Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» Szavazás / 2
by Voldemort Yesterday at 11:49 pm

» Diák keresettek
by Zurie Chapelle Pént. Szept. 21, 2018 3:37 pm

» Levelező partner kerestetik!
by Mesélő Drazsé Pént. Szept. 21, 2018 9:53 am

» Hírverő
by Mesélő Drazsé Pént. Szept. 21, 2018 9:34 am

» Szavazás
by Mesélő Drazsé Pént. Szept. 21, 2018 9:14 am

» Kingsley Arts School
by Vendég Szer. Szept. 12, 2018 6:17 pm

» Caroline Mulciber
by Voldemort Hétf. Szept. 10, 2018 9:00 pm

» Grover Finnigan
by Albus Dumbledore Hétf. Szept. 10, 2018 8:58 pm

» Fogadj el!
by Caroline Mulciber Hétf. Szept. 10, 2018 5:43 pm

» Felnőtt keresettek
by Sirius Black Vas. Szept. 09, 2018 9:52 pm

Statisztika
DIÁK (15)
Griffendél 4
Hollóhát 3
Hugrabug 1
Mardekár 3
Beauxbatons 3
Durmstrang 1
FELNŐTT (21)
A falka 0
Civil 11
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 5
Nemek
19
19
Aktív User 19

Share | 

Felnőtt keresettek

Go down 
SzerzőÜzenet

Mesélő

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 248

TémanyitásTárgy: Felnőtt keresettek   Pént. Ápr. 27, 2018 4:15 pm

Felnőtt keresett karakterek

Felnőtt korú karakterek hirdetését itt adhatod fel a megadott sablon alapján.
A saját keresettjeid kerülhetnek egyetlen hozzászólásba a böngészhetőség kedvéért.

Canon keresettek
  • Mielőtt canon karaktert hirdetsz, feltétlenül olvasd el a szabályzat rá vonatkozó részeit és a canon listában megadott paramétereket
  • A canont megalkotó user nem köteles igazodni a hirdetésedhez, ha az pusztán a fantázia szülötte, tehát nincs átfedésben a Rowling által papírra vetett történésekkel
  • Bátran élhetsz további, alternatív PB javaslatokkal, ha az illik az adott karakterhez, a végső döntés azonban a jövendőbeli useré - és bizonyos esetekben a miénk is
  • Bár félig keresettek is, a versengés továbbra sem megengedett dolog a canon karakterek között

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Griffendél

Kor : 17
Hozzászólások száma : 65

TémanyitásTárgy: Stuart Meadowes, nagybácsi   Kedd Jún. 05, 2018 7:01 pm

Stuart Meadowes

Születési név: Stuart _____ Meadowes
Születési dátum: ~1927-47
Vér: aranyvér
Iskola & ház: Roxfort & userre bízva
Hivatás: userre bízva
Tevékenység: userre bízva
Csoport: Halálfaló/Rendtag/ Minisztériumi dolgozó/Civil
Pb javaslat: Kevin McKidd, Ewan McGregor

Wanted
Stuart, az apám testvére.
Tudomásom szerint folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, és jó viszony volt a családban, legalábbis előttem kerültétek a viszályt. Azt pontosan nem tudom, mivel foglalkozol, és habár néha megjelenik előttem a kérdés, jelen pillanatban akár bérgyilkos is lehetsz, nem érdekel. A szüleim halála után hozzád kerültem, Stirlingben élünk, Skóciában. Unalmas egy hely, ezért elég gyakran szapulom, nem tudom, ez mennyire érint téged érzékenyen. Ami biztos, hogy a pillanatnyi meggyötört és ellenséges lelkiállapotom ellenére is szeretlek, és bár sosem pótolhatod az apámat, nagyon is emlékeztetsz rá, milyen érzés volt, amikor még élt. Akkor is gondoskodsz rólam, amikor beszélni sincs kedvem, és támogatsz mindent, ami javíthat a hangulatomon.
Egyéb

Hogy idősebb, vagy fiatalabb testvért szeretnél, rád bízom. A kora még a megadott intervallumon kívül is kerülhet, amíg reális, hogy egy 17 éves lány apjának testvére lehet. Smile A kapcsolat mélysége szintén megbeszélés kérdése, de úgy gondolom, hogy vagy elég szoros testvéri viszony volt vagy csak ketten voltak testvérek, ezért fogadta be Dorcast.
A névhez ragaszkodom egyedül, mivel őrzőt és védelmet jelent, amire most Dorcasnak nagy szüksége van.
Lehetséges, hogy az elkövetkezendő pár évben életét veszti, de ez nincs kőbe vésve. Very Happy
PB elvárás: Skót felmenőkről van szó, és bár ezen kívül még bármi lehet abban a családfában, a megjelenésben ez valamennyire maradjon meg. (Bár tárgyalóképes dolog.)

Becses Neved

Születési név: userre bízva
Születési dátum: 1940-50
Vér: mugliszületés/félvér/aranyvér
Iskola & ház: userre bízva
Hivatás: Auror
Tevékenység: aurorkodáson kívül-belül userre bízva
Csoport: Halálfaló/Rendtag/Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat: teljesen userre bízva

Wanted
Most kezdem az utolsó évem a Roxfortban, és ha minden vizsgám jól sikerül, és ezt lehetővé teszi, Nálad szeretnék auror-gyakornok lenni, szeretném, ha a szakma minden trükkjére megtanítanál.
Régóta ismerjük egymást, apám a kollégád volt, amennyire emlékszem, mindig is (de lehet, hogy a tanítványa voltál?). Többször is találkoztunk, láthattál felnőni, bár azt nem mondanám, hogy komolyabban részei voltunk egymás életének.
Ha, illetve amikor elvállalod a taníttatásomat, teljes elfogulatlanságot várok majd tőled, mert legalább olyan jó akarok lenni, mint az apám volt. Hasonlíts hozzá, mondd meg, ha nem vagyok elég jó, és segíts eljutnom a célomig!
Egyéb
A csoportról: HA halálfaló vagy rendtag karakternek szeretnéd, ami teljesen rendben van, mint beépített ember, abba a csoportba kerüljön, ha pedig egyik sem, akkor a Minisztériumi dolgozók közé.
FONTOS: A neme abszolút változtatható. Elsősorban férfiként született meg a gondolataim között, de egy erőskezű, talpraesett, komoly nőt is szívesen látnék ám! *-*
A múlt és a kapcsolat részletei teljesen rugalmasak, semmi sincs kőbe vésve. Igaz, hogy csak egy év múlva lenne komoly szerepe Dorcas életében (jelenlegi terv szerint), de az oldalnak addig is szüksége lenne Aurorra, így biztosan nem unatkoznál vele egy percig sem!
Felhasználó profiljának megtekintése

Durmstrang

Kor : 18
Hivatás : Tanuló
Hozzászólások száma : 36

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Csüt. Jún. 14, 2018 5:49 pm

Frida ___

Születési név: Frida
Születési dátum: 1939 körül (alkuképes)
Iskola: Dursmtrang
Hivatás: Tanárnő/Igazgató a Durmstrangban
Tevékenység: ?
Csoport: Civil
Pb javaslat: Eva Green

Found
Az édesanyám ikertestvére vagy. Néha még nekem és apának is nehezünkre esik megkülönböztetni titeket, ám amilyen egyforma a külsőtök, olyannyira különbözik a személyiségetek. Anya temperamentumával szemben te bármilyen helyzetben képes vagy megőrizni a nyugalmadat, megfontolt vagy és felelősségteljes. Állandóan lenyűgözöl a tudásoddal és azzal a hozzáértéssel, ahogyan az embereket kezeled; a vezetői készségeid folytán azt is könnyen el tudom képzelni, hogy az idei tanévben már igazgatói poszton látlak viszont. Mindig is felnéztem rád, így talán nem véletlen, hogy ennyire hasonlítunk. Sőt, egész biztosan nem az, hisz ha valaha is volt példaképem, csakis te lehettél az.
Mivel fizikai értelemben véve te vagy a legközelebbi családtagom, elég szoros a kapcsolatunk. Tudom, hogy ha a körülmények úgy hoznák, jobban aggódnál miattam, mint a tulajdon édesanyám, és mindettől függetlenül máris többet törődsz velem, mint ő (jóllehet, ez nem tűnhet nagy teljesítménynek).

~

A jövőbeli, Durmstrangban zajló események fényében nagy szükség lenne rád, főleg, ha igazgatóként üzemelnél. *-*
Egyéb
• Nem ragaszkodom a névhez, szívesen átírom, ha találsz egy neked jobban tetszőt
• A PB szintén változtatható, a lényeg, hogy valamennyire hasonlítsunk egymásra és személyiséghez illő legyen (főleg, ha az igazgatói rangot preferálod)
• A születési idő már kevésbé rugalmas, csupán pár évet tudok belőle engedni
• Fontos, hogy ne helyeseld Voldemort nézeteit

Gyere és szeresssss! Very Happy

Civil

Kor : 25
Hivatás : Beauxbatons: mágiatöri tanár
Hozzászólások száma : 133
.

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Pént. Jún. 22, 2018 1:52 pm

Théo Garçon
Születési név: Théo ? Garçon
Születési dátum: 1950-51
Iskola: Beauxbatons
Hivatás: ?
Csoport: Minisztériumi dolgozó/Civil
Pb javaslat: Sam Claflin, Sebastian Stan,Todd Lasance

Found
Te vagy a legjobb barátom, az első testvérem, a bajtársam, néha a védelmezőm, néha a fejemre bajt hozó. Hét évig mi voltunk szüleink szeme fényei, azután született meg Noël, majd kicsit később a lányok, Aline és Coline.
Hosszabb időt távol töltöttem az otthonunktól, de ezalatt is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, talán te voltál az egyetlen, aki mindig tudta, merre járok. Bátorítottál, hogy keressem meg, amit élvezek is csinálni, annak ellenére is, hogy úgy tűnt (tűnik), hogy az a dolog nem is létezik.
'77 nyarán hazaköltözöm, majd szeptembertől a Beauxbatons-ban fogok tanítani, és jól esne, ha ebben is támogatnál... Sőt, ennél bonyolultabb kérdésekben is.
Egyéb
PB: Úgy alakult, hogy az összes meghirdetett tesónak kék a szeme, kivéve Sam Claflint, aki viszont talán egy kicsit jobban hasonlít Edre, mint a többi felsorolt... Szóval nem ragaszkodom a kék szemekhez, sem Samhez, mert képtelen lennék választani Very Happy
A korral kapcsolatban abban is benne vagyok, hogy még kevesebb legyen köztük a különbség (akár lehetnek ikrek is), de fiatalabb ne legyen, Mat maradjon a kettes számú gyerek.
Egyelőre semmit sem szeretnék megkötni a lojalitásával, hivatásával kapcsolatban, sem a személyiséget illetően. Nem kell, hogy Mathys ellentéte legyen vagy "jobb fele", sem a rosszabb, csak jöjjenek ki jól. Smile

Csodás Neved

Születési név: ? ?
Születési dátum: 1952 körül
Iskola & ház: ?
Hivatás: olyasmi, ami sok utazást igényel
Csoport: Minisztériumi dolgozó/Civil
Pb javaslat: Aida Domenech, Hannah Simone, Jessica Alba, Fahriye Evcen

Wanted
A kis körutam alatt találkoztunk, hosszabb időt is töltöttünk együtt, hiszen egyből megvolt a kémia közöttünk és egyikünk sem keresett semmi komolyat. Inkább jó ismerősként tekintek rád, mint barátnőként, ettől függetlenül a te érzéseid lehetnek szélsőségesebbek. Felajánlottam, hogy ha a hazaköltözésem után a környékünkön jársz, szállást biztosítok neked, és a szavamat állom! Bármikor szívesen látlak, még ha a családomnak korábban nem is szóltam a létezésedről sem.
Ami biztos, hogy elviselsz, és nem veszed (láthatóan) magadra, ha bunkón is viselkedem. Nem vagyok nyertese az emberi kapcsolatoknak, általában behízelgem magam vagy megveszem mások szeretetét, ezzel számolj és fogadj el így. Vagy ne.
Egyéb
A kapcsolat fejlődhet és elhalhat, lehet viharos vagy kiegyensúlyozott, mindenre nyitott vagyok. Amire szükségem van, az egy magabiztos, önálló nő, aki miatt (elméletben) nem kell, hogy fájjon Mathys feje. Very Happy
Házasságot közel sem ígérek, sőt, inkább semmit, de lehetőség milliónyi akadhat út közben Very Happy
Attól sem zárkózom el, hogy az utazás alatti találkozó sem az első volt, az ismeretség visszanyúlhat egészen a Beauxbatons-ig is, de lehet családok közötti kapcsolatról is szó, amennyiben francia a karakter (ez sincs kikötve).
Avival kapcsolatban a sötét szem - sötét haj kombó ugrott be először, de az arc teljesen alkuképes.

Várlak!

Halálfaló

Kor : 50
Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Szer. Jún. 27, 2018 2:50 pm

Igor Karkaroff

Születési név: Igor Karkaroff
Születési dátum: lehetőleg 1959 és 1950 között
Vér: aranyvér/félvér
Iskola & ház: Durmstrang
Hivatás: Professzor a Dursmtrangban
Tevékenység: Kém és "befolyásoló tényező"
Csoport: Halálfaló
Pb javaslat: Gaspard Ulliel - szintén alkuképes

Wanted
Frida Radosnova, a Durmstrang igazgatója kitárta az iskola kapuit az európai varázsiskolák előtt. Már azt sem szabadott volna hagynod, hogy hatalomra kerüljön! Most, hogy ez mégis bekövetkezett, elsődleges feladatod az útját állni, ahogy csak tudsz anélkül, hogy gyanúba keverednél. Férkőzz a bizalmába és tudj meg mindent, ami a hasznomra válhat! Hamarosan magam veszem kézbe az irányítást.
Egyéb
Rád a későbbiekben lesz óriási szükség, de biztos lehetsz benne: addig sem hagyom, hogy unatkozz. Nagyon várlak!

Rendtag

Kor : 95
Hivatás : igazgató
Hozzászólások száma : 26
-

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Csüt. Jún. 28, 2018 7:32 pm

Minerva McGonagall

Születési név: Minerva McGonagall
Születési dátum: 1935. október 4.
Vér: félvér
Iskola & ház: Roxfort & Griffendél
Hivatás: átváltoztatástan tanár
Tevékenység: Griffendél házvezető, igazgatóhelyettes
Pb javaslat: Maggie Smith

Found
Drága Minerva, nagy szükségem van rád! Hiányzik a szigorú és a cinkos pillantásod is, hogy kibeszéljük a diákokat, és hogy megregulázd James Potter bandáját. Te vagy a jobb kezem, amióta megkaptam a kinevezést, és téged is magasabbra emeltelek a ranglétrán. Amióta kollégák vagyunk, kitűnő a viszonyunk, és biztos vagyok benne, hogy ez a jövőben is így lesz. Nagy szerencsém van Veled, úgy érzem, az őszinteségeden nem ejtett csorbát az előléptetésem, és mindig számíthatok a véleményedre, amikor mások nem is mernék megmondani.
Minden szórakozás mellett pedig a Minisztérium is számít rád, hogy csodálatos képességeiddel kémkedj a számukra. Tudom, hogy a Rendet illegális csoportnak tartod, ezért nem is erőltetem, hogy csatlakozz hozzá, viszont a Minisztériumnak végzett munkád is legalább olyan fontos a háborúban, mint amit a Renddel teszünk.
Egyéb
Nagyon sok mindent nem akarok megkötni, a kapcsolatunkat igyekeztem világosan leírni, de vannak benne hiányosságok, amik a megalkotóra várnak.
Mivel elég fontos canon-ról van szó, nem csak Dumbledore-nak, de az egész oldalnak szüksége van rá! Smile

Civil

Kor : 37
Hivatás : igazgató
Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 02, 2018 12:50 am

Viktor _____

Születési név: Viktor ____
Születési dátum: 1937 vagy 1938
Vér: mugliszületésű
Iskola & ház: Durmstrang volt
Hivatás: tanár (te döntöd el melyik tárgy)
Tevékenység: tanítás
Csoport: Durmstrang/Civil
Pb javaslat: Michael Fassbender

Found

Viktor, te egy utolsó szemétláda vagy, akit ha meglátnék vagy megölnék, vagy azonnal sarkon fordulnék és menekülnék előle. Te vagy az exem, az első és igazi szerelmem, akivel még a Durmstrangos éveink alatt szerettünk egymásba. Kapcsolatunkat diszkréten kezeltük a családom aranyvér mániája miatt, amit tudom, hogy nem szerettél. Pedig szerelmünk az a fajta igazi volt, ami arra késztettet téged, hogy az utolsó tanévedben megkérd a kezem. Én természetesen azonnal igent mondtam és mindent feladva, bárhová követtelek volna. Te hamarabb végeztél, de megígérted, hogy minden nap írsz majd nekem. Hónapokig betartottad az ígéreted, de aztán hirtelen nem jött több bagoly tőled. Eltűntél és hiába írtam neked több tucat levelet, soha nem kaptam választ, de mivel a levelek sem jöttek vissza hozzám, nem tudtam nem arra gondolni, hogy elhagytál. Teljesen összetörted a szívem, és miattad elzárkóztam a szerelemtől egy életre.
Most visszatérsz, méghozzá egyenesen a Durmstrangban kezdesz tanítani. Én csak azért nem tudok róla, mert erről még a hivatalba lépésem előtt döntöttek, és így én is épp csak az évnyitó előtt tudom meg, amikor beköltözöl a kastélyba.
Egyéb

Azt, hogy Viktor tudja-e, hogy Frida az igazgatónő vagy, hogy mi történt Viktorral miután végzett az iskolában, rád bízom. Ha esetleg segítség kell, nekem vannak ötleteim, de egyébként teljesen a kreativitásodon múlik a dolog. Smile
Nem kötelező, hogy Frida és Viktor újra összejöjjenek. Persze nagyon jó lenne, ha megtudnák beszélni a dolgokat, de rengeteg idő telt el és mindketten változtak. Sok mindent kell majd tisztázniuk, mindkettőjüknek, hiszen Frida sem volt hibátlan és ő akarta titkolni a kapcsolatukat. Ennél részletesebben priviben beszélünk. Smile

A PB-hez eléggé ragaszkodom, de meggyőzhető vagyok. Very Happy  

Kor : 26
Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 02, 2018 1:32 am

Narcissa Malfoy

Születési név: Narcissa Black
Születési dátum: 1955.
Iskola & ház: Roxfort & Mardekár
Hivatás: -
Pb javaslat: Amanda Seyfried

Wanted
Drága Cissy! Édes drága kis húgocskám, már nagyon várlak. Te maradtál hármunk közül az egyetlen, akivel ténylegesen tartom a kapcsolatot. Hiányoznak a beszélgetéseink, az hogy mindent meg tudtunk beszélni anélkül, hogy ne bíztunk volna a másikban azt illetően, hogy megtartja esetleges titkaink. Talán téged viselt meg leginkább nővéred, Androméda árulása, de be kellett látnod, hogy szégyent hozott a családunkra azzal, hogy egy mugli születésű varázslóhoz ment hozzá. Ahogy végül én, te is megszakítottad vele a kapcsolatot. Bár soha nem lettél hivatalosan halálfaló, de támogattad férjedet, Luciust a Nagyúr követésében. Kettőnk közül te vagy az egyetlen, aki ténylegesen szerelmet érez a férje iránt. Tudom, hogy bármit megtennél, hogy megvédd őt.
Egyéb
A PB változtatható, ha esetleg nem tetszik. Viszont ahhoz ragaszkodom, hogy szőke, és még ha nem is kék, de világos szemű legyen.
És azt hiszem ennyi, nem szeretnék mást megkötni.

Várlak! Very Happy

Andromeda Tonks

Születési név: Andromeda Black
Születési dátum: 1951-55
Iskola & ház: Roxfort & Mardekár
Hivatás: userre bízva
Pb javaslat: Keira Knightley; Gemma Artherton

Wanted
Szerettelek, és igazán sajnálatos, hogy nem tudtalak lebeszélni, de te szerelmes lettél abba a sárvérű varázslóba. Szégyent hoztál a családunkra, és ezt már akkor sem néztem jó szemmel. Ha külsőleg még hasonlítunk is, de a személyiségünk ennél különbözőbb sose lehetett volna. Te voltál a család legcsendesebb és legvisszahúzódóbb tagja. Emiatt mindig is melletted álltam, és ha kellett, akkor megvédtelek. A család számomra is fontos volt, te pedig akkor még oda tartoztál. Mivel a családunk már nem látott szívesen, így a Roxfort után összeköltöztél azzal a sárvérűvel. Ráadásul még gyermeket is szültél neki.
Nem tudom, hogy érezhetted magad a kitagadást követően, de nem is érdekelt. Dühös voltam és vagyok a mai napig azért, mert semmibe vetted a taníttatásunkat. Neked is keresned kellett volna mást vagy a szüleinkre hagyni, hogy kiválasszák a férjedet.
Egyéb

× A PB-k közül bármelyik válaszható, ha egyik sem tetszik igazán, akkor alkudható a dolog. Annyi kikötés van hozzá, hogy illjen a karakterhez. Még is csak egy Black, még ha ki is tagadták a családjából.
× Bármi kérdés merülne még fel a karakterrel kapcsolatban, az lebeszélhető velem és azokkal, akik még várnak. Hiszen Andromeda idővel majd a Rend szövetségesévé válik.

Várunk!

Minisztérium

Kor : 27
Hivatás : Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya: francia nagykövet (Mágiaügyi Minisztérium)
Hozzászólások száma : 23

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 09, 2018 7:42 pm

Gyönyörű feleségem

Születési név: brit + Garçon
Születési dátum: 1950-1953.
Vér: félvér/aranyvér
Iskola & ház: Roxfort
Hivatás: Mágiaügyi Minisztérium dolgozója
Tevékenység: rád bízva
Csoport: Halálfaló / Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat: Lily Collins, Emilia Clarke, Laura Haddock

Found
Senki sem számít rá, hogy közel hét év után kiderül a feleségéről, hogy titokban Halálfaló. A Minisztériumban ismerkedtünk meg hét évvel ezelőtt, mindketten egyszerű gyakornokként kezdtük, flörtöltünk, aztán barátok lettünk. Négy-öt évvel ezelőtt hívtalak el először randizni, te pedig kikosaraztál. Néhány évvel később gyűrűt húztam az ujjadra, és közel egy éve már, hogy boldog házasságban élünk.

Legalábbis én azt hittem, a kapcsolatunk maga a tökély. Arról nem volt szó, hogy kiderül rólad, Tudjukkinek kémkedsz és fontos információkkal látod el a Minisztériumból. Amint lelepleződtél előttem, azon nyomban át kellett volna adnom téged az auroroknak. Ugye tudod, hogy a legjobb esetben is az Azkaban vár rád? Mégsem tűnik úgy, hogy megbántad volna, amit tettél. Azt mondod, engem féltettél, a közös jövőnket féltetted, mert ezt a háborút csak azok élhetik túl, akik a Nagyúr oldalán vívják. Azt mondod, jelentselek csak, vállalod a következményeket, mert értem, értünk, szerelemből tetted. Miért helyezel rám ekkora terhet, amikor tudod, hogy mindennél jobban szeretlek? Nem csak a karrierem, de az életem is a tét; ha nem adlak fel, ugyanúgy bűnössé válok, de ha visszalépsz, ha most még hátat fordítasz Tudjukkinek és segítesz felvenni ellene a harcot... Ezt még el tudjuk rendezni. Meg tudjuk oldani. Ne félj tőle, ne félj a haragjától, majd én mindannyiunkat megvédem!

Vagy talán pont neked van igazad? Tényleg csak úgy tudjuk megvédeni a szeretteinket, ha feladjuk az emberségünket cserébe? Nem tudom, mit kéne tennünk, de azt igen, hogy veled akarok maradni. Melletted. Bárhogy is döntünk, bármelyik oldalra is állunk végül, együtt kell meghoznunk a döntést, mert van valami, ami még az elveimnél is fontosabb: Te...
Egyéb
A megadott három PB ebben a sorrendben nyertes nálam, ha egyik sem jön be, meg tudsz győzni, de szeretném, ha közülük választanál. A neved maradhat a születési (mindenképpen angol) neved, de felveheted a Garçon családnevet is. Semmi többet nem szabok meg a kisasszony múltjával, életével kapcsolatban, úgyhogy ötletelj bátran! (:

Kétféle irányba is elindulhatunk: vagy én próbálok józan észt verni beléd (persze csak képletesen) és letéríteni az útról, amelyre léptél, hogy elsumákolhassuk a bűneidet és folytathassuk a boldog kis életünket, VAGY te próbálsz meg engem letéríteni a jó útról, mert szerinted a Sötét Nagyúr oldalán harcolva élhetjük csak túl. Akár nyomathatjuk egyszerre is ezt a kettőt, és majd meglátjuk, melyikünk akarata-elszántsága erősebb!

Szeretném, ha esetleg már úton lenne egy bébi, de ha jelenleg nem vágysz az anyaszerepre, akkor legalább legyen betervezve a közeljövőbe egy trónörökös.

Bármilyen ötlettel, kérdéssel, kéréssel bátran fordulj hozzám! Nyitott vagyok és nem harapok! (:

Griffendél

Hivatás : Head Girl
Hozzászólások száma : 54

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Hétf. Júl. 23, 2018 8:03 pm

Tuney

Születési név: Petunia Evans
Születési dátum: 1957-1958
Vér: mugli
Iskola & ház: nem járt a Bolondképzőbe
Hivatás: valami irodai Micike, vagy segédszerkesztő(?)
Tevékenység: papírmunka egy kiadónál(?)
Csoport: NJK
Pb javaslat: Taylor LaShae

Wanted
"[...]Mert a húgod vagyok, s továbbra sem a kukoricásban találtak a szüleink, bármennyire is szeretnéd. Továbbra sem törölheted ki az emlékeket, és továbbra sem érünk a másiknál kevesebbet. És azt tudod még, hogy a flúgosságom dacára, mindig is irigyelni való volt a nővérem precizitása, amivel kiskanalakat és ruhákat rendezget? A békés élete, amit azzal a Dursley-vel édesít meg a demokrácia óvó berkein? Bárcsak ilyen kevés gondom lenne, mint neked. Mert itt, én egy sárvérű is vagyok, akinek bármikor kicsúszhat a lába alól a talaj. Árnyak fenyegetnek. De odaát, a normálisak világában? Élvezd, Tuney, az összes percét annak, hogy nem vagy egészen olyan, mint én."
Egyéb
NJK csoportba bocsátom Őt, sajnos mugliként (még?) nagyon-nagyon magányos lenne a játéktéren. Az előtörténetem a kapcsolatuk köré lett felépítve, kötelezően ajánlott olvasmány a kedves megalkotójának, a fentebb idézett rész szintén ott található.
Tuney fontos karakter Lily életében, Ő a haragos, a sértett, az irigykedő nővér. Sok szituációt kijátszhatnának, lényegében bármit: gyermekéveket, ahol móka és kacagás volt; első összezörrenéseket, ahol már érezték a kettejük közötti különbözőségeket; sorsfordító vitákat és veszekedéseket a varázsvilágról, Snape-ről vagy másról, amiben eltér a nézetük, tapasztalatuk.
A PB... nos, abból nem szívesen engednék, aligha találni Petuniára-szabottabb alanyt, kismillió kép van Taylorról. *-*
Petunia haszonkarakter, mondjuk ki, de csodás NJK lenne belőle! love3

Civil

Kor : 40
Hivatás : Küzdősportok tanára
Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Szomb. Aug. 11, 2018 9:20 pm

____ Lazarov

Születési név: rád bízva
Születési dátum: 1942-1946
Hivatás: az előző igazgató lánya
Tevékenység: méregkeverő?
Pb javaslat: Hilarie Burton (többi lent)

Wanted
A Durmstrang ékköve vagy, apuci pici (és legfiatalabb) lánya. Noha az új tanévtől már nem az apád az igazgató, ugyanolyan kiemelt helyed van az iskolában, mint eddig - nem mintha annyira érdekelne téged a Durmstrang, hiszen szívből gyűlölöd. Már akkor is gyűlölted, amikor itt tanultál, és ez akkor sem változott semmit, mikor apád révén kénytelen voltál az iskolában maradni. Mindig is utazgatni vágytál, világot látni, ám a szüleid túlságosan féltettek.

A bájitalok és a mérgek mestere vagy, az a fajta nő, aki nem csak díszből kevergeti őket, hanem képes lenne használni az ellenségein. Rajtam is, mert bár unokatestvérek vagyunk és közel két évtizedig nem láttál, mégis vissza kellett térnem, hogy belegázoljak a tökéletes kis életedbe. Ha van valami, amit az iskolánál is jobban gyűlölsz, az én vagyok: a szégyenfolt a családon, semmirekellő kvibli nagybátyád fattya. Azt hitted, örökre eltűntem az életedből, most mégis kénytelen leszel ismét a képemet bámulni egy teljes éven át. Nem gondoltál még rá, hogy eltegyél láb alól? Na és arra, hogy ha az új igazgató halálozna el, a Durmstrang a te saját kis álompalotád lehetne? Vagy valaki máson állnál bosszút? A volt szerelmeden? A pszichopata bátyádon?

A mérget már bekeverted - de kinek szánod?
Egyéb
Egyéb PB javaslatok: Bryce Dallas Howard, Jessica Stroup, Shelley Hennig, Zooey Deschanel, bár a leginkább szerintem Hilarie passzol a jellemhez.

Nem szabnék meg túl sok mindent a karakterrel kapcsolatban. Az előző igazgató legfiatalabb gyermeke és már gyerekkora óta utálja Viktort, az érzés pedig kölcsönös, bár Viktor igyekszik szem előtt tartani, hogy rokonok. Hogy mivel foglalkozik a nőci az iskolán kívül-belül, csinál-e egyáltalán valamit, vagy tényleg csak dísznek van, azt a megalkotóra bízom, de szívesen ötletelek.

Nagy Voldemort-rajongónak képzelem, akár lehetnek mélyebb érzelmei is a fickó iránt, de ha más irányba vinnéd, az sem baj. Akár Viktorba is belezúghat, lehetek én, aki visszautasít és darabokra töri a szíved.

Gyere-gyere, várlak!

____ Lazarov

Születési dátum: 1933-1938
Hivatás: az előző igazgató fia
Tevékenység: fejvadász?
Pb javaslat: Alexander Skarsgård (többi lent)

Wanted
Nálad nagyobb rohadékot még a Durmstrangban is nehéz találni. Az előző igazgató fiaként, jó nevű, erős hátterű varázsló család sarjaként álomszerű gyermekkorod volt. Mindent megkaptál, amit csak akartál, minden az öledbe hullott, amit csak kívántál - ezzel azonban sosem érted be. Őszintén szólva unatkoztál, nem leltél örömöt a könnyen jött dolgokban, így elkezdted keresni a saját szórakozásodat: mások gyötrését. Ironikus, hogy manapság ezzel keresed a kenyered: fejvadász vagy, mégpedig az egyik legjobb. Nem csak behajtod a célpontot, de ölsz is, ha úgy kívánod. Élet-halál ura vagy, megalomániás, öntelt és hímsoviniszta - szinte mindenben az ellentétem.

Bár nem töltöttünk együtt túl sok időt, de gondoskodtál róla, hogy pokollá tedd azt a néhány évet. El akartál pusztítani, csakhogy azzal nem számoltál, hogy erős leszek. Belém tört a bicskád, vagy csak meguntad a játszadozást? Most, hogy húsz év után ismét egy fedél alatt kötünk ki, befejezed, amit elkezdtél? Képes leszel lenyomni?

Az ászt azonban későbbre tartogatod: legkedvesebb titkaid egyike, hogy nagybátyád, az aranyvérű családod egyetlen varázstalan tagja, az apám nem holmi korral járó szívelégtelenség áldozata lett. A halála a te műved, a saját húgodat is belerángattad - s hogy miért? Mert egytől egyig Voldemort nézeteit vallod: a selejt nem méltó a világra, a sár nem piszkíthatja be az aranyat.

A napjaid meg vannak számlálva, ugye tudod?
Egyéb
Egyéb PB javaslatok: Matthew Morrison, Paul Bettany, bárki más (bár szerintem nehezen találsz jobbat).

Nem kötnék meg ennél többet a fent leírtakon túl. Egy elég pszichopata személyiséget képzelek a fickóhoz (kinyírta a saját nagybátyját, mert az kvibli), de ha szeretnél okot adni, miért lett ilyen, vagy szeretnél jellemfejlődést beépíteni, nyitott vagyok bármire.

Ha kiderül, hogy mi történt Viktor apjával, lehetséges, hogy meg akarlak majd ölni - de úgy képzelem, a te listádon már gyerekkorunk óta rajta vagyok, szóval, ha érdekel egy kis kölcsönös mészárlás és utálkozás, feltétlenül csapj le a karakterre!

Alig várom az első bunyónkat!

Megszeghetetlen Eskü

Születési dátum: 1935-1940
Hivatás: rád bízva
Tevékenység: sötét varázslatok
Csoport: Civil/Halálfaló
Pb javaslat: James McAvoy

Wanted
Van, aki bélyegeket gyűjt, vagy zenekarokkal plakátolja ki a szobája falát. Te egészen kiskorodtól kezdve Gellert Grindelwald rajongója vagy: rajongsz az elveiért, rajongsz a véghez vitt tetteiért, egyszerűen mániákus megszállottként próbálod leutánozni az életpályáját. Sajnos azonban te közel sem vagy olyan erős varázsló, mint ő; épp hogy csak átlagosnak mondhatók a képességeid. Ellenben ravasz vagy, éles eszű és manipulatív, remekül értesz hozzá, hogyan csavarj az ujjad köré másokat.

Velem is ezt tetted. Összebarátkoztunk, és miután végeztem a Durmstrangban, a szárnyad alá vettél. Azt ígérted, a sötét varázslatok olyan magas szintjére emelsz, hogy mindenki félni és tisztelni fogja majd a nevem. Letettük a megszeghetetlen esküt, mely még a mai napig összeköti az életünket - holott lassan már húsz éve, hogy nem láttalak.

Elárultál. Kihasználtál, hogy elérd az önző kis céljaidat, kiforgattál a vagyonomból, aztán pedig leléptél. Csak akkor bukkantál fel, ha az érdekeid úgy kívánták, hogy az eskünél fogva a hasznodra legyek. Húsz éven át üldöztelek, próbáltam megtörni az eskünket úgy, hogy ne haljunk bele, ám hiába. Sosem fog eltűnni, csak ha teljesítjük az alku ránk eső részét.

Mindketten.
Egyéb
Nem szoktam semmit komolyabban megkötni, meg semmihez ragaszkodni, de a PB-be most foggal-körömmel kapaszkodom. Lécci-lécci!

Minden mást viszont a megalkotóra bízok. Szeretném, ha együtt találnánk ki, merre billenjen a fiúk kapcsolata, megbékéljenek-e idővel, kialakuljon-e esetleg barátság, vagy maradjon az utálkozás. Az esküjük jellegét és sorsát is jó lenne együtt megbeszélni, hogy hogyan törik meg végül, ha megtörik, vagy mit kezdenek vele, és hogy pontosan miről is szólt és milyen hatással volt rájuk az elmúlt húsz évben.

Személy szerint úgy gondolom, a fickó nem rossz ember. Vezérelhették nemes célok (beteg rokon kisegítése, veszélyben lévő szerettén próbált segíteni stb.), de rossz eszközöket választott. Viszont ha eredendően gonosznak szeretnéd, abban is benne vagyok.

Szóval, gyere és ötleteljünk! Smile

Rendtag

Kor : 22
Hivatás : Igazság-szolgáltatás törvény által, Auror,
Alice

TémanyitásTárgy: Rabastan, Augusta, Lupita, Hartley   Pént. Aug. 24, 2018 11:44 am

Rabastan Lestrange

Születési név: Rabastan Lestrange
Születési dátum: 1953-1955 között (1954 ősze)
Iskola & ház: Roxfort Mardekár
Hivatás: Mágiaügyi Minisztérium
Tevékenység: mélybe gyötrődő ember.
Pb javaslat: nekem nincs.

Wanted
Gondolkodtam miért történt ez a kegyetlenség Longbottomékkal?
Bellatrix beleőrült a szerelme eltűnésébe, persze hogy hajtotta a bosszú vágy.
A férfiaknak mégis mi dolguk volt ott? Rodolphus a férj erősíti a másik felét ez tény. Kettő vs kettő  még mindig jobb, mint egy vs kettő. Sőt már túlerő a NÉGY vs kettő. Hisz tudjuk Alicék többször is "sikeresen" összemérik erejüket a Nagy úrral. El kell a négy ember hozzájuk.
De Rabastannak milyen őrült oka lehetet, megkínozni Longbottomékat? Talán meleg volt és szerelmes volt Voldiba és fájt az elvesztése vagy a bátyja nagy befolyással bírt vagy...

...Hát én azt gondoltam évfolyamtársak voltak Alice-szal, akivel egy huzamosabb időt együtt jártak az iskola évek alatt. A randizások előtt jó barátok lettek, bár nem tudom mi az, ami összekötötte őket, de lehet Stan volt, aki már másodikban vagy harmadikosként pontenciális feleséget látott Aliceben.
Tényleg sokan hitték azt, hogy Rabastan és Alice együtt fogják élni le az életüket.
Még máig a gyengéd érzelmeket táplál Alice felé, aki már csak egy jó barátot lát benne, hisz feleség.
Rabastan, legszívesebben megölné Franket, hogy a helyére álljon Alice mellé.

Lehetnek csajai talán van, akit el is jegyzett vagy felesége is van, de bármikor lemondana róluk a most elérhetetlen királynőjért. Talán élvezetből nőfaló is.
Talán a sötétség csak a apja és bátyja miatt van a szívében, de most az biztos hogy Voldemortot szolgálja, nem biztos, hogy teljesen feltétlen hűséggel, mint Sógornője és bátyja, de az is lehet hogy mégis.
Van egy terve egy kiforrott terve, hogy megszerezze Alicet, már csak a családja segítsége kell és pár összetevő a bájitalához, meg persze a siker, hogy övé legyen szíve kincse.

Lehet, hogy talán mégis csak meleg lett és a felismerés az nála Alice-szal járásban döbbent rá, de a lány titokban tartotta neki és ezért hálás is érte, a barátságával jutalmazta az ifjú nőt annak idején.

Az biztos barátok, de két különböző utat választottak a világ megváltásához és most az iskola elvégzése óta ez a különbözőség mérgezi a kapcsolatukat.

Egy alternatív univerzumba talán ők ketten már rég együtt lennének.
Egyéb

Canonként alakítható karakter kevés dolgot írnak róla. Én csak az elképzelésemet írom le számodra.
Az Alice etjébe írtam, hogy Rabastan és Alice járt egy ideig (a mardekáros csapatkapitány és griffendéles prefektus) Én így összeplotolnék veled.
Remélem ez a Lestrange vonzóvá válik egy ilyen történeti képzelgés után.
Nincs elképzelésem az arcát illetően.
További infok itt:
http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com/t17-diak-felnott
http://harrypotter.wikia.com/wiki/Rabastan_Lestrange

Augusta Longbottom

Születési név: Augusta Fawley/Bruke/Prewett stb.
Születési dátum: 1930 körül
Hivatás: Anyós/Tanár/aranyvérű özvegy
Tevékenység: Unokavárás
Pb javaslat: nincs Gyönyörű fejfedőkkel kápráztasson el az avija

Wanted
Alice anyósa. Fitt fiatalos, remek társalkodó (pletykákra szomjas) személy, csodás kalapokkal. Aranyvérű, de nem a jeges kőszívűnek tűnő természetből.
Értékeli Alice önállóságát, sőt csodálja is, egy aggódó anya bújik meg benne, aki fiát mindennél többre tartja és a családnevét is tovább kell vinni így az unoka jól jönne már számára is, akit elkényeztethet kedvére. Milyen dolgok foglalkoztatják őt? El tudom képzelni, hogy Franciaországban tanárkodik, valami olyat csinál, amivel lekötheti a szabad energiáit, de azért egy magaféle nem vívja ki az arisztokratikus társadalmi körök ellenszenvét. Talán elárvult gyerekekért vezet alapítványt. Annyi fura lehetőséget fellehet sorolni, milyen közjó érdekű társadalmi célok nagykövete lehet Augusta, aki egy igazi uralkodó személyiség. Nem hiába van császári neve.
Egyéb
Kalapos gyönyörűséget szeretnék, de ez csak egy elképzelés, egy anyós mindig jól jön minden időben. Főleg, aki bírja is a fia választottját.

Frank Longbottom

Születési név: Frank Longbottom
Születési dátum: 1950-55-ig
Hivatás: Auror és férj
Tevékenység: ...
Csoport: Rendtag
Pb javaslat: nincs nekem sötét haj a megkötés

Wanted
Az egész család egy nagy múlttal rendelkező família. Évszázadok óta a Griffendél ház kiemelkedő tagjai. Sosem esett csorba azon, hogy nem odavalóak lennének. Godric kardja a családi krónikák szerint, többször is került Longbottom kézbe. Godric lánya is annak idején egy "Longbottomhoz" ment hozzá a hosszú völgyek urához a vízesésekkel teli országba Walesbe.
Na jó hagyjuk el a képzelgést. Milyen walesi vagy nem walesi származású griffendél örökséggel rendelkezhetnének a Longbottomék, ez mind az alkotóra van bízva.

Én úgy gondoltam, hogy Frank apja Voldemort ellen a háború kezdeteiben felvette a harcot és így halt meg ezért már csak a drága édesanyja él.
Frank lehet idősebb Alicenél pár évvel, de lehettek évfolyamtársak is.
Talán már iskolában szerelmes volt Frank Alicebe, de talán csak később.
Az biztos, hogy az iskolából kikerülve kezdenek randizni és kötnek házasságot.
A rövid múltjukhoz az is hozzá tartozik, hogy két gyermeki magzat már a mennyországban van.
A többit rajtunk áll, hogy milyen közös múltat találunk ki a párosnak.

Én egy úriembert láttok magam előtt, de egy olyat, aki képes mindig meglepni az embereket, a tetteivel, hogy másabb, mint amit elvárnak tőle a 70-es évek varázsló társadalom szokásai. Párbaj hős, néha renitens szokások rabjává is tud válni, nyugodt természettel van megáldva. Szinte semmitől se fél, de ami megrémíti azzal is képességeihez mérten szembe száll. Lojalitás egy férfi. Remekül tud békíteni. A csendes gyilkos rendtag. Kifelé adja a nagy dumást, de befelé egyébként már nem olyan duma gép, komoly értékes gondolatok képviselője.
Talán túl sok fekete teát iszik meg naponta, de  ez sem zavarja Alicet.
Egyéb

nincs arc megkötésem. Sötét haj jóképű úriemberes kinézet aurori edzett kemény nyomozói arcvonásokkal.
Az oldalon lévő javaslat: Jim Sturgess

+ Canon karterek Longbottom Házaspár háza tájékán.
Alastor Moody

Születési név: Alastor Moody
Kor: 25-40 között
Vér: Aranyvér
Hivatás: Auror
Pb javaslat: Sam Heughan

Wanted
Túl sokat nem mondanék róla.
Alice unokatestvére Alastor. Alice anyja és Alastor apja testvérek.
Egyébként, pedig jó kapcsolatban vannak ők ketten. Egy normális kapcsolatú első rangú unokatestvéri kapocs van köztük. Mindketten az igazságügyi pályán helyezkedtek el aurorként. Alastor előbb kezdte a bűnüldözést, több embert küldött börtönbe fiatal pálya kezdőként, mint tapasztalt öreg rókák.  Fűti őt a hév és a szüleinél is nagyobb már most a neve szakmában, de még Alice se tudja igazán, hogy Alastor szülei elismerésért dolgozik ilyen keményen vagy, mert a neveltetéséből adódóan keresi állandóan a kihívást. Néha egész szörnyeteg módon viselkedett Alice-szel, próbára tette a unokahúg képességeit, mind otthon mind az iskolában, de ezt mindig csak jó szándékból. Alice mindent megtenne Alastorért, ha bajba jutna, és szerintem fordítva is igaz rájuk.
Talán nem látszik Alastor tekintetén meg, de úgy érzi néha, hogy Alice egyszer túl fogja szárnyalni őt, de sose kötné a fiatal lány orrára.
A Rendbe Alastor vonzotta be Alicet, de hogy hogyan azt majd meg beszéljük, ha megérkezel.

Caradoc Dearborn

Születési név: Caradoc Dearborn
Születési dátum: 1953 - 1955
Hivatás: Amneziátor
Pb javaslat: Theo James

Wanted

Azt hiszem az iskola hozta össze egy csapatba őket: Frankkel,  Sturgisszal,  Amosszal, Edwarddal, Alice-szel, Millicenttel, Andromedaval.
Többnyire együtt lógtak haverok voltak, nyári szünetekben együtt kirándultak és az iskola után is tartották a kapcsolatot. A rend tagja lett Caradoc is.
Már  ő is megnősülhetet mint Tonks, Longbottom vagy Diggory de élvezhetia legény életet Sturgisszal együtt.
Vele kapcsolatban amneziátori hivatás jutott eszembe, aki a nagyobb halálfaló támadások kor a muglik emlékeit machinálja meg.
Renden belüli tevékenységnél örülnék, ha Alice-szel együtt Lestrangék ellen munkálkodna, de ha van jobb ötlet, az is lehet.

Sturgis Podmore

Születési név: Sturgis Podmore
Születési dátum: 1956 szept. 8 -1957 szept 7.
Iskola & ház: Roxfort Griffendél
Hivatás: Minisztériumi állásban/ vagy más
Pb javaslat: -

Wanted

Azt hiszem az iskola hozta össze egy csapatba:Frankkel, Caradockal,  Amosszal, Edwarddal, Alice-szel, Millicenttel, Andromedaval.
Később került be a baráti társaságba és Frank másod unokatestvére is lehet egyben. A kviddics csapat egyik legjobbnak mondott hajtó játékosa volt.

Amos Diggory

Születési név: Amos Diggory
Születési dátum: 1954-55
Iskola & ház: Roxfort (Hugra)
Hivatás: .... Minisztériumi állásban
Csoport: Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat: Hunter Parrish

Wanted
Azt hiszem az iskola hozta össze egy csapatba:Frankkel, Caradockal,  Sturgisszal, Edwarddal, Alice-szel, Millicenttel, Andromedaval.
Tudjukki számára tabu téma, már Amos is a házasok közé tartozik a és őszre várja fia Cedric érkezését feleségével együtt. A baráti közösség is nagyon várja őt, hisz ugyanúgy a családhoz tartoznak a barátok is, mint a vér szerinti rokonok.

Edward Tonks

Születési név: Edward Tonks
Születési dátum: 1954-55
Vér: Mugliszületésű
Hivatás: ....
Tevékenység: Egyenjogúság és család fenntartás
Pb javaslat: Jake Abel

Wanted

Azt hiszem az iskola hozta össze egy csapatba:Frankkel, Caradockal,  Sturgisszal,  Amosszal, Alice-szel, Millicenttel, Andromedaval.
Te és Andromeda és a kicsi. Azt hiszem a baráti társaság legnehezebb helyzetében lévő tagjai letettek. Bár merre is vagytok, bujkálni kényszerültök számíthattok a segítségére a kis csapattól. Minden időben kitartanak a barátok bajban rosszban és jóban is.

Millicent Bagnold

Születési név: Millicent Bagnold
Születési dátum: 1953-55
Vér: ...
Iskola & ház: Roxfort HOLLÓHÁT
Hivatás: ....
Tevékenység: ....
Csoport: Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat:

Wanted

Azt hiszem az iskola hozta össze egy csapatba:Frankkel, Caradockal,  Sturgisszal,  Amosszal, Alice-szel, Andromedaval.
A független erős nő, akinek a vágyai közt ott szerepel sok minden, még az is hogy egyszer ő lesz a mágiaügyi miniszter. A nehéz sorsú emberek az ő gyengéi. Tonksék sorsát a szívén hordozza, ahogy a mugliszületésűek sorsát az aranyvérű nem tipikus arisztokrata nők sorsát is. Bár még nincs meg hozzá az ereje, hogy egy maga minden nagyszájúval, de a példaképe Margaret Thatcher, akihez viszonylag elég közel is él mostanság.

NEM  KÖNYVBÉLI SZEREPLŐK, DE REMEK SZEREPEK.
Lupita ..... (vagy valami afrikaibb név)

Születési név: Zuri/Lupita
Iskola & ház: ... Afrikai iskola
Születési dátum: 1954 körül után vagy előtt pár évvel
Vér: ???
Hivatás: Tanár, Átoktörő, Író, Élsportoló, amit akarsz.
Tevékenység: Szabadság harcos.
Csoport: Civil/Rendtag/Minisztériumi dolgozó
Pb javaslat: fekete bőrszínű nő

Wanted
Azt hiszem, te vagy a legjobb barátja és levelezőtársa Alicenek. Vele minden fontos dolgot megtud beszélni és mikor kell ő ott van Lupita mellett segít, ha hívja képes felkelni még az éjszaka közepén is férje mellől is.
Miután Alice iskolába ment, nem sokkal később visszaköltözött a Hartley család Angliába. Ezek után rosszabbodott a helyzett Dél-Afrikában. Hatalmas lázadás tört ki és a törzsi varázsló társadalmak egyik legnagyobb háborúja kezdődött meg. A család nagy része elhalálozott.
Pár testvéred és te sikeresen megmenekültél a kegyetlen kivégzés elől. Amerikába menekült a szent maradék, de ott is kegyetlen nélkülözés várt rátok, bár talán még sikerült pár évet az amerikai varázsló iskolában is tanulnod, sosem gondoltad volna azt, hogy megmunkált fadarabot veszel a kezedbe. A te kultúrád magas szintű volt és a törzsed nagyon régi varázslatok birtokosa volt. Most nem is tudod mennyien élnek még az öregek közül. Talán mindet kivégezték? Hiányzik az otthonod, és a célod az hogy végett vess a fekete kéz törzs általi elnyomásnak, akik az egészet elkezdték. Amerikából átköltöztél Európába, mikor elég idős lettél. Az ellenállást szervezed már évek óta, hol Afrikában, hol Angliából vagy Franciaországból. Téged, hívnak az újságok az álarc mögé bújt fekete oroszlánnak.  
Hárman voltunk jó barátok és tudjuk, hogy nem mi vagyunk a hármas legszerencsétlenebb tagja, hanem G.
Egyéb
Afrikai/fekete/színes bőrű legyen.

Mardekár

Hivatás : kviddics kapitány

TémanyitásTárgy: Lucinda Talkalot   Szomb. Szept. 01, 2018 3:35 pm

Theodore Mitchell

Születési név: Theodore Mitchell
Születési dátum: [év is elegendő, vagy egy intervallum]
Iskola & ház: Mardekár volt
Hivatás: Halálfaló
Tevékenység: Mugli ivadék vadászat / gyilkolás/ Nagyúr parancsainak a követése
Pb javaslat: Orlando Bloom

Wanted
Theodore Mitchell. Ő Lucinda legjobb gyerekkori barátja. Írországban lakik. Több mint pár éve később eljött Londonba. Felvették a Roxfortba és a Mardekárba került. Nem sokkal utána beállt Halálfalónak. Szokta tartani a kapcsolatot Lucindával igazából ő az aki Lucinda lelki támasza. Fűzi a lányt, hogy menjen közéjük, de nem teheti. Választania kell a lánynak. Vagy Halálfaló és Theodore mellett marad. A későbbiekben pedig Kviddics kapitány lesz.
Egyéb
A gyerekkori barátság mindenféleképpen szeretném, ha meglenne köztük. A pbhez szeretnék ragaszkodni majd, többet kihozunk belőle a játéktéren.  loved  Nagyon várlak és sok sikert. Ha valami kérdésed akadt, akkor annyit kell tenned, hogy dobsz egy baglyot.  aww    heart1

Kesley Stewart

Születési név: Kesley Alexander Stewart
Iskola & ház: Mardekár volt
Hivatás: Varázsjátékok és Mágikus Sportok Főosztály/ Halálfaló
Tevékenység: Gyilkolás
Pb javaslat: Johnny Depp

Wanted
Az Apám vagy. Sokat szenvedsz Anyu halála óta. Amikor kicsi voltam elköltöztünk Írországból Londonba. Új állás kerestél magadnak, ahova fel is vettek, de a helyzet kezdett komolyabbá válni. Újabb nőt hoztál az életedbe, akitől lett egy féltestvérem. Soha nem tartottam az Anyámnak és nem is fogom az a nő átver téged, bele visz a rosszba. Megöli azt a férfi éned, akiben még, ott bujkál benned. Szeretném visszakapni az én régi Apukámat, aki még tudott mosolyogni és nem csak a gyilkolás volt az élete. A féltestvéremet se tartom a testvéremnek. Remélem a kapcsolatunk, majd kezd jobbá alakulni.
Egyéb
Igazából őt is eltudom képzelni Apaként, de van még Joseph Morgan akihez még szintén ragaszkodom már csak a közös gifek miatt. Ha szeretnél esetleg Pb-ét változtatni csak nyugodtan írj.  A történethez ragaszkodom, de ha eszedbe jut valami frappáns kis történés azt is szívesen meghallgatom csak maradjon az Apa, a Nő és a féltestvér.  heart2  pompom

Emma Swan(Talkalot)

Születési név:Emma Swan
Vér: Aranyvér
Iskola & ház: Griffendél
Hivatás: [ha van]
Tevékenység: Prefektus
Csoport: Roxfort
Pb javaslat: Dove Cameron

Wanted
Te vagy az a személy akit nem szeretek. Griffendéles vagy kerüllek és lenézlek. Utállak sosem fogadtalak be a családom körébe. Nem vagy a féltestvérem mindig utálkoztam feletted. De rájövünk, hogy rossz irányba jártunk. Nem mész a rossz irányba, de ha felnősz Halálfaló szeretnél lenni mint Apa.
Egyéb
A féltestvéri szerep maradjon meg, ha van más ötleted az előtörténetedben szívesen meg hallgatlak a pb-hez ragaszkodnék. aww

Civil

Hivatás : közvetítő
Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Szer. Szept. 05, 2018 11:42 am

Svea Altgren

Születési név: Svea Altgren
Iskola: Durmstrang?
Hivatás: méregkeverő nyugdíjas
Tevékenység: nyaggatsz
Csoport: NJK/Civil
Pb javaslat: Diana Rigg, Kathy Bates

Wanted
Olyan öreg vagy, hogy szerintem még a boszorkányüldözésekről is tudnál mesélni! Persze, nagy csoda, hogy nem dobtak máglyára, hiszen nálad jobb méregkeverőt keresve sem találnék. Egyéb rontásokhoz is kitűnően értesz és biztos vagyok benne, hogy pénzért ezt-azt még a mugliknak is elintézel, a szórakozás és a rezsi kedvéért. Nem tudom, így éltél-e mindig, a legtöbb történeted az egyik fülemen be, a másikon kifelé csorog, viszont a hála örökre hozzád köt.
Éles helyzetekben azt hazudjuk, az öreganyám vagy, és bár sosem mondtuk ki, de az elmúlt tíz évben tényleg egymás családja lettünk. Már - szerencsére - nem élek veled, viszont így is sokat találkozunk.
Nem mintha kedvelnélek, te banya.
Egyéb
Az elképzeléseim alapján morgós, de gondoskodó kapcsolatban állnak egymással (legalább Gusti részéről morgós Very Happy), azonban nyitott vagyok másmilyen ötletre is.
Alapvetően NJK-nak lenne tökéletes, mindössze pár privát játék erejéig, hogy érezzem a törődést, de ha úgy gondolod, ennél többet is ki tudsz hozni a vénasszonyból, szabad a terep!
PB-nek valami igazi boszorkányos külsőt képzeltem el, nem egy tip-top nagyit, de ebben is tárgyalhatunk.

Srác Legyél

Születési név: bármi
Születési dátum: 1950-60 között
Vér: kvibli?
Iskola: Durmstrang a valószínű, de bármi
Hivatás: zöldfülű
Tevékenység: nyomomban vagy
Csoport: Halálfaló/Rendtag/ Minisztérium/Civil/Falka
Pb javaslat: Cameron Monaghan, Anton Lisin, Luke Worrall, Maurice Sinclair

Wanted
Nemrég szegődtél hozzám, mint egy hűséges kiskutya. Ha jól sejtem, kvibli vagy: meglepően jól tájékozott, azonban hihetetlenül tehetségtelen. Mindkettő vonatkozik a mágiával és az élettel kapcsolatos megnyilvánulásaidra is. Eleinte le akartalak rázni, de végülis, nem ártasz nekem, a lelkesedésed pedig a hasznomra lehet. Sosem árt plusz két szem és fül...
Viszont nagyon vigyázz, öcsi, mert ha bajba keversz, kamatostul fizeted vissza.
Egyéb
Ha az egyszerűség híve vagy, hidd el, hogy a karakter kvibli. Ha nem, akkor győzz meg az ET-ben, miért hiszi Gustav, hogy mégis az.
Mindenképpen szeretném, ha fiatalabb lenne nála, és ehhez illeszkedve valami tejfölösképű avid lenne. Nem szeretném ezt nagyon megkötni, a karakterek kapcsolatára semmilyen hatással nincs a külső Very Happy
A későbbiekben lehetnek még barátok is, de akár ellenségessé is fajulhat a viszony, ha okot adsz rá, hogy ne tűrjön meg a fiam... Ez is csak ötlet Very Happy

Még a Neved is Cicás

Születési név: bármi
Születési dátum: 1940-1955
Iskola: bármi
Hivatás: naplopó
Tevékenység: dirigálsz
Csoport: Halálfaló/Civil/Falka
Pb javaslat: Sophia Bush, Alice Greczyn, Anna Paquin, Brittany Snow, Leslie Anne Huff

Wanted
A férjed nem tudja, hogy boszorkány vagy, ahogy azt sem, hogy ezt minden lehetséges módon és alkalommal felhasználod ellene. A hülye is észrevenné, hogy úgy táncoltatod, akár egy marionett bábut, ő azonban még ennél is ostobább és varázstalanabb. Akkor is kinevetett, amikor a Sorsról beszéltem, te pedig olyan könnyeden csilingelve kacagtál vele, mintha az agyad helyén csak egy borsó volna.
Te vagy a főnök az üzletben, de én vagyok az egyetlen, aki erre rájött. Tehetséges vagy, ez imponáló is a szememben; azt remélem, bizonyos ügyekben átléphetjük a férjed... Hasznosak lehetnénk egymás számára.
Egyéb
Csupán annyi született meg a fejemben, amit leírtam, viszont nagyon-nagyon-nagyon sok mindent ki lehet ebből hozni szerintem - már a kettejük kapcsolatával, de a világ történéseivel is. Mégis miért teszi ezt? Ki küldte? Ha nem kedveli a muglikat, miért ment hozzá egyhez? Hol a családja?
Az üzlet pontos mibenlétét sem szeretném előre meghatározni. Illegális legyen, amibe belefolyhat a fiam, nekem csak ennyire van szükségem.

Jellemben és külsőben is szeretném, ha elsőre az ártatlansága tűnne fel. Very Happy

Rendtag

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Vas. Szept. 09, 2018 3:00 pm

Finlay Curt Fawley

Születési név: Finlay Curt Fawley
Születési dátum: 1920-30
Iskola & ház: Roxfort & Hugrabug
Csoport: NJK/Civil/Minisztérium
Pb javaslat: Ian Glen, Michael Hurst

Wanted
Minden naivitásom tőled származik. Nem sokat bánkódsz az élet dolgain, amíg mindenki mosolyog és elégedetten biccent feléd. Tőlem is mindig ugyanazt kérdezed, mielőtt a döntéseimet bírálnád: boldog leszek így? Apa, miattad vagyok mindig boldog, és ezért hálás leszek neked, amíg élek.
Nem tudom, különösképpen kedveled-e Edgart, de te jobban látod, mit szeretek benne, mint anyu. Az unokáidért pedig egyenesen megőrülsz! Tündérkéid.
A költözésünk biztosan megvisel majd, a szemed fénye(i) messzire kerülnek, de nem félek, hogy ez elronthatná a kapcsolatunkat.

A 28 tökéletesen aranyvérű család egyikébe születtél, ebben a tudatban nőttél fel, mégis képes voltál félretenni a sznobizmust (ami valószínűleg sosem volt a sajátod), amikor megismerted anyát. Ezzel megfosztottad magad és az új családod is a teljes örökségedtől, viszont sosem láttalak emiatt búsulni.
Egyéb
NJK-nak tökéletes lenne, de ha több lehetőséget látsz benne, játékos kari is válhat belőle. Semmiképpen sem lehet Rendtag vagy Halálfaló.

A keresztnév abszolút választható, csak javaslatként adtam meg a fentieket. Csupán azt tartsd szem előtt, kérlek, hogy aranyvérű családról van szó, úgyhogy biztosan nem a világ legegyszerűbb nevét kapta születésekor. Very Happy

PB is választható, tényleg semmi megkötésem nincs.

Cecilia Fawley

Születési név: Cecilia ?
Születési dátum: 1920-30
Iskola & ház: Roxfort & ?
Csoport: NJK/Civil/Minisztérium
Pb javaslat: Paige Turco, Connie Britton, Fanny Ardant, Sigourney Weaver

Wanted
Erős nő vagy, mindenről megvan a magad elképzelése, és biztos vagy benne, hogy te tudod a legjobban, mire van szükségem. Nem egyszer fordul hát elő, hogy megpróbálsz hasznos tanácsokat adni - ergó terelgetni az életem.
Véleményed szerint Edgar egyáltalán nem illik hozzám. Mindig is olyan vejet szerettél volna, aki kedvesen körberajong téged is, ezért őt túl hűvösnek találod a családhoz. Ezzel együtt sem vagy ellenséges, csupán tükörként ugyanannyira leszel érdeklődő iránta, mint azt tőle érzed... És majd nekem panaszkodsz. Az évek alatt a kapcsolatotokat három kérdésre redukáltad: hogy van, milyen a munka, és hogy van a családja. Ez utóbbi engem különösen idegesít, mert én is a családja vagyok, és mintha direkt éreztetni akarnád, hogy ezt nem ismered el.
Szereted a figyelmet, gyakran túlreagálod a történéseket. A költözésünk biztosan ki fog akasztani, és nagy valószínűséggel a férjem számlájára írod majd, pedig ez az én döntésem is. Nehezen viseled, hogy kirepültem, úgy hiszem, de már nem foghatsz vissza.
Ezzel együtt nem vagy gonosz vagy rosszindulatú, csupán túlságosan is ragaszkodsz az elképzeléseidhez. Gondoskodó vagy, nagyszerű háziasszony, minden trükköt tőled tanultam. Bármikor szívesen bízom a gondjaidra az ikreket, bár azt nem szeretem, amikor a nevelésükbe is bele szeretnél szólni. Nagymama vagy, fogadd el.
Egyéb
NJK-nak tökéletes lenne, de ha több lehetőséget látsz benne, játékos kari is válhat belőle. Semmiképpen sem lehet Rendtag vagy Halálfaló.

A keresztnévhez ragaszkodnék, a születési családnév szabadon választható. PB-vel sincs semmilyen megkötésem. (Bár minél tovább nézem, annál jobban megtetszik Paige Very Happy)

Griffendél

Hivatás : bajkeverő
Hozzászólások száma : 13
sirius

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   Vas. Szept. 09, 2018 9:52 pm

menőséges neved

Születési név: majd alkoss valami szépségeset
Kor: 18-25 évig
Vér: mugli
Iskola:általános, közép, esetleg fősuli is
Hivatás: mindegy
Tevékenység: ez is
Pb javaslat: Jon Kortajarena

Wanted
Emlékszel, mikor még kis suhancként felborítottam a motorodat, annyira csodáltam a csillogását, és a fenséges hangját? És az egyik böhöm haverod majdnem meg is vert, de te rászóltál, hogy ne tegye. Én azóta is hálás vagyok, azóta is imádom a motorodat, és még azóta is félek attól a tagtól.
A bandádba fogadtál még két éve, ezután a kis incidens után, mert láttad bennem a a fantáziát, vagy csak tetszem neked így, úgy, amúgy. Tényleg nem tudom, de nem is nagyon érdekel, hogy miért maradhattam veletek, mégis elképesztően örülök neki.
Szóval, igazából a lényeg az, hogy veletek lehetek, még ha ez csak nyáron lehetséges is. Olyankor rendesen bandázunk, sör, motorozás, és nemrég még azt is megbeszéltük, hogy keresünk nekem egy vagány járgányt. Te pedig... többet költesz a motorodra, mint saját magadra, szóval nem féltelek.
Egyéb
Névvel kapcsolatban abszolút rugalmas vagyok, de legyen menőséget sugalló, és akkor biztosan kiegyezek vele. A származás kicsit kötöttebb ennél. A mugli létnek örülnék, de meggyőzhető vagyok, ha mugliszületésű akarsz lenni, vagy félvér.
Korban lehetőleg a megadott értékek között válassz valamit, de a 27 év is belefér nálam, szóval ne ez legyen a legnagyobb akadály.
PB... Nos, ehhez ragaszkodnék, elvégre Jon Kortajarena, és vannak közös képek, és motor, és Jon... De ezzel kapcsolatban is meggyőzhető vagyok, ha van valami csodálatos ötleted. *-*
Előéletet, lojalitást, munkát válassz magadnak. Abba nem szeretnék beleszólni, mert nekem csak a haverság és a banda kell, semmi más. Felőlem lehetsz festő, maffiózó, életművész, kőműves, bármi. Wink Lényeg az, hogy nagyon várlak. Siess motorozni. aww
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Felnőtt keresettek   

Felnőtt keresettek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pihenőszoba
» Korábbi keresettek