute Kolbein
by Voldemort Kedd Júl. 10, 2018 8:32 pm

» Suzanne Garçon
by Voldemort Kedd Júl. 10, 2018 4:10 pm

» Jérôme Richelieu
by Voldemort Kedd Júl. 10, 2018 10:34 am

» Felnőtt keresettek
by Théo Garçon Hétf. Júl. 09, 2018 7:42 pm

» Théo Garçon
by Albus Dumbledore Hétf. Júl. 09, 2018 7:17 pm

Statisztika
DIÁK (13)
Griffendél 4
Hollóhát 1
Hugrabug 1
Mardekár 3
Beauxbatons 3
Durmstrang 1
FELNŐTT (10)
A falka 0
Civil 4
Halálfaló 3
Minisztériumi dolgozó 2
Rendtag 1
Nemek
10
13

Share | 

Felnőtt keresettek

Go down 
SzerzőÜzenet

Mesélő

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 143

TémanyitásTárgy: Felnőtt keresettek   Pént. Ápr. 27, 2018 4:15 pm

Felnőtt keresett karakterek

Felnőtt korú karakterek hirdetését itt adhatod fel a megadott sablon alapján.
A saját keresettjeid kerülhetnek egyetlen hozzászólásba a böngészhetőség kedvéért.

Canon keresettek
  • Mielőtt canon karaktert hirdetsz, feltétlenül olvasd el a szabályzat rá vonatkozó részeit és a canon listában megadott paramétereket
  • A canont megalkotó user nem köteles igazodni a hirdetésedhez, ha az pusztán a fantázia szülötte, tehát nincs átfedésben a Rowling által papírra vetett történésekkel
  • Bátran élhetsz további, alternatív PB javaslatokkal, ha az illik az adott karakterhez, a végső döntés azonban a jövendőbeli useré - és bizonyos esetekben a miénk is
  • Bár félig keresettek is, a versengés továbbra sem megengedett dolog a canon karakterek között

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Griffendél

Kor : 17
Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Stuart Meadowes, nagybácsi   Kedd Jún. 05, 2018 7:01 pm

Stuart Meadowes

Születési név: Stuart _____ Meadowes
Születési dátum: ~1927-47
Vér: aranyvér
Iskola & ház: Roxfort & userre bízva
Hivatás: userre bízva
Tevékenység: userre bízva
Csoport: Halálfaló/Rendtag/ Minisztériumi dolgozó/Civil
Pb javaslat: Kevin McKidd, Ewan McGregor

Wanted
Stuart, az apám testvére.
Tudomásom szerint folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, és jó viszony volt a családban, legalábbis előttem kerültétek a viszályt. Azt pontosan nem tudom, mivel foglalkozol, és habár néha megjelenik előttem a kérdés, jelen pillanatban akár bérgyilkos is lehetsz, nem érdekel. A szüleim halála után hozzád kerültem, Stirlingben élünk, Skóciában. Unalmas egy hely, ezért elég gyakran szapulom, nem tudom, ez mennyire érint téged érzékenyen. Ami biztos, hogy a pillanatnyi meggyötört és ellenséges lelkiállapotom ellenére is szeretlek, és bár sosem pótolhatod az apámat, nagyon is emlékeztetsz rá, milyen érzés volt, amikor még élt. Akkor is gondoskodsz rólam, amikor beszélni sincs kedvem, és támogatsz mindent, ami javíthat a hangulatomon.
Egyéb

Hogy idősebb, vagy fiatalabb testvért szeretnél, rád bízom. A kora még a megadott intervallumon kívül is kerülhet, amíg reális, hogy egy 17 éves lány apjának testvére lehet. Smile A kapcsolat mélysége szintén megbeszélés kérdése, de úgy gondolom, hogy vagy elég szoros testvéri viszony volt vagy csak ketten voltak testvérek, ezért fogadta be Dorcast.
A névhez ragaszkodom egyedül, mivel őrzőt és védelmet jelent, amire most Dorcasnak nagy szüksége van.
Lehetséges, hogy az elkövetkezendő pár évben életét veszti, de ez nincs kőbe vésve. Very Happy
PB elvárás: Skót felmenőkről van szó, és bár ezen kívül még bármi lehet abban a családfában, a megjelenésben ez valamennyire maradjon meg. (Bár tárgyalóképes dolog.)

Becses Neved

Születési név: userre bízva
Születési dátum: 1940-50
Vér: mugliszületés/félvér/aranyvér
Iskola & ház: userre bízva
Hivatás: Auror
Tevékenység: aurorkodáson kívül-belül userre bízva
Csoport: Halálfaló/Rendtag/Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat: teljesen userre bízva

Wanted
Most kezdem az utolsó évem a Roxfortban, és ha minden vizsgám jól sikerül, és ezt lehetővé teszi, Nálad szeretnék auror-gyakornok lenni, szeretném, ha a szakma minden trükkjére megtanítanál.
Régóta ismerjük egymást, apám a kollégád volt, amennyire emlékszem, mindig is (de lehet, hogy a tanítványa voltál?). Többször is találkoztunk, láthattál felnőni, bár azt nem mondanám, hogy komolyabban részei voltunk egymás életének.
Ha, illetve amikor elvállalod a taníttatásomat, teljes elfogulatlanságot várok majd tőled, mert legalább olyan jó akarok lenni, mint az apám volt. Hasonlíts hozzá, mondd meg, ha nem vagyok elég jó, és segíts eljutnom a célomig!
Egyéb
A csoportról: HA halálfaló vagy rendtag karakternek szeretnéd, ami teljesen rendben van, mint beépített ember, abba a csoportba kerüljön, ha pedig egyik sem, akkor a Minisztériumi dolgozók közé.
FONTOS: A neme abszolút változtatható. Elsősorban férfiként született meg a gondolataim között, de egy erőskezű, talpraesett, komoly nőt is szívesen látnék ám! *-*
A múlt és a kapcsolat részletei teljesen rugalmasak, semmi sincs kőbe vésve. Igaz, hogy csak egy év múlva lenne komoly szerepe Dorcas életében (jelenlegi terv szerint), de az oldalnak addig is szüksége lenne Aurorra, így biztosan nem unatkoznál vele egy percig sem!
Felhasználó profiljának megtekintése Online

Durmstrang

Kor : 17
Hivatás : Tanuló
Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Csüt. Jún. 14, 2018 5:49 pm

Frida ___

Születési név: Frida
Születési dátum: 1939 körül (alkuképes)
Iskola: Dursmtrang
Hivatás: Tanárnő/Igazgató a Durmstrangban
Tevékenység: ?
Csoport: Civil
Pb javaslat: Eva Green

Found
Az édesanyám ikertestvére vagy. Néha még nekem és apának is nehezünkre esik megkülönböztetni titeket, ám amilyen egyforma a külsőtök, olyannyira különbözik a személyiségetek. Anya temperamentumával szemben te bármilyen helyzetben képes vagy megőrizni a nyugalmadat, megfontolt vagy és felelősségteljes. Állandóan lenyűgözöl a tudásoddal és azzal a hozzáértéssel, ahogyan az embereket kezeled; a vezetői készségeid folytán azt is könnyen el tudom képzelni, hogy az idei tanévben már igazgatói poszton látlak viszont. Mindig is felnéztem rád, így talán nem véletlen, hogy ennyire hasonlítunk. Sőt, egész biztosan nem az, hisz ha valaha is volt példaképem, csakis te lehettél az.
Mivel fizikai értelemben véve te vagy a legközelebbi családtagom, elég szoros a kapcsolatunk. Tudom, hogy ha a körülmények úgy hoznák, jobban aggódnál miattam, mint a tulajdon édesanyám, és mindettől függetlenül máris többet törődsz velem, mint ő (jóllehet, ez nem tűnhet nagy teljesítménynek).

~

A jövőbeli, Durmstrangban zajló események fényében nagy szükség lenne rád, főleg, ha igazgatóként üzemelnél. *-*
Egyéb
• Nem ragaszkodom a névhez, szívesen átírom, ha találsz egy neked jobban tetszőt
• A PB szintén változtatható, a lényeg, hogy valamennyire hasonlítsunk egymásra és személyiséghez illő legyen (főleg, ha az igazgatói rangot preferálod)
• A születési idő már kevésbé rugalmas, csupán pár évet tudok belőle engedni
• Fontos, hogy ne helyeseld Voldemort nézeteit

Gyere és szeresssss! Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése

Civil

Kor : 24
Hivatás : Beauxbatons: mágiatöri tanár
Hozzászólások száma : 54
.

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Pént. Jún. 22, 2018 1:52 pm

Théo Garçon
Születési név: Théo ? Garçon
Születési dátum: 1950-51
Iskola: Beauxbatons
Hivatás: ?
Csoport: Minisztériumi dolgozó/Civil
Pb javaslat: Sam Claflin, Sebastian Stan,Todd Lasance

Found
Te vagy a legjobb barátom, az első testvérem, a bajtársam, néha a védelmezőm, néha a fejemre bajt hozó. Hét évig mi voltunk szüleink szeme fényei, azután született meg Noël, majd kicsit később a lányok, Aline és Coline.
Hosszabb időt távol töltöttem az otthonunktól, de ezalatt is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, talán te voltál az egyetlen, aki mindig tudta, merre járok. Bátorítottál, hogy keressem meg, amit élvezek is csinálni, annak ellenére is, hogy úgy tűnt (tűnik), hogy az a dolog nem is létezik.
'77 nyarán hazaköltözöm, majd szeptembertől a Beauxbatons-ban fogok tanítani, és jól esne, ha ebben is támogatnál... Sőt, ennél bonyolultabb kérdésekben is.
Egyéb
PB: Úgy alakult, hogy az összes meghirdetett tesónak kék a szeme, kivéve Sam Claflint, aki viszont talán egy kicsit jobban hasonlít Edre, mint a többi felsorolt... Szóval nem ragaszkodom a kék szemekhez, sem Samhez, mert képtelen lennék választani Very Happy
A korral kapcsolatban abban is benne vagyok, hogy még kevesebb legyen köztük a különbség (akár lehetnek ikrek is), de fiatalabb ne legyen, Mat maradjon a kettes számú gyerek.
Egyelőre semmit sem szeretnék megkötni a lojalitásával, hivatásával kapcsolatban, sem a személyiséget illetően. Nem kell, hogy Mathys ellentéte legyen vagy "jobb fele", sem a rosszabb, csak jöjjenek ki jól. Smile

Csodás Neved

Születési név: ? ?
Születési dátum: 1952 körül
Vér: mugliszületés/félvér/aranyvér
Iskola & ház: ?
Hivatás: olyasmi, ami sok utazást igényel
Csoport: Minisztériumi dolgozó/Civil
Pb javaslat: Aida Domenech, Hannah Simone, Jessica Alba, Fahriye Evcen

Wanted
A kis körutam alatt találkoztunk, hosszabb időt is töltöttünk együtt, hiszen egyből megvolt a kémia közöttünk és egyikünk sem keresett semmi komolyat. Inkább jó ismerősként tekintek rád, mint barátnőként, ettől függetlenül a te érzéseid lehetnek szélsőségesebbek. Felajánlottam, hogy ha a hazaköltözésem után a környékünkön jársz, szállást biztosítok neked, és a szavamat állom! Bármikor szívesen látlak, még ha a családomnak korábban nem is szóltam a létezésedről sem.
Ami biztos, hogy elviselsz, és nem veszed (láthatóan) magadra, ha bunkón is viselkedem. Nem vagyok nyertese az emberi kapcsolatoknak, általában behízelgem magam vagy megveszem mások szeretetét, ezzel számolj és fogadj el így. Vagy ne.
Egyéb
A kapcsolat fejlődhet és elhalhat, lehet viharos vagy kiegyensúlyozott, mindenre nyitott vagyok. Amire szükségem van, az egy magabiztos, önálló nő, aki miatt (elméletben) nem kell, hogy fájjon Mathys feje. Very Happy
Házasságot közel sem ígérek, sőt, inkább semmit, de lehetőség milliónyi akadhat út közben Very Happy
Attól sem zárkózom el, hogy az utazás alatti találkozó sem az első volt, az ismeretség visszanyúlhat egészen a Beauxbatons-ig is, de lehet családok közötti kapcsolatról is szó, amennyiben francia a karakter (ez sincs kikötve).
Avival kapcsolatban a sötét szem - sötét haj kombó ugrott be először, de az arc teljesen alkuképes.

Várlak!

Halálfaló

Kor : 50
Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Szer. Jún. 27, 2018 2:50 pm

Bellatrix Lestrange

Születési név: Bellatrix Black
Születési dátum: 1951
Iskola & ház: Roxfort & Mardekár
Tevékenység: Kitaláljuk
Csoport: Halálfaló
Pb: Helena Bonham Carter

Found
Szükségtelen leírásokba bonyolódnom, hiszen mindenki ismer téged (ha nem így lenne, se mernék bevallani). Te vagy a leghűségesebb hívem, épp ezért nagyobb szükségem lenne rád ebben a csodálatos időszakban, mint eddig bármikor.
Egyéb
Fontos szerepet szánok neked (minden más mellett) az Évnyitós kalandban. Gyere és rémisszünk halálra mindenkit! Twisted Evil

Lucius Malfoy

Születési név: Lucius Malfoy
Születési dátum: 1953-54
Tevékenység: Kitaláljuk
Pb javaslat: Boyd Holbrook - nagyban alkuképes

Wanted
Sosem adsz rá okot, hogy kételkedjek a hűségedben. Itt az ideje, hogy bizonyítsd, milyen messzire vagy hajlandó elmenni ennek érdekében.
Egyéb
Ahogy Bellára, Luciusra is fontos feladatok várnának mind a következő kalandban, mind az oldal életében. Ne késlekedj! Very Happy

Igor Karkaroff

Születési név: Igor Karkaroff
Születési dátum: lehetőleg 1959 és 1950 között
Vér: aranyvér/félvér
Iskola & ház: Durmstrang
Hivatás: Professzor a Dursmtrangban
Tevékenység: Kém és "befolyásoló tényező"
Pb javaslat: Gaspard Ulliel - szintén alkuképes

Wanted
Frida Radosnova, a Durmstrang igazgatója kitárta az iskola kapuit az európai varázsiskolák előtt. Már azt sem szabadott volna hagynod, hogy hatalomra kerüljön! Most, hogy ez mégis bekövetkezett, elsődleges feladatod az útját állni, ahogy csak tudsz anélkül, hogy gyanúba keverednél. Férkőzz a bizalmába és tudj meg mindent, ami a hasznomra válhat! Hamarosan magam veszem kézbe az irányítást.
Egyéb
Rád a későbbiekben lesz óriási szükség, de biztos lehetsz benne: addig sem hagyom, hogy unatkozz. Nagyon várlak!

Rendtag

Kor : 94
Hivatás : igazgató
Hozzászólások száma : 14
-

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Csüt. Jún. 28, 2018 7:32 pm

Minerva McGonagall

Születési név: Minerva McGonagall
Születési dátum: 1935. október 4.
Vér: félvér
Iskola & ház: Roxfort & Griffendél
Hivatás: átváltoztatástan tanár
Tevékenység: Griffendél házvezető, igazgatóhelyettes
Pb javaslat: Maggie Smith

Wanted
Drága Minerva, nagy szükségem van rád! Hiányzik a szigorú és a cinkos pillantásod is, hogy kibeszéljük a diákokat, és hogy megregulázd James Potter bandáját. Te vagy a jobb kezem, amióta megkaptam a kinevezést, és téged is magasabbra emeltelek a ranglétrán. Amióta kollégák vagyunk, kitűnő a viszonyunk, és biztos vagyok benne, hogy ez a jövőben is így lesz. Nagy szerencsém van Veled, úgy érzem, az őszinteségeden nem ejtett csorbát az előléptetésem, és mindig számíthatok a véleményedre, amikor mások nem is mernék megmondani.
Minden szórakozás mellett pedig a Minisztérium is számít rád, hogy csodálatos képességeiddel kémkedj a számukra. Tudom, hogy a Rendet illegális csoportnak tartod, ezért nem is erőltetem, hogy csatlakozz hozzá, viszont a Minisztériumnak végzett munkád is legalább olyan fontos a háborúban, mint amit a Renddel teszünk.
Egyéb
Nagyon sok mindent nem akarok megkötni, a kapcsolatunkat igyekeztem világosan leírni, de vannak benne hiányosságok, amik a megalkotóra várnak.
Mivel elég fontos canon-ról van szó, nem csak Dumbledore-nak, de az egész oldalnak szüksége van rá! Smile

Civil

Kor : 37
Hivatás : igazgató
Hozzászólások száma : 16

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 02, 2018 12:50 am

Viktor _____

Születési név: Viktor ____
Születési dátum: 1937 vagy 1938
Vér: mugliszületésű
Iskola & ház: Durmstrang volt
Hivatás: tanár (te döntöd el melyik tárgy)
Tevékenység: tanítás
Csoport: Durmstrang/Civil
Pb javaslat: Michael Fassbender

Wanted

Viktor, te egy utolsó szemétláda vagy, akit ha meglátnék vagy megölnék, vagy azonnal sarkon fordulnék és menekülnék előle. Te vagy az exem, az első és igazi szerelmem, akivel még a Durmstrangos éveink alatt szerettünk egymásba. Kapcsolatunkat diszkréten kezeltük a családom aranyvér mániája miatt, amit tudom, hogy nem szerettél. Pedig szerelmünk az a fajta igazi volt, ami arra késztettet téged, hogy az utolsó tanévedben megkérd a kezem. Én természetesen azonnal igent mondtam és mindent feladva, bárhová követtelek volna. Te hamarabb végeztél, de megígérted, hogy minden nap írsz majd nekem. Hónapokig betartottad az ígéreted, de aztán hirtelen nem jött több bagoly tőled. Eltűntél és hiába írtam neked több tucat levelet, soha nem kaptam választ, de mivel a levelek sem jöttek vissza hozzám, nem tudtam nem arra gondolni, hogy elhagytál. Teljesen összetörted a szívem, és miattad elzárkóztam a szerelemtől egy életre.
Most visszatérsz, méghozzá egyenesen a Durmstrangban kezdesz tanítani. Én csak azért nem tudok róla, mert erről még a hivatalba lépésem előtt döntöttek, és így én is épp csak az évnyitó előtt tudom meg, amikor beköltözöl a kastélyba.
Egyéb

Azt, hogy Viktor tudja-e, hogy Frida az igazgatónő vagy, hogy mi történt Viktorral miután végzett az iskolában, rád bízom. Ha esetleg segítség kell, nekem vannak ötleteim, de egyébként teljesen a kreativitásodon múlik a dolog. Smile
Nem kötelező, hogy Frida és Viktor újra összejöjjenek. Persze nagyon jó lenne, ha megtudnák beszélni a dolgokat, de rengeteg idő telt el és mindketten változtak. Sok mindent kell majd tisztázniuk, mindkettőjüknek, hiszen Frida sem volt hibátlan és ő akarta titkolni a kapcsolatukat. Ennél részletesebben priviben beszélünk. Smile

A PB-hez eléggé ragaszkodom, de meggyőzhető vagyok. Very Happy  

Kor : 26
Hozzászólások száma : 2

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 02, 2018 1:32 am

Narcissa Malfoy

Születési név: Narcissa Black
Születési dátum: 1955.
Hivatás: -
Pb javaslat: Amanda Seyfried

Wanted
Drága Cissy! Édes drága kis húgocskám, már nagyon várlak. Te maradtál hármunk közül az egyetlen, akivel ténylegesen tartom a kapcsolatot. Hiányoznak a beszélgetéseink, az hogy mindent meg tudtunk beszélni anélkül, hogy ne bíztunk volna a másikban azt illetően, hogy megtartja esetleges titkaink. Talán téged viselt meg leginkább nővéred, Androméda árulása, de be kellett látnod, hogy szégyent hozott a családunkra azzal, hogy egy mugli születésű varázslóhoz ment hozzá. Ahogy végül én, te is megszakítottad vele a kapcsolatot. Bár soha nem lettél hivatalosan halálfaló, de támogattad férjedet, Luciust a Nagyúr követésében. Kettőnk közül te vagy az egyetlen, aki ténylegesen szerelmet érez a férje iránt. Tudom, hogy bármit megtennél, hogy megvédd őt.
Egyéb
A PB változtatható, ha esetleg nem tetszik. Viszont ahhoz ragaszkodom, hogy szőke, és még ha nem is kék, de világos szemű legyen.
És azt hiszem ennyi, nem szeretnék mást megkötni.

Várlak! Very Happy

Andromeda Tonks

Születési név: Andromeda Black
Születési dátum: 1951-55
Hivatás: userre bízva
Pb javaslat: Keira Knightley; Gemma Artherton

Wanted
Szerettelek, és igazán sajnálatos, hogy nem tudtalak lebeszélni, de te szerelmes lettél abba a sárvérű varázslóba. Szégyent hoztál a családunkra, és ezt már akkor sem néztem jó szemmel. Ha külsőleg még hasonlítunk is, de a személyiségünk ennél különbözőbb sose lehetett volna. Te voltál a család legcsendesebb és legvisszahúzódóbb tagja. Emiatt mindig is melletted álltam, és ha kellett, akkor megvédtelek. A család számomra is fontos volt, te pedig akkor még oda tartoztál. Mivel a családunk már nem látott szívesen, így a Roxfort után összeköltöztél azzal a sárvérűvel. Ráadásul még gyermeket is szültél neki.
Nem tudom, hogy érezhetted magad a kitagadást követően, de nem is érdekelt. Dühös voltam és vagyok a mai napig azért, mert semmibe vetted a taníttatásunkat. Neked is keresned kellett volna mást vagy a szüleinkre hagyni, hogy kiválasszák a férjedet.
Egyéb

× A PB-k közül bármelyik válaszható, ha egyik sem tetszik igazán, akkor alkudható a dolog. Annyi kikötés van hozzá, hogy illjen a karakterhez. Még is csak egy Black, még ha ki is tagadták a családjából.
× Bármi kérdés merülne még fel a karakterrel kapcsolatban, az lebeszélhető velem és azokkal, akik még várnak. Hiszen Andromeda idővel majd a Rend szövetségesévé válik.

Várunk!

Minisztérium

Kor : 27
Hivatás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya: francia nagykövet (Mágiaügyi Minisztérium)
Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 09, 2018 7:42 pm

Gyönyörű feleségem

Születési név: brit + Garçon
Születési dátum: 1950-1953.
Vér: félvér/aranyvér
Iskola & ház: Roxfort
Hivatás: Mágiaügyi Minisztérium dolgozója
Tevékenység: rád bízva
Csoport: Halálfaló / Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat: Lily Collins, Emilia Clarke, Laura Haddock

Found
Senki sem számít rá, hogy közel hét év után kiderül a feleségéről, hogy titokban Halálfaló. A Minisztériumban ismerkedtünk meg hét évvel ezelőtt, mindketten egyszerű gyakornokként kezdtük, flörtöltünk, aztán barátok lettünk. Négy-öt évvel ezelőtt hívtalak el először randizni, te pedig kikosaraztál. Néhány évvel később gyűrűt húztam az ujjadra, és közel egy éve már, hogy boldog házasságban élünk.

Legalábbis én azt hittem, a kapcsolatunk maga a tökély. Arról nem volt szó, hogy kiderül rólad, Tudjukkinek kémkedsz és fontos információkkal látod el a Minisztériumból. Amint lelepleződtél előttem, azon nyomban át kellett volna adnom téged az auroroknak. Ugye tudod, hogy a legjobb esetben is az Azkaban vár rád? Mégsem tűnik úgy, hogy megbántad volna, amit tettél. Azt mondod, engem féltettél, a közös jövőnket féltetted, mert ezt a háborút csak azok élhetik túl, akik a Nagyúr oldalán vívják. Azt mondod, jelentselek csak, vállalod a következményeket, mert értem, értünk, szerelemből tetted. Miért helyezel rám ekkora terhet, amikor tudod, hogy mindennél jobban szeretlek? Nem csak a karrierem, de az életem is a tét; ha nem adlak fel, ugyanúgy bűnössé válok, de ha visszalépsz, ha most még hátat fordítasz Tudjukkinek és segítesz felvenni ellene a harcot... Ezt még el tudjuk rendezni. Meg tudjuk oldani. Ne félj tőle, ne félj a haragjától, majd én mindannyiunkat megvédem!

Vagy talán pont neked van igazad? Tényleg csak úgy tudjuk megvédeni a szeretteinket, ha feladjuk az emberségünket cserébe? Nem tudom, mit kéne tennünk, de azt igen, hogy veled akarok maradni. Melletted. Bárhogy is döntünk, bármelyik oldalra is állunk végül, együtt kell meghoznunk a döntést, mert van valami, ami még az elveimnél is fontosabb: Te...
Egyéb
A megadott három PB ebben a sorrendben nyertes nálam, ha egyik sem jön be, meg tudsz győzni, de szeretném, ha közülük választanál. A neved maradhat a születési (mindenképpen angol) neved, de felveheted a Garçon családnevet is. Semmi többet nem szabok meg a kisasszony múltjával, életével kapcsolatban, úgyhogy ötletelj bátran! (:

Kétféle irányba is elindulhatunk: vagy én próbálok józan észt verni beléd (persze csak képletesen) és letéríteni az útról, amelyre léptél, hogy elsumákolhassuk a bűneidet és folytathassuk a boldog kis életünket, VAGY te próbálsz meg engem letéríteni a jó útról, mert szerinted a Sötét Nagyúr oldalán harcolva élhetjük csak túl. Akár nyomathatjuk egyszerre is ezt a kettőt, és majd meglátjuk, melyikünk akarata-elszántsága erősebb!

Szeretném, ha esetleg már úton lenne egy bébi, de ha jelenleg nem vágysz az anyaszerepre, akkor legalább legyen betervezve a közeljövőbe egy trónörökös.

Bármilyen ötlettel, kérdéssel, kéréssel bátran fordulj hozzám! Nyitott vagyok és nem harapok! (:
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   

Felnőtt keresettek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pihenőszoba
» Korábbi keresettek