Every Flavour Beans Bole
Kedélyünk víg, de elménk oly híg, Háeszt szájtunkra tölts!

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Iroda
Chat

Újdonságok
Módosításra került: Frissen létrehozott: Részletek az aktuális híreink között.
Latest topics
» szabad egy táncra?
by Pandora Nixon Yesterday at 9:04 pm

» Imogen & Edgar
by Imogen Bones Yesterday at 2:21 pm

» Mathys & Zurie
by Mathys Garçon Hétf. Nov. 12, 2018 9:47 pm

» Mayra & Richelieu
by Mayra Morel Hétf. Nov. 12, 2018 5:11 pm

» Amycus & Regulus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:47 am

» Alecto & Amycus
by Amycus Carrow Hétf. Nov. 12, 2018 10:15 am

» The Noble and Most Ancient House of Black
by Bellatrix Lestrange Vas. Nov. 11, 2018 10:14 pm

» Helyszínek
by Mesélő Drazsé Vas. Nov. 11, 2018 9:37 pm

» Mathie & Théo
by Mathys Garçon Vas. Nov. 11, 2018 5:52 pm

» puncs puncs puncs
by Dorcas Meadowes Vas. Nov. 11, 2018 5:10 pm

Statisztika
DIÁK (17)
Griffendél 2
Hollóhát 2
Hugrabug 1
Mardekár 6
Beauxbatons 4
Durmstrang 2
FELNŐTT (16)
A falka 0
Civil 8
Halálfaló 4
Minisztériumi dolgozó 1
Rendtag 3
Nemek
17
16
Aktív User 13

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Rivalló

Go down 
SzerzőÜzenet

Mesélő

Hivatás : Mesemondó
Hozzászólások száma : 269

TémanyitásTárgy: Rivalló   Hétf. Május 21, 2018 8:34 pm

Vendégkönyv

Legyen akár pozitív, akár negatív véleményed az oldallal kapcsolatban, ne habozz megosztani velünk! Kíváncsian várjuk az észrevételeket.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://everyflavorbeansbole.hungarianforum.com

Beauxbatons

Kor : 18
Hivatás : diák (Beauxbatons)
Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: Rivalló   Hétf. Aug. 27, 2018 4:16 pm

A héten lesz két teljes hónapja, hogy csatlakoztam hozzátok, de esküszöm, úgy érzem, mintha már évek óta itt játszanék. Olyan könnyen és gyorsan a csapat részévé fogadtatok, kedvesen, türelemmel és sok-sok nevetéssel, hogy amint megjöttem, máris úgy éreztem, otthon vagyok. Ezért szeretném elsőként felavatni ezt a topicot, hogy egy picit visszaadjak abból, amit az elmúlt két hónap alatt tőletek kaptam. heart2

Nem tudom, mi fogott meg az oldalban. Olyan sokat csalódtam a szerepjátékos, hufórumos közösségben, mégis állandóan bennem volt az igény valami újra, és a remény, hogy ezúttal jobbat fogok ki. Fogalmam sincs, hogy keveredtem fel hozzátok és végül mi vitt rá, hogy regisztráljak (olyan vagyok, mint Xeno, az agyam csak a lényegtelen infókat őrzi meg, a fontosak mindig kipotyognak), de valami megfogott. A letisztult, szépséges külső, a kidolgozott canonok, a jó hangulat, az egyedi vonások, és hogy láttam, kis közösség ellenére milyen aktívan, kiforrottan és jól szórakoztok. Rengeteg mindenben különböztök a többi, már-már sablonosan egyforma divatoldaltól, és minden különbözőséget pozitív, apró kis csodaként értek.

Szeretem, hogy a canonok és keresettek egy topicon belül vannak, csak át kell görgetnem őket, hogy mindenki hirdetését egyben láthassam (és nem hirdetés/külön topic, ahol az ember már félúton elunja a keresést). Szeretem a sarokból nyíló chatet, ami még zenél is (itt láttam először ilyet! Tuti varázslat!). Szeretem a babrendszert. Eleinte nem szerettem, hogy hivatalos előtörténetet kell írni, nem pedig szerepjáték példát, de mára már szeretem azt is, mert a HP pont olyan téma, ahol fontos, hogy tisztában legyünk a karaktereink múltjával; meg különben is, sokkal jobb nekem is, ha mindent tisztán látok a gyerkőceimmel kapcsolatban. Szeretem a pálcákról szóló leírást és a patrónusfoglalót. Szeretem, hogy a canon keveredik az OC-vel azáltal, hogy mindhárom varázslóiskola kidolgozható. Szeretem a kalandokat és meséket, és azt, hogy egyediek (hiába vettem már részt vagy két tucat kalandban, ilyen jellegűt-stílusút-rendszerűt még nem próbáltam, és igazából ezt is szeretem bennetek: 14 év játék után annyi újat tudtok mutatni, olyan izgalmas és élvezetes itt játszani! Újoncnak érzem magam, és jól esik!). Szeretem, hogy nálatok nem a gifek és a PB-k a fontosak, hogy visszaadjátok a régi szerepjáték jellegét és hangulatát, ahol nem az számított, hogy teletömd a reagod és a profilod gifekkel, hanem az, hogy válassz egy random arcot, akit majd úgyis te keltesz életre a leírásoddal. Szeretem, hogy egyáltalán vannak gif nélküli játékaim, ahol csak a szöveg a lényeg! Szeretem a tempótokat, hogy vannak 800 szavas és 300 szavas köreim is, ezáltal kiélhetem az írhatnékom, mégis tudok haladni a köreimmel. Szeretem a játékostársakat, akik között már az első pár hétben barátokra leltem, míg más hufórumos oldalokon másfél év (!) sem volt erre elegendő.
Végül pedig, de nem utolsó sorban, szeretem a két adminunkat. Titeket, akik annyi energiát és időt öltök az oldalba! Nem csak összeraktátok és kész, hanem azóta is fejlesztitek, frissítitek, gondoskodtok róla és rólunk is. Kitaláltok, letisztáztok, meséltek, játszotok, ötleteltek, hülyültök és keményen dolgoztok értünk minden egyes nap. Nem felettünk, hanem mellettünk álltok, nyitottak vagytok az ötleteinkre és észrevételeinkre, ránk. Bármikor és bármivel fordulhatunk hozzátok; nem csak fentről irányítjátok az oldalt, hanem a részesei vagytok, látszik rajtatok, hogy ti is szeretitek és szívesen játszotok.

Szeretem a multikorlátozást, mert ha nem lenne, sorra hoznám az új arcokat, mert hozzátok tudom, hogy megéri. Szeretek nálatok játszani.

Nagyon szeretem az oldalt, és remélem, hogy még rengeteg "két hónap" áll előttem, előttünk! heart2
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Rivalló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal